2013: Scénka naležato #4Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:364
Počet zobrazení:9 917

V dnešní Scénce naležato se dozvíme, jak to vypadá, když si na "kouzelnou podložku" lehne někdo takového ražení, jakého je Gary Anthony Williams. Pozn. editora: Původní video bylo staženo, proto jsem jej nahradil i s úvodem. Překlad tak začíná v čase 00:33,5.

Přepis titulků

Téma zní: Colin a Gary jsou dva tloustnoucí kámoši-policajti, kteří byli suspendováni kvůli své špatné fyzičce. Takže Wayne vstoupí na scénu jako policejní kondiční trenér a vejtaha. A pokusí se je přinutit cvičit. Nevím proč. Oba vypadáte dobře. Tak jo, až budete připravení, tak můžete začít. Chápeš to, že o nás řekli, že máme špatnou fyzičku? To nechápu.

Sáhni mi do kapsy a vytáhni mojí koblihu. Pro Kristovy rány, Same! Víš co? Trochu si zatrénuju, než sem dorazí instruktor. Jen si posluž... Já si tady mezitím hezky sednu a na chvilku si odpočinu. Odpočineš? Vždyť jsi zatím nic nedělal! Přesně o tomhle mluvím! To zní, jako kdyby přišel někdo důležitej.

Tak jo, vy dva! Jsem tu, abych vás dostal do formy. Já jsem velitel Curathors. A jsem z celé jednotky nejsilnější. My se těšíme na to, jak nás dostanete zpátky do formy, pane. Těšíte se na to, až budete schopní udělat tohle? Ale veliteli! Podívejte se, jak jsem silný v pažích, když zvednu svého kolegu do vzduchu. Teď jste ve filmu Paranormal Activity. Teď jste v dokumentu o tučňácích.

Kde je Morgan Freeman, když ho člověk potřebuje? Teď jste nejlepší americká taneční skupina. Teď! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video bohužel nejde přehrát

20

Odpovědět

muze me nekdo prosim vysvetlit toho Morgana Freemana a tucnaky? :D dik

80

Odpovědět


Odpovědět

Freeman často moderuje nebo spíš namlouvá dokumentární filmy.

160