Výslech Jokera

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:642
Počet zobrazení:8 835

Taky jste měli při sledování Temného rytíře problém Batmanovi rozumět? Toto video vám ukáže, že i Joker s tím má velké potíže.

Přepis titulků

Titulky: Oudžejwww.videacesky.cz Proč mě chceš zabít? Mohl bys to zopakovat? Proč mě chceš zabít? Proč mě chceš zabít? Ptal jsem se, pročmě chceš zabít? Dobrá... Já...

Nevím, jestli jeto mnou, ale... Vůbec nerozumím, co mi říkáš. Ne. Pořád... je to pro moje uši neznámé. Dobře, máme tady nějakýproblém v komunikaci. Já... nepobírám slova... Tohle nepomůže.

To mlácení. Ani nevím, jestli tobyla otázka, nebo sdělení. Nedělám si legraci.Opravdu nerozumím... ničemu, co říkáš. Vůbec ničemu. Byl jsi poslednídobou u doktora? Protože myslím, že bys mohlmít velmi vzácnou rakovinu hrdla. V angličtiněnic takového není. Mluvíš netopýrsky?

Je to netopýrština? Opravdu bych rádzodpověděl tvoje otázky, ale prostě nevím,jaké to jsou. Vůbec nemluvíš jazykem,kterýmu by člověk rozuměl. Jsem tu snad blázen? Dobře, vím, že jsem blázen,ale vůbec nerozumím, co říkáš. Tak co kdybys... Vyslovuj.

Víš, co znamená vyslovovat?Nemá to nic společného s kontaktem. Jak vůbec komunikuješs ostatními? Nemůžu... Vůbecnevydává žádná slova. Akorát pěst. Slyšíš, jak to zní? Jen mi napověz, jestli se jednáo podstatné jméno, nebo sloveso. Jen mi dej něco, s čím bych mohlpracovat. Napiš to na kousek papíru. Ne...

Nerozumím, co říkáš.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to bezva ale já potřebuju jak namalovat svého bráchu když nemá masku jen tělo a je dnes karneval

196

Odpovědět

Ten Batman je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

204

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

204

Odpovědět

1:16 - Tady je trochu zřetelněji slyšet jak říká : ,, Where is Harvey Dent?".

182

Odpovědět

adélka.klicnarová: prvně se nauč česky pak můžeš sledovat filmy.. díky

223

Odpovědět

já se taki těšim já pujdu do kina na betmena 3 uš se těšim :D:) ale nevím ja strejda bi šel i s molí tarší sékrou moc ho prosíme kasdej víkent ale on nevý:( tak já neví co sni :D

2050

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat nového dílu. A zatím ani žádné info. :-( Ale líbili se mi ty fanouškovské plakáty. :) http://www.fible.cz/2011/03/29/povedene-fanouskovske-plakaty-na-noveho-batmana/#more-318

192

Odpovědět

dalsie VIDEO CO NEJDE JEBNE MA

1817

Odpovědět

je to netopierčina???:DDDDD

201

Odpovědět

ten Joker nema chybu to ztvárnění je naprosto dokonalý

211

Odpovědět

Jako jo celkem great nápad tj :), but zas si dělat takou pr... z toho žhe Batman má hrubej hlas se mi zdá trochu dětinský :), náhodou v originálu zní vážně super ;)

184

Odpovědět

2:30 mě vždycky rozseká :D

190

Odpovědět

tohle video mě též "rosekalo" :)... ,,Vyslovuj!"..ten herec to hraje perfektne!! 10/10

192

Odpovědět

Tohle videjko si musím pouětět pořád a pořád dokola.. vždycky mě zničí... perfektní za 10

190

Odpovědět

eeeh, me se to video nelibi....jako napad sice peknej (trosku omejvanej, ale nevadi), spis mi vadi jak sou ucinkujici az moc dobre namaskovani...rekl bych SKORO dokonale....a to SKORO pali v ocich jak iron ve spreji. Navic kdyby to trosku ostrihali tak by to treba zdynamictelo a to by taky neuskodilo.... a hodit to do formatu college humor cartoonu nebo kdyby meli nejake naprosto stupidni home made masky.

1916

Další