Náhradní ruce #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 644
Počet zobrazení:19 076

A máme tu novou hru, o kterou jste si v komentářích hodně psali. Náhradní ruce (Helping Hands) jsou především koncertem Colinových nenechavých rukou a Ryanových chuťových buněk. Spolu s nimi si v této scénce zahrála Kathy Greenwood.

Přepis titulků

Zahrají nám scénku, ale Ryan nesmí používat ruce. Namísto nich bude mít Colinovy. Možná jste to hráli na letním táboře. Tihle dva jsou v tom vážně dobří. Téma zní: Kathy je otrávená zákaznice na expresní pokladně v supermarketu. Ryan je velkohubá rýpavá pokladní. Můžete začít.

- Díky, Cole. - Nemáš zač. Mohli bychom to trochu urychlit? - Tohle je pokladna pro 10 položek. - Jsem tady jediná. Dobře, já vám to namarkuju! Podíváme se na to. Jedna broskev. Cenu broskve, prosím! Cenu broskve! - 11 centů za kus.

- 11 centů, výborně. Dám vám to do tašky. Papírovou, nebo igelitku? - Vezmu si papírovou. - Jinou ani nemáme. Ještě jsem vás tu neviděla. Zrovna jsem se přistěhovala. Začínám od nuly, tohle potřebuju. Co to tu máme? - Tohle pro vás není moc dobrý. - To je mi jedno! - Já bych to nejedla ani za nic. - Pusťte to! Ale jen abych dokázala, že mám pravdu, asi si dám.

Mají měkkou krémovou náplň. - To je moje! - Je to vynikající. Omlouvám se, že vám jím vaše jídlo. - Omlouvám se. - To je neuvěřitelný. To je ale štěstí, že tu máte kartáček na zuby. Můžu si... - Podívejte, co jste vyvedla.

- To je pivo? - Jo, to je pivo. Seberete ho? - Mohla byste ho sebrat vy? Jo, mohla. Tohle místo je neuvěřitelný. - Máte na to dostatečnej věk? - Ano! Můžu vidět občanku? Proboha, prostě si... Víte, nejspíš jste to napěnila. Tak co kdybychom to zkontrolovali? Napěněný? Myslíte, že je to napěněný? Já si to nemyslím! - Možná je to napěněný, kdo to má vědět?

- Ne! Tak se na to podíváme. Nedělejte to! Nemám dělat co? Proč jste tak vystrašená? - Nechci, abyste to otevírala. - Otevřeme to a uvidíme. Nijak zvlášť napěněný to není. Tohle už je zničený, mohl bych to prostě vypít. Momentík. No dobře, dobře!

Prosím vás, spolkněte to. Ale ale, co to tu máme? Nemůžete to prostě namarkovat? Někdo tu má zaděláno na sviště? Je to možný. Dám to sem, 3,25 dolarů pro zhýralou ženskou. Šup s tím do tašky. Toaletní papír.

Musíme tam všichni, že? A copak je tohle? Budu dělat řeckej salát. Zlomím ji, abychom viděli, že je v pořádku. Zdá se dobrá. Ta je pro vás dobrá, zvlhčuje pleť. - Já to radši vrátím. - Ale ne. Hrozny. Dneska jsou ve slevě. Jen mi nejde do hlavy, proč je jíte.

Dřív mi to fakt šlo. A další toaleťák, pár broskví, jeden sprej a ještě jedna! Bylo to opravdový pivo. A já je zkontroluju všechny, jestli jsou v pořádku. Brambůrky. Ty jsou čertvý. Pěkně čerstvoučký. Jak já miluju brambůrky!

Dřív mi to tak šlo! - Proč to prostě nesníte všechno? - Je těžký sníst... Promiňte. - Omlouvám se. - Co to vyvádíte? - Je mi to líto. - Proč po mě šmátráte? Mám sucho v puse. Šiklo by se mi další pivo. Radši si vezmu pastu a vyčistím si zuby. Nevidím tu kartáček. Teď bych si moc přála, aby tu byl kartáček!

Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zezačátku jsem tomu moc nevěřil, ale tohle byl absolutní nářez. Ryan a Colin dávají dohromady naprosto geniální bytost :D

... A po tomhle už si nikdy nebudu stěžovat na český pokladní :D

510

Odpovědět

:D boží

250

Odpovědět

ty okurky :D

291

Odpovědět

Oni dva = nejlepší kombinace ! :)

301

Odpovědět

super :D
prosím, přeložte tohle video :D http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=TF4JCRcSRmo&feature=endscreen

181

Odpovědět

0pravdu bych pak nechtěla vidět vnitřek té tašky :D jinak super, jako obvykle :)

232

Odpovědět

No musim říct, že ta část kde Colin nacpal ten vdoleček Ryanovi to pusy mě neskutečně dostala :D :D jak šlo vidět užívali si to plnými doušky :D

242

Odpovědět

Třešničkou na dortu byla ta zubní pasta :-D

234

Odpovědět

mohli dat ještě scénku s toaleťákem :p

214

Odpovědět

"Helping Hands" aneb "Strčme Ryanovi do pusy všechno, co se na stole najde"

305

Odpovědět

Jde vidět, že to bylo už připravené, jak by jinak věděli co si mají oblíknout dřív, než to Drew řekl.. jinak sranda :-)

19151

Odpovědět

Vždyť tam nic jinýho neměli, ne? :) ..ale sranda to byla, to každopádně ;)

244

Odpovědět

Vždyť se to dalo poznat už jen podle toho co měli na sobě a jak řekl Lopez, nic jinýho tam neměli ;) a podívej se někdy na Uncut scény, tam Drew opakuje třeba i 10x co budou dělat, takže režie pak prostě veme to co se jim hodí..

194

Odpovědět

a dokonca vedeli, ze maju pouzit ten kosik.. pani, stroggy, ty si to cele prezradil.. :D

225

Odpovědět

Stroggy tak to jsi vážně zabil :D Prosím tě zamysli se příště nad tím co napíšeš. Děkuji.

211

Odpovědět


Odpovědět

kdyby jsi viděl víc těch videí tak bys pochopil že oni si to hlavně oblékají kvůli tomu aby si nezašpinili oblečení... :D

201

Odpovědět

Jeden cpe druhýho jídlem apod. a to má být sranda??? 1/10 mohli si to připravit lépe

18197

Odpovědět

Připravit?

225

Odpovědět

Ty seš asi nemocnej :D :D

185

Odpovědět

ty si to asi este nepochopil.. uz len tym, ze kliknes na video (a potom, ked si kontrolujes, kolko palcov dole si dostal) davas kazdym kliknutim videu pozitivny hlas, takze je jedno, ci das 1/10 alebo 10/10, hlavne je, ze videu pridavas kliky, takze wliia tu bude viac a viac.. :) takze, diky :D

1813

Odpovědět

Tak tihle dva se toho fakt nebojej...:-D Nečekal jsem, že to bude až tak "brutal"...:-)

223

Odpovědět

jen počkej na další díly... tady Ryan ještě jedl celkem normální věci :D

211

Odpovědět

+Gregorspoiler!

204

Odpovědět

+Gregor!!SPOILER!!
Myslis napriklad jablecny kolac s kecupem? :D

195

Odpovědět

+GregorNebo hlínu? :)

192

Odpovědět

Pecka jako vzdy :D :D Krasne to ukoncili :D

195