Nemožná mise #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
194. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 665
Počet zobrazení:29 902

Dnes tu máme hru Nemožná mise (Improbable mission). A právě tato konkrétní scénka patří mezi fanoušky pořadu Whose line is it anyway? už takřka k legendárním. Colin a Ryan se v ní jakožto dva tajní agenti pokusí vyprat burnus pro emíra na státní návštěvě. Jestli náhodou stejně jako Colin s Ryanem netušíte, jak vypadá burnus, tak vězte, že jde o široký beduínský plášť s kapucí.

EDIT: Video bylo staženo z YT. Nahradil jsem jej tedy útržekem, který se mi podařilo jako jediný najít.

Přepis titulků

...pro Colina a Ryana. Budete tajní agenti během každodenní činnosti a instrukce vám dodá Greg a od publika potřebuji nějakou obyčejnou činnost. "Praní prádla"! Praní prádla, prádla... Takže vaše mise je... "Praní prádla". V poště byla kazeta. Myslel jsem, že už nejsme agenti. Agentem budeš navždy, Coline, aspoň dokud ti budou poštou chodit kazety.

Chtěli byste si vydělat v realitní... - Dobré ráno, pánové. - Dobré ráno. - Jak se dnes máte? - Dobře, jen mě trochu... - Co tvoje rýma, Ryane? - Už je to dobrý, díky. A já jsem vosk? Rád bych si s vámi povídal, ale mám moc práce s... Pánové, dnešní mise má nejvyší prioritu.

Emír z Groovefunkystánu, malého národa ze Středního východu, přijede navštívit prezidenta. Přijede do Washingtonu D.C., ale jeho let má zpoždění a jeho burnus je špinavý. Vaším úkolem je jít do jeho hotelu, hotelu George C. Clarka, asi ho neznáte, to je jedno, a vyčistit burnus pro emíra z Groovefunkystánu. Tato páska se sama zničí, jakmile ji vyhodíte...

- Ještě že jsme vybrali okno. - Jo. Máme úkol, tak se do něj pusťme. - Už nevím, kde je ten hotel. Máš průvodce? - Ano. E5, to bude těžký. Ale ne, moje auto je v servisu. Ještě že označili každou ulici velkým písmenem a číslem. - Hele, teď jsme na E4. - Támhle je E5! Jsme tady!

Neuvědomil jsem si, že bydlíme tak blízko hotelu. Nediv se! Okno otevíráme, jen když chceme vyhodit vybuchující kazetu. Nemůžeme tam vejít hlavním vchodem, všimnou si nás. Jo, musíme vyšplhat do toho okna, které se zdá být neuvěřitelně vysoko. Nemáme se tam jak dostat, nevzal jsem žádné lano. - A co tvoje vlasy? - Co? Jsou přece v jednom dlouhém prameni. Slíbil jsi, že už o tom nebudeme mluvit.

Vytáhni nás nahoru. - Mimochodem, miluju tě. - Přestaň. Dveře jsou zamčené a někdo je uvnitř. Budeme muset odvést jejich pozornost, aby šli ven a já mohl dovnitř pro to oblečení. Hoří! To bylo snadný. - Co že to má být? - Burnus. - Tušíš, jak to vypadá?

- Vypadá to jako... burnus. Tady je! Musíme ho nějak vyprat. Dolů jít nemůžeme... Vana! - Napustím do ní vodu. - Počkej, s kohoutkem někdo manipuloval! - Cože? - S kohoutkem někdo manipuloval! - V jakým směru? - Je tam bomba! - Jak vůbec můžeš být agent? - Neviděl jsem to. Někdo nejspíš nechce, aby se lidi v tomhle pokoji koupali.

- Prostě ten kohoutek vezmu a spláchnu ho. - Jak nám to pomůže? - Zpátky! Naplnilo to vanu. - Skvěle. - Budeme potřebovat prací prášek. - Prášek... Kočka! Ne, ta je k ničemu... Mýdlo! Je tady pár mýdel. Ale musíme to nějak promíchat. Dej mi fazole. Funguje to! Je to čisté. Trvá to moc dlouho.

Ten snookerfunker z Emaru tu bude každou chvíli. Musíme to vysušit... - Ta kočka! - Ne, nech už tu kočku... Je to čisté, potřebujeme ještě aviváž. Aviváž? Mysli na statickou elektřinu. Vždyť by se mu to lepilo k jeho... ...něčemu. Kočka!

- Jde někdo? - Ne. - Teď je to perfektní! - Dobře. Zkus to vymodelovat. Ale ne! Znovu to spadlo do vody. - Ale počkat, kočka! - Ta kočka už je mokrá. Moment, dej mi sirku. To je v pohodě, mám jeden burnus navíc. Nemůžu se přestat smát.

Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj,
díky, bohužel ale potřebujeme YouTube...

10

Odpovědět

Až tady nebude useknuté video, dám zase plný počet. :-)

70

Odpovědět

Ahoj,
WLIIA na YT je prostě problém sehnat, proto je tu useknuté video...

10

Odpovědět

to video ma jen 2:17? přijde mi že to končí v polovine.

190

Odpovědět

Přehrát toto video je opravdu Nemožná mise. :-)

260

Odpovědět

Proč je video najednou nastaveno jako soukromé?

11

Odpovědět

Jo, tohle je to jeho *mňau *
:"DDD úžasné ! WLIIA? Dávám vždy 10/10

210

Odpovědět

Tak to nemá chybu!!!!! :-D :-d :-d :-D :-D :-D

210

Odpovědět

prostě nejlepší :D

210

Odpovědět

Toto bylo podle mě nejlepší video na videa česky :)

221

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=lZ80ciasM2E&list=SL&feature=sh_e_top taky dobrý a jsou tam celý díly ale anglicky ale i tak je to dobrý

181

Odpovědět

Boží, chybí mi tento slušný humor dnes... :( Tohle je prostě humor na úrovni, tleskám :) Musela jsem se stále smát :D

192

Odpovědět


Odpovědět

odporucam sem pridat aj video s nazvom Parodia na slovensku particku :D ...ako ja mam slovensku particku rad,ale z tohto videa proste nemozem :) http://www.youtube.com/watch?v=TWtX9vDN9g4&feature=share

195

Odpovědět

Asi ztrácím smysl pro humor, párkrát jsem se usmál ale to je tak všechno. A nejsem žádný debil co kritizuje každé video, akorát tomuhle nějak neumím přijít na chuť...

1817

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=YZBp_5gnWsQ todle je taky MRDAA :D :D :D

1814

Další