Thumbnail play icon

Vtípek v sámošce

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:14 362

O ujetém animáku Sausage Party (Buchty a klobásy) jste určitě všichni slyšeli. Před premiérou Seth Rogen jako upoutávku na film natočil vtípek s mluvícím jídlem v newyorské sámošce. A byla to p*del.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Videjko dobrý, film sám o sobě sra*ka a nuda

21

Odpovědět

Nejhorší film na kterém jsem byl v kině. A přitom to mělo tak super trailer a myšlenku. Zbytek filmu byl bohužel zabitej totálně špatnými dialogy. Bylo to jako průřez puberťáckých středoškoláků s IQ tak kolem 65. Nevadí mi vulgární vtipy, ale musí mít hlavu a patu. Pokud se jenom mluví sprostě bez něčeho hlubšího, je to jen film pro burany..

1712

Odpovědět

kolik za tuhle propagaci asi dostali doláčů, hmmm?

05

Odpovědět

Mrdal jsem katus do rite

25

Odpovědět

To NENÍ pravda!!!

450

Odpovědět

*kaktus

20

Odpovědět

ospravedlnujem sa, ale odkedy sa zmenila stranka, neviem kde je thread kde sa odporučaju videa
ale toto proste musite preložiť, hlavne teda pre každeho rick and morty fanušika... neskutočne video
https://www.youtube.com/watch?v=ez1rWBPznEc

51

Odpovědět

Sekce požadavků deaktivována Nové
17.09.2016 13:24
Dočasně jsme deaktivovali sekci uživatelských požadavků, kam jste nám mohli zasílat tipy na videa, která byste u nás rádi viděli s českými titulky. Bohužel byla spuštěna předčasně, ačkoliv měla spoustu much, které znesnadňovaly se v tipech dobře orientovat, mít možnost je komentovat, vyjadřovat se k nesmyslným návrhům nebo návrhům na videa, která u nás už jsou přeložená atd. Až sekci přepracujeme do funkční podoby, která přinese víc užitku než škody, opět ji aktivujeme. Děkujeme za pochopení.

20

Odpovědět

A rovnou do legendárních!

421

Odpovědět

Tohle se povedlo :-D Film jsem viděl, a tolik situací, kdy jsem nevěděl, jestli zahanbeně odvracet oči nebo tajně souhlasně přikyvovat a přichechtávat se, jsem ještě nezažil :-)

44

Odpovědět

Ten film je... neuvěřitelnej. Nejlepší film roku :D. Minimálně!

825

Odpovědět

Tak to si toho asi moc nevidela, ale chapu kdo by s tebou sel do kina

153

Odpovědět

+Naked kolikoliHm, jak myslíš. Filmů jsem v kině letos viděla opravdu dost a tenhle patří k těm nejvydařenějším a rozhodně nejoriginálnějším. Nehledě na výborné titulky.

11
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)