Dvě věty #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 075
Počet zobrazení:17 786

O hru s názvem Dvě věty (Two line vocabulary) jste si v komentářích často psali, takže tady je.

V této hře, jak už její název napovídá, dostanou Brad a Ryan k dispozici pouze dvě věty, jež mohou během hry používat. Colin smí říkat, cokoli chce – ale jak sami uvidíte, nebude mu to moc platné. S těmi dvěma se totiž v konverzaci daleko nedostane.

Mezi herci se této hře říká familiérně také „Jak přivést Colina k šílenství“.

Přepis titulků

Vítejte zpět u Whose line is it anyway? u show, kde je všechno vymyšlené a na bodech nezáleží. Vy, co naši show sledujete pravidelně, jste si už asi všimli, že tady vůbec nic nedělám. Přesně tak. Pojďme pokračovat s hrou, která se jmenuje Dvě věty, a ta je pro Brada, Ryana a Colina. Tihle tři budou hrát... Zahrají scénu, ale Brad a Ryan budou mít k dispozici jen dvě věty, které mohou říkat.

Brade, tvoje věty jsou : "To se vám lehko řekne," a: "Je to dobré?" Ryane, ty můžeš říkat pouze: "Co je to?" a "Promiňte, neposlouchal jsem." Colin může říkat, cokoli chce. Téma zní: Armádní kapitán Colin hledá dva dobrovolníky pro nebezpečnou misi. Můžete začít. Nebudu chodit kolem horké kaše, hledám dva dobrovolníky pro nebezpečnou misi.

Dva dobrovolníky. A protože mám četu jen ze dvou lidí... bude asi lehké ty dobrovolníky získat. Musíme jít na nepřátelské území jen s otvírákem na konzervy, ostnatým drátem a velmi tichou kozou. Promiňte, neposlouchal jsem. Musíme jít, nepřátelské území, koza, ostnatý drát, otvírák. Jste připraveni to pro svou zemi udělat? To se vám lehko řekne.

Ano, to se mi lehko řekne, protože jsem kapitán. - Je to dobré? - Velice dobré, protože to je víc než vojín. - Co je to? - To jsou frčky, dělají ze mě kapitána. Vy jste vojíni. Bylo mi řečeno, že mám popadnout vojíny, jít na nepřátelské území a splnit misi. To se vám lehko řekne! - Promiňte, já jsem neposlouchal.

- Hele... - Co je to? - Tomu se říká prsty! - Je to dobré? - Ano, je! Promiňte, já jsem neposlouchal. - To nic. Jen se uklidněte. - Promiňte. - Jdeme na nepřátelské území, kde nám hrozí nebezpečí. - Je to dobré? Dobré je, že bojujeme za svou zemi, špatné je, že můžeme umřít. - Co je to? - Já tomu říkám země. Pomáhá to, když po tom takhle chodíte.

To se vám lehko řekne! Co je to? To jsou křečovité pohyby člověka, který jde na misi, aby zachránil svět. Co je to? Promiňte, neposlouchal jsem. - Je to dobré? - Ano, moc dobré, zkus si to sám. - Naučím vás nějaké základní pohyby. - Co je to? Ještě jsem vám je neukázal, ale až vám je ukážu, tak je uvidíte. - Promiňte, já jsem...

- Neposlouchal, já vím! Ano, je to dobré! Dobře, jen tady stůjte. Vezmeme si otvíráky. Tumáš otvírák, tumáš otvírák... To se vám lehko řekne. - Co je to? - To jsou otvíráky! - Promiňte, já jsem nepos... - Já vím! Takže zamíříme k nepříteli, plížíme se za ním... - To se vám lehko řekne! - Hele! Musíš vědět, že při plížení nesmíš řvát: "To se vám lehko řekne!"

Vím, že jsi neposlouchal, jen dělej to co já! Je to dobré? - Ano, je. - To se vám lehko řekne! Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektní :D Škoda, že se tam trochu ztratilo v překladu "privates"=genitálie

250

Odpovědět

není nějaký bugnutý hodnocení? vidím tam dvě hodnocení s celkovým průměrem 8981 z 10 :D

200

Odpovědět

Asi nejlepší a nejvtipnější scénka... :D

200

Odpovědět

Ještě teď se tlemím:D 10

180

Odpovědět

Promiňte, neposlouchal jsem. Co je to? :-D

183

Odpovědět

Alex17: To se ti lehce rekne...

190

Odpovědět

Prosím o přeložení : http://www.collegehumor.com/video/47749, snad nejlepsi Whose Line Is It Anyway? co jsem kdy videl :D

182

Odpovědět

špica!! kdy budou přeložený další díly?

180

Odpovědět

Výborný =D =D =D to se vám lehce řekne =D

180

Odpovědět


Odpovědět

když se to tak rozjelo, navrhuju tohle :D
http://www.youtube.com/watch?v=3G1gx62o9BE&NR=1

180

Odpovědět


Odpovědět

Paráda! :D Škoda jen, že jste nepřeložili i tuhle verzi s koncem epizody :) http://www.youtube.com/watch?v=EcYDgr9phWc
I
když je to asi o kapku horší kvalita.. Což je škoda, na youtube se málokdy najde WLIIA v lepší kvalitě - ale pak třeba ta hra zrovna za moc nestojí :(

190

Odpovědět

Tak to bylo naprosto dokonalý :D málem jsem taky zbuchla na zem jako on když to udělal :D

180

Odpovědět

Tak tohle bylo dokonalý! Jeden z nejlepších dílů jednoznačně. :)

181

Další