Frantíci, co ta politika?What The Fuck France

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:6 287

John Oliver tentokrát nevydal žádné nové video, takže zveřejňujeme místo pořadu Last Week Tonight alespoň toto video s tematikou francouzských prezidentských voleb. Díky za pochopení!

Politika je plná skandálů a pro Francii to platí dvojnásob. Paul Taylor je sice Angličan, ale i tak k ní má co říct. Navíc, když se dá přirovnat ke známému filmu.

Přepis titulků

Kurva, Francie! Mí drazí spoluobčané, jmenuji se Paul Taylor a jsem Angličan žijící ve Francii. Nikdy jsem nepochopil vaši politiku. Kurva, Francie! Klid. Hezky po jednom! Uklidněte se. No tak, nešilte! Nechci vám radit, koho volit.

Bohužel si do čaje liju mléko, takže nesmím volit. Ale kdybych mohl volit, volil bych tebe, Jean-Pierre, protože jsi jednička. Ale jelikož nesmím, tak se tomu můžu jen smát. Francouzská politika je směšná. - Proč je směšná, Paule? - Odvoleno! Jsem rád, že se ptáš. Francouzská politika je směšná ze tří důvodů. Zaprvé, technologie!

Vaši kandidáti na prezidenta chtějí oslovit všechny generace. Pro starší generace napsali knihy. Není to demokracie, je to knižní klub. Jeho poslední kniha se mi líbila. Umí skvěle psát. - Drž hubu! - Fakt myslíš, že to píšou sami? Ne, zaplatí pár šupů rádoby spisovatelům, aby to sepsali! Jsi debil! Jedinou jejich oficiální biografií je Vladař od Machiavelliho!

Kurva! Do prdele, a to jsem si myslel, že já jsem naštvaný. Na mladší generace jste sáhli po pořádných zbraních. Jean-Luc Mélenchon vytvořil svůj hologram, aby mohl být ve dvou městech zároveň. To jako fakt? Jsem pro to, aby technologie obohacovaly náš život, ale zde se obohatilo jen jeho ego.

Pokud jde o hologramy... Zadruhé, Hvězdné války. Média tento hologram přirovnávala k princezně Leie z filmů. Není to jediná podobnost mezi Star Wars filmy a politikou. Na hologramu řekla: "Pomoz mi. Jsi má jediná naděje." To je přesně něco, co byste řekli politikovi. Jsem tvůj otec!

Přidej se ke mně a společně budeme vládnout galaxii. To zní jako něco, co někdy řekl otec Marine Le Pen. A Pátá republika? To zní jako jeden díl Hvězdných válek. Hvězdné války vznikly v roce 1977. A víte co také vzniklo v roce 1977? Emanuel Macron. Zatřetí, skandály. Francouzská politika je plná skandálů a za ten největší může Britka, které zaplatili balík peněz za minimum práce.

Ale jako správný francouzský politik Francois Fillon jen udělal... Největším skandálem byl asi sexuální skandál Francoise Hollanda. Bylo to vtipné. Po té aféře jeho obliba stoupla. To je kurevsky boží, Francie!

Ale je to dobře, protože má sex, který ho udržuje v klidu. Prosím, vykuřte ho někdo Donaldu Trumpovi, vždyť může odpalovat atomovky! Trump a Brexit patřili mezi nejhorší rozhodnutí v roce 2016. Nyní je to na vás, Francie. Vaše volba ovlivní můj život. Pomoz mi, Jean-Pierre, jsi má jediná naděje. Pomoz mi, Jean-Pierre, jsi má jediná naděje. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako je pravda že video je legrační. :) Ale už mě UNAVUJE tahle propaganda. A že to propaganda prostě je. Můžete si mínusovat jak chcete. Jestli nevíte co je propaganda tak už nevím. :)

Jako obchodník na burze vím že co zvolí většina je VŽDY špatně. Jen Češi si stále myslí že být ve velké tlupě debilů je nějaká výhoda. Výhodu to samozřejmě má. Máte stejné názory jako ostatní a ti ostatní vás tedy berou. Jasně.. Jděte s proudem a jste fajn. Nesouhlaste s tím co chtějí elity a tedy i zblblý spoluobčané a jste odepsaní. To je prostě fakt.

I kdyby byly volby v Uzbekistánu a byl tam nějaký oblíbenec Rotchilda nebo podobného zmrda, můžete si být jistí že to video se objeví tady a bude samozřejmě HÁJIT toho aktuálního favorita té dané elitky. :) Je to tady vidět už hezkých pár měsíců.

Nadruhou stranu je to trapné protože minulý administrátor webu se tady vychloubal a vychloubá jak videa přidávají jen proto že se líbí lidem ale že on sám vůbec neřeší jestli je to pro toho či toho politika. A přitom ti co pod ním kdysi pracovali ví moc dobře že je schopný video zablokovat jen proto že se zrovna jemu nezdá. Takže ano. Nic se nezměnilo.

714

Odpovědět

Co to znamená jít s většinou? Jakože volím někoho kdo má nakonec o 1 procento víc hlasů než ten druhej? Nebo jít s většinou znamená, že nevolím Trumpa, kterej vyhrál volby? Nebo snad jsou ovce jen ti, kteří zvolí někoho kdo se ti zrovna nelíbí? Příště bys to mohl takhle specifikovat hned na začátku. Ty jestli obchoduješ na burze tak radši rychle přestaň, protože jinak skončíš v bankrotu ty hňupe.

82

Odpovědět

pobavil

10

Odpovědět

MasterCatty:
Uveď odkaz na jedno video, které bys tady rád viděl, ale které, jak říkáš, by tady admini neschválili.

10

Odpovědět

tak a blonďatý Hitler to nedal
Paul to celé zmanipuloval

.I.

26

Odpovědět

Začal s**t politiku do videí? Snad už ho na VČ neuvidíme.

1116

Odpovědět

Daj zbohom vyšším hodnoteniam, Paul, práve si urobil osudovú chybu...dovolil si si triezvo rozmýšľať nad aktuálnym dianím na českom webe.

1810

Odpovědět

2:32 anyone?

01

Odpovědět

Byla tu protitrumpovská propaganda, když byly volby v USA a teď tu máme protilepenovskou propagandu, když se volí ve Francii. Co taky čekat od bandy sluníčkářů, kteří si myslí, že je v pořádku, šířit zde svoje rádoby elitářské světonázory. Vyližte třeba Macronovi p***l, ale nás do toho netahejte.

1938

Odpovědět

slepice, kterou vystříkl někdo, kdo neuznává genocidu židů? Jako vážně?

1015

Odpovědět

+lenaciaPořád lepší než arogantní z**d, kterej chce do Evropy tahat čmoudy. Ale je mi u p****e, kdo z nich vyhraje, Francie už je stejně odepsaná. Co mi vadí, je ta sluníčková propaganda. Doufám, že jsem ti to vyjasnil, takže můžeš v klidu zase zalézt Macronovi do p****e.

1719

Odpovědět

+LovecCour42neřekla bych, že nějaká tupá xenofobička plná předsudků je lepší.... ale chápu, že hospodský politici u piva nemají otevřené rozhledy... vylez jí z k***y a zamysli se

1021

Odpovědět

+lenaciaUž jsem ti vysvětlil, že je mi u p****e, kdo z nich vyhraje, ale vidím, že nějaké vysvětlování je marné. Zamyslet by ses měla naopak ty. To, že přemýšlíš kundou nestačí... chápu, že při pohledu na Macrona se ti zatemní mozek a začne tě svrbět rodidlo, ale to ještě neznamená, že je ten čmoudomrd lepší volbou, ty sluníčko.

189

Odpovědět

+LovecCour42hahaha.... Ani nevím, jak Macron vypadá, natož aby se něco z toho stalo... ale ta debilní p***a a její fotřík jsou už dlouho profláklí.... inu tupá kráva bučí hlasitě a nejvíc

210

Odpovědět

+lenacialenacia. Že se ještě ozýváš. Lovec tě dobře utřel.

55

Odpovědět

+nevimjmeno2Ani ne.... co udělal? Nic moc, jenom mě urazil kvůli pohlaví... hmmm... smůla, já nejsem blbá jako někdo ;)

28

Odpovědět

To je celkem zajímavý, že lidi jako Le Pen, Zeman, Trump a Babiš volí neustále ti samí lidé, a jsou to lidé, co si o sobě myslí že jdou proti proudu a ostatní jsou ovce. Přitom všechny jejich volby se ukázaly být jako totální fiasko (krom Le Pen, ta ještě nebyla zvolena, ale nějak mi není jasno, proč bych měl věřit, že bude spásou světa, když předchozí volby těch samých lidí byla p******a). Nechcete se už k***a někam zahrabat a nevylízat? Cokoliv vy mentálové podporujete je totální s****a, která si zaslouží tak maximálně plivanec (já vím, je to úskalí demokracie a podobný hovna, ale stejně nechápu jak někdo může být tak blbej). S pozdravem Génius.

1327

Odpovědět

Žán-Piér je ten, co leze Merklové do řiti a chce Nám tady do Evropy navézt armády khovnu-lidí?

A všichni se radujme! To je vůl, doufám, že udělá video: "Franitíci, a co ti imigranti?"

1411

Odpovědět

Objeví se tu zábavný video, ale s politickým podtextem a hned jde hodnocení o 20-30 % dolů. Od kdy si lidi neuměj dělat z těhle věcí srandu a nebrat věci (které nijak neovlivní) tak vážně? U důchodců to chápu ale u mladejch lidí fakt ne.

4514

Odpovědět

Protože rvou lidem do chřtánu své světonázory stylem - ha ha ha, jsem chytřejší než vy, ha ha ha, tento politik je komiksové zlo, ha ha ha, styďte se vy, kdo ho volíte, hlupáci prosťoučtí, ha ha ha. Ten, kdo s jeho názory souhlasí, zatleská jako cvičená opice, kdo ne, pomyslí si, "co si o sobě ku**a myslí, chytrolín". Nejde o obsah, ale o formu jakou je takové politické video prezentováno. Ta arogance, že já mám pravdu a druzí ne. Účelem tohoto videa bylo lidi nasměrovat určitým směrem, normální politická agitka zaobalená do formy "zábavné video" a mnoho lidí toho už má po krk, i těch mladých. Faktem je, že sluníčkové sebedestruktivní světonázory má i většina zdejších překladatelů a mírná většina návštěvníků, takže dokud video potvrdí jejich pohled na věc, budou ho s radostí konzumovat, takže se neboj, že se v budoucnu podobných videí nedočkáš.

1822

Odpovědět

+SmajdalKdyž se ti to nelíbí, tak se na to nedívej. Pokud s videem problém a říkáš o autorovi videa a překladatelském serveru, že jsou kreténi a prezentuješ to obzvlášť kreténským způsobem, jsi sám kretén.

49

Odpovědět

+SmajdalKdyž to vztáhnu na sebe, abych dal příklad, tak já se přiznám, že jsem sympatizant s Babišem, ale jak jsou na něj různý hejty, vtipy, memy a parodie tak na to koukám a baví mě to, ikdyž můj politický názor je k tomu opačný. A když čtu třeba názory ostatních, tak si řeknu sám pro sebe, že jsou blbý a jdu dál. Neřeším to, nemám to zapotřebí. Ale tahleta "I´m offended" nálada mi přijde strašně zbytečná.

61

Odpovědět

+šlomoJsi sympatizant s Babišem? Jdi se laskavě zabít, díky.

46

Odpovědět

+Smajdalprotože sa aj tu stále nájde banda cctov čo si myslia že toto bolo politické video

33

Odpovědět

+Smajdalvšetky jeho videa su na styl ze jeho myslenie je lepsie a sposoby francuzov su divne... a vo vsetkych videach z francuzov robil hlupakov. Ale tu to zrazu niekomu vadi

60

Odpovědět

Hele v pohodě. :) Já mu dávám jednu hvězdu za to, jak mluví, nehledě na politiku. :)
Takže jsem fér pokaždé. :) :)

00

Odpovědět

Bóže, jak já ho nesnáším…

710

Odpovědět

Ale Oliver ma prece i spoustu neprelozenych starych dilu. Proc se behem prestavek jako je tato, nezamerujete i na ty starsi a neprelozene?

109

Odpovědět

Normálně bych straší díl vybral, ale tento týden jsem neměl příliš času, takže se mi hodilo, žejsem mohl přeložit jen něco kratšího.

56

Odpovědět

Pořád se mluví o tom, jak Trump a brexit byly špatnou volbou, ačkoliv k brexitu ještě oficiálně nedošlo a kromě drobných výkyvů na burze se tak nestalo vůbec nic.
A Trump? Sotva začal. Je nefér tvrdit, že to byla chyba, když v úřadu není ani rok. To je jako by vás šéf vyhodil po půl roce proto, že se mu nelíbí, že vypadáte jako pomeranč.
Připadá mi nechutné, jak jsou všechna média a celebrity (ať už velké nebo malé) neustále tak vyhraněná. Jasně, každý má vlastní názor a já to nikomu neberu, ale kurňa, to je fakt takový problém chvíli počkat, než se to alespoň trochu projeví?

4215

Odpovědět

stačí tady na iVideaCesky dát jednu hvězdu a dál to neřešit, nikdo tady snad nebude dál překládat málo hodnocený články, pokud teda Babiš nerozhodne jinak.

912

Odpovědět

Trump sotva začal. Ano. Jeho hodnocení je horší, než Obamovo kdy bylo. Cokoliv, co se snažil prosadit, neprošlo. Má senát a všechno, všechno to jsou republikáni. A během jeho prvních 100 dní, což je v USA z nějakého důvodu měřítko, neudělal nic. Jak dlouho chceš čekat? 4 roky?

413

Odpovědět

+OsmiumTak pokud za ty 4 roky neudělá vůbec nic tak to možná tak hrozné nebude, než jak jsme se předtím báli.

134

Odpovědět

+Meg.A. ByteTo je vlastně taky pravda.

00

Odpovědět

Objektivně se musí uznat, že Trumpovy skandály by u kohokoli jiného znamenaly konec kampaně. Jeho neustálá ignorace faktů a vymýšlení svých vlastních "alternativních faktů", výroky typu "grab her by the pussy" ...

Clinton byl (téměř) odvolán za míň.

114

Odpovědět

Podle mě už se Trump projevil, když dovolil stavět ropovod přes indiánskou rezervaci a snaží se zmenšit počet chráněných oblastí, aby tam mohli začít těžit. ... A po nás ať přijde potopa!.... A to ani nezminuju fakt, že to s tou zdí myslel vážně a jeho reforma Obamacare byla tak beznadějná, že jí nechtěla podpořit ani jedna strana. Abych nebyl jen hater tak zas oceňuju tvrdší postup proti KLDR, to se mělo udělat už dávno.

145