Vtípek v sámošce

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:21 542

O ujetém animáku Sausage Party (Buchty a klobásy) jste určitě všichni slyšeli. Před premiérou Seth Rogen jako upoutávku na film natočil vtípek s mluvícím jídlem v newyorské sámošce. A byla to p*del.

Přepis titulků

Hej! Hej! Co to žvejkáš? Legrační na omak. Připraveni? Jó! Na počest Sausage Party ukážeme Newyorčanům, že jídlo má city. V opravdovém supermarketu jsme rozmístili animatronické jídlo. Loutky řídíme dálkovým ovládáním. Hej! Co to ku*va?! - Ku*va!

- Hej! Makáš mi na ksicht! - Tak to je dost dobrý. - Jíš moje kámoše a rodinu? - Nejste můj typ. - To jíš mýho synovce? - Jo. - Ne! Polož ho! - Ani mě nehne! - Vyplivni ho! - Jak se jmenujete? - Jonathan, Justin a Marcos. Jonathan, Justin a Marcos? To zní jak příšernej boyband. Mám rád vaše smažený kuře, pane, je výborný. Na co čučíte?

Je tam něco zajímavějšího než mluvící meloun? Hej! Hej! Dámo! Jo, přesně tak! - Chceš tyčinky? - Co to ku*va?! - "Co to ku*va" je správná reakce. - Ten chleba na mě mluví. - Hej! - Do p*če! - Bojíš se? - Ne. - Bojíš se kousku chleba? Nemáš koule! - Chci, aby ses koukal.

- Ne! - To je tvoje máma! - Né! Proboha! - Tvoje máma! To ti projde rovnou do p*dele! Já mám rád párky. Jinak to nejde, jedls je někdy? Ne, nejsem kanibal! Tys už někdy sežral hipstera? - Kolik hipsterů jsi sežral? - Ty ale nejsi skutečnej párek. Mluvíš se mnou, tak jak můžu nebejt skutečnej? - Velkej nebo malej, já jíst musím. - Jseš zm*d. Nejez melouny.

- Máš recht, dám si radši hrozny. - Dej si, kolik hroznů chceš. Za*raný hrozny. Je*at na hrozny! Je*at! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Rating R za sprostý sexuální obsah, nadávky a užívání drog.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Až na to vlhko v gatích který bych leknutím měl je to parádní.

10

Odpovědět

Videjko dobrý, film sám o sobě sra*ka a nuda

63

Odpovědět

Nejhorší film na kterém jsem byl v kině. A přitom to mělo tak super trailer a myšlenku. Zbytek filmu byl bohužel zabitej totálně špatnými dialogy. Bylo to jako průřez puberťáckých středoškoláků s IQ tak kolem 65. Nevadí mi vulgární vtipy, ale musí mít hlavu a patu. Pokud se jenom mluví sprostě bez něčeho hlubšího, je to jen film pro burany..

2914

Odpovědět

kolik za tuhle propagaci asi dostali doláčů, hmmm?

011

Odpovědět

On za to nemusi nic dostat, staci, kdyz to lidi nalaka na film. A i kdyby, to to ma jako propagovat zadarmo? :D Ty bys to delal za dobry den, kdyby si chtel, aby sel tvuj produkt na odbyt? :D Asi ne vid :)

00

Odpovědět

Mrdal jsem katus do rite

59

Odpovědět

To NENÍ pravda!!!

590

Odpovědět

+katusDyť se za to kluci nestyďte.
Pokud se vám to oběma líbilo, proč né.
Jen bych, být váma, s tím moc nelezl na veřejnost.
A bacha na případné otěhotnění!

00

Odpovědět

*kaktus

51

Odpovědět

ospravedlnujem sa, ale odkedy sa zmenila stranka, neviem kde je thread kde sa odporučaju videa
ale toto proste musite preložiť, hlavne teda pre každeho rick and morty fanušika... neskutočne video
https://www.youtube.com/watch?v=ez1rWBPznEc

52

Odpovědět

Sekce požadavků deaktivována Nové
17.09.2016 13:24
Dočasně jsme deaktivovali sekci uživatelských požadavků, kam jste nám mohli zasílat tipy na videa, která byste u nás rádi viděli s českými titulky. Bohužel byla spuštěna předčasně, ačkoliv měla spoustu much, které znesnadňovaly se v tipech dobře orientovat, mít možnost je komentovat, vyjadřovat se k nesmyslným návrhům nebo návrhům na videa, která u nás už jsou přeložená atd. Až sekci přepracujeme do funkční podoby, která přinese víc užitku než škody, opět ji aktivujeme. Děkujeme za pochopení.

20

Odpovědět

regresive,
netuším proč by se to tu mělo překládat, když to video na které odkazuješ obsahuje i profi ČESKÉ titulky.

10

Odpovědět

A rovnou do legendárních!

428

Odpovědět

Tohle se povedlo :-D Film jsem viděl, a tolik situací, kdy jsem nevěděl, jestli zahanbeně odvracet oči nebo tajně souhlasně přikyvovat a přichechtávat se, jsem ještě nezažil :-)

55

Odpovědět

Ten film je... neuvěřitelnej. Nejlepší film roku :D. Minimálně!

1033

Odpovědět

Tak to si toho asi moc nevidela, ale chapu kdo by s tebou sel do kina

204

Odpovědět

+Naked kolikoliHm, jak myslíš. Filmů jsem v kině letos viděla opravdu dost a tenhle patří k těm nejvydařenějším a rozhodně nejoriginálnějším. Nehledě na výborné titulky.

28