Výsledky soutěže o lístky na Jimmyho Carra

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 092

Výsledky soutěže jsou tu - spěchali jsme, abyste si stihli koupit lístky, kdyby se na vás štěstí neusmálo. Soutěžních emailů do včerejších 23:59 dorazilo 125. Takže bez delších proslovů: 1. místo Petr Hodina (tip 123) 2. místo Daniel Pietrowicz (tip 122) 3. místo Daniel Kresta (tip 121) 4. místo Sára Kulová (tip 135)

Jeden úspěšně tipující (132) byl vyřazen kvůli nesplnění ostatních podmínek soutěže. Vítězům gratulujeme a budeme je kontaktovat přes email.

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Hodně se teďka mluví o dětské obezitě. Ale ony nejsou nenasytné, jen mají pomalý metabolismus. A hodně rychlé ručky plné hranolků. V Británii je milion obézních dětí. Kdyby všechny v jednu chvíli skočily... Tak by možná trochu, kurva, zhubly. Myslím, že tyto děti matou pedofily. Jasně, není těžký je chytit.

Ale kdo si chce hrát s cvaldou?

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doufám, že pro nás zchudlé a nešťastné tipovače se tu objeví aspoň kraťoučký záznam z vystoupení...

20

Odpovědět

Nějak mi uniká smysl této soutěže. Tagy Jimmy Carr a soutěž nevedou k detailům (no ještě, že tu jsou). Budu předpokládat, že soutěž byla určena pro návštevníky tohoto webu = neanglicky mluvící lidi a že jim to nikdo od vás nebude simultálně tlumočit. A vy jim jako cenu dáte lístky na představení v angličtině? Gratuluji výhercům k hodnotné ceně.

Co takhle příště uspořádat soutěž pro nevidomé a jako hlavní cenu jim dát 50" TV...

1616

Odpovědět

veľa ľudí vie po anglicky a chodí sem pre výber videí...

660

Odpovědět

+Re-KeepAwayNa jeho logice neco je,to mu musim uznat. Ale sam anglicky umim a stejne sem chodim :-D

241

Odpovědět

Soutěž už proběhla a probíhala hlavně na Facebooku, takže nevidím moc důvod to tady rozpitvávat. To že sem chodí spousta lidí, kteří anglicky moc neumí, je jasné, asi jako na každý jiný portál v ČR... Ale i tak je tu obrovská skupina lidí, kteří si na to mohou troufnout a navíc už vědí, jestli mají Jimmyho Carra rádi, nebo ne.

Jestli vás mrzí, že jste to propásnul, můžete si koupit lístky.

141

Odpovědět

:( Mohli jste k tomu aspoň přeložit nějaký jiný krátký video...

192

Odpovědět

Kdy a kde bude Jimmy vystupovat?

20

Odpovědět

Prvního dubna v Praze:
https://www.facebook.com/events/152722951748012/

50