Když dva dělají totéž #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 119
Počet zobrazení:19 532

Dnes tu máme hru Když dva dělají totéž (Action Replay), ve které nejprve Wayne a Kathy sehrají scénku plnou teatrálních gest a pohybů (zejména Wayne se snaží, protože ví, že jeho roli bude později hrát Colin). Ryan a Colin je se sluchátky pozorují a poté budou muset scénku zopakovat s použitím stejných pohybů, ovšem aniž by tušili, o čem vlastně celá původní scénka byla.

Přepis titulků

Vítejte zpět u Whose Line Is It Anyway?, show, která dokazuje, že trénink nemá s vtipností vůbec nic společného. Je to tak. Dáme si hru Když dva dělají totéž. Ta je pro všechny. Wayne a Kathy, vy zahrajete scénku a Ryan a Colin si nasadí sluchátka, přes která vás vůbec neuslyší. Tihle dva nám zahrají scénku a Ryan a Colin je budou sledovat a pak budou muset tu scénku přehrát s použitím stejných pohybů.

Jenže je neuslyší, takže nebudou vědět, co si říkali. Dobrá hudba, jo? Téma zní: Wayne a Kathy jsou pár na líbánkách, přicházející do jejich novomanželského apartmá. A když se chystají do postele, zahlédnou myš. Tak jsme tady! Krásné Bermudy. - To je nádhera!

- Jo! A je to ještě krásnější, když jsi roztáhnul závěsy. Hej, zlato? Poslyš, neměli bychom zpomalit? - Myslím to vážně. - Zpomalit? Máme před sebou celý společný život. Ale já jsem čekal... Co? Co? Co?! To je dobrý, postarám se o to.

Nemůžu přestat! Dobrá práce, miláčku, jsi nejlepší. Všechen ten adrenalin mě nějak rozrajcoval. Víš ty co? Mám zlomenou nohu. Měl jsi být opatrnější při tom posledním plié. Podívej na tu sestavu, sem doktora nikdy nedostaneme. Víš, že dneska máme další představení.

Musíme sem dostat doktora, ta noha mě zabije. No, já tady mám lékařskou uniformu. - Můžu tě prohlédnout. - Asi se svléknu, - kdyby mě chtěli prohlédnout. - Fajn. Je zlomená. Představ si, co všechno bych mohl dělat, kdyby ta noha byla v pořádku. Mohl bys dělat spoustu věcí, jako třeba ty, které ti teď ukážu.

Mohl bych dělat tohle! A tohle taky. I tohle... A tohle taky! - To všechno bych mohl dělat. - To bys mohl! Mám zlomenou i druhou nohu! Teď mám zlomenou i tu druhou! Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Colin je bezesporu nejlepší! :)

331

Odpovědět

Whose line mám hodně rád už řadu let, díky za překlady, které tady vznikají. Jenom pro zajímavost, tady můžete vidět, jak vypadají hlavní aktéři této show dnes:
http://www.youtube.com/watch?v=zU3wZ_knku8&feature=g-vrec&context=G2dfc34aRVAAAAAAAAAg

210

Odpovědět

Panebože tak tenhle díl je snad ten nejlepší!! xDDD Nemůžu se přestat smát xDDD

250

Odpovědět

P- Troufnu si říct, že se mýlíš. Už první díl "Whose-linů" byl výbornej a to si dopočítej, kolik v tý době waynovi bylo. Pochopitelně časem se trochu zlepšuješ, ale tyhle borci byly prostě vždycky vtipný tak, jak u nás bohužel nikdo nebude. Na druhou stránku jsem rád, že je u nás konečně aspoň nějakej zábavnej pořad. Dřív jich bylo spousty, ale s postupem let se vše vytratilo.

220

Odpovědět

P. : Sorry ale Genzer se Suchánkem se nemusej vůbec sehrávat. Pracujou spolu léta a přesto pořad nemá úroveň. Nápady nejsou špatný ale herci je zabíjej. Nemaj a nikdy mít nebudou takovou fantazii. Genzerův vynucenej a přehrávanej smích při vlastních scénka je neuvěřitelně odpudivej a to jsem ho dřív měl docela rád (Genzera jako baviče).

208

Odpovědět

Pořád mi nějak uchází, jak chcete porovnávat partičku s tímhle? Partička je kopie a kluci se teprve sehrávají. Až budou hrát takových let jako tahle banda, bude to mít taky úroveň. Taky samotný scénky Who's line jsou "best of", těžko budou mít takovou úroveň všechny a věřím, že odhadem třetina bude taky nepublikovatelnej odpad. Každopádně i v partičce je už teď pár scének, který by si zasloužily vlastní sestřih.

2110

Odpovědět

Je docela zvláštní se na youtube podívat na jejich novější počin: Drew Carey's Improv-a-ganza ...vypadají všichni hrozně staře.

186

Odpovědět

Je to trapný a nahraný. Ani si ty videa už nepouštim, jenom dávám 1/10

18154

Odpovědět

Tohle prostě nemá chybu :D

191

Odpovědět

To Ninjer : možná klidně srovnání mě a Rowana Atkinsona ... a to podotýkám že já komik nejsem! :D

185

Odpovědět

nejlepší díl :D

201

Odpovědět

masakr :D

181

Odpovědět

to bolo fajnove!!! :D :D

181

Odpovědět

Nerad takhle srovnávám... Ale viděl jsem dva díly Partičky a... Jako nějak hrozný to nebylo, párkrát jsem se zasmál. Ale ten rozdíl kvality tam vidím opravdu propastný.

Srovnal bych to asi jako Josef Náhlovský x Rowan Atkinson

227

Odpovědět

Chci toho víííc!!!! Partička na toto opravdu nemá...

195

Další