Frantíci, co ta romantika?What The Fuck France

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:5 687

Paul Taylor se v dnešním videu zaměří na údajného romantického ducha Francouzů. Jak se ukáže, není to s francouzskou romantikou tak slavné, jak si mnoho lidí myslí.

Přepis titulků

Zdravím, jsem Paul Taylor a jsem Angličan žijící ve Francii. Nikdy jsem nepochopil vaši... romantiku. Promiň, ale nemůžeš to s tím stereotypem přehánět ještě trochu víc? Kurva, Francie! Když mluvím o klišé, celý svět se baví jedním stereotypem, Jean-Pierre. Máte být ti nejromantičtější a nejlepší milenci na světě. Tuto představu přiživujete. Ale oba víme, že je to kravina.

Proč je to kravina, Paule? Jsem rád, že se ptáš! Myšlenka francouzského milence je kravina ze tří důvodů. Zaprvé, architektura. Ve Francii nejste romantičtí vy, ale architektura. Krása budov vás prostě ohromí, především ve velkých městech. Ale z nějakého důvodu z toho těžíte vy. Proboha, to je úžasné!

Já vím. Hele, ty jsi tu budovu postavil? Ne. Tak brzdi. Není romantický, jen tě vzal na procházku. - Tohle je romantika? - Je moc romantický. Kazíš mi mou francouzskou fantazii! Ale romantičnost se dá zpochybnit u automatů na kondomy. Je to ta nejméně romantická věc.

Nebo je geniální? To je tak romantické. Já vím, já vím. Zadruhé, sex. Většina světa si myslí, že si to rozdáváte častějc než kdokoliv jinej. Není to pravda. Bydlím tu 7 let, takže znám skutečnost. Sexu máte stejně jako ostatní, ale zdi jsou slabší, takže ho víc slyšíte.

Pořádně, chci to tvrdé! Smrdí to, ale je to úžasné! Většinou si to ani nerozdáváte, jen jíte sýr. Nechcete se ztišit? Nejste tu sami! Zatřetí, jazyk. Mnoho lidí si myslí, že francouzština je krásným a romantickým jazykem. Říká se mu jazyk romantiky. Ale romantický znamená, že to pochází z Říma v Itálii, takže technicky je italština více sexy než francouzština.

Ale z nějakého důvodu je je t'aime romantičtější než ti amo. Ale vůbec to není romantické, je to trochu podvod. Hodně snadno se můžete dostat z trapné situace. Pardon? Vyděsil jste mě. Stačí na konec přidat bien, abyste se vyhnuli trapné situaci. Je t'aime znamená miluju tě, ale je t'aime bien znamená líbíš se mi.

Je to takový jazykový vyprošťovák. Ale v moderní době není miluju tě to nejromantičtější spojení. Nejromantičtější je: "Uložíš si svůj otiskdo mého telefonu?" Ano... Ano! Ano! Kurva, Francie!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Běž už s tímhle d******e

629

Odpovědět

Asi by měli Francouzi tomu Britovi připomenout, že Angličané vlastně do roku 1750 nemají vlastní historie. Ale spíše je to historie dvou, či více skupin Francouzů, kteří bojují na anglické půdě.

29

Odpovědět

Proč? Připadá ti, že by to mělo nějaký vliv na jeho tvorbu?

50

Odpovědět

+MoiTady je jeho osobní historie: ": I was born in the UK, moved to Geneva when I was two, then to France when I was 4, then back to UK, then to Madrid when I was 14 and then moved back to the UK again when I was 16."

Takže má podobnou historii jako ty skupinky Francouzů cestující Evropou...

00

Odpovědět

+orcinusorca2017No... a? To neodpovídá na mou otázku.

00

Odpovědět

+MoiJestli tedy nechápeš, že jsem chtěl napsat:"Francie a Anglie mají k sobě blíž než si obě země dokáži připustit", pak je tedy veškerá snaha zbytečná.

10

Odpovědět

65 %... aneb jak si lidé neradi nechávají bořit neopodstatněné iluze ;)

71

Odpovědět

(Sorry, nevšiml jsem si předtím nízkého počtu hodnotících... ono se to srovná)

00

Odpovědět

Bohužel jediná zbouraná iluze je ta tvoje.

21

Odpovědět

Krásně je vidět ukazování tří prstů na "anglický" způsob (0:45), mi to připomnělo Hanebný pancharti.

170

Odpovědět

řekni to své mámě

210