Nic než otázky #3Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 107
Počet zobrazení:12 722

Tentokrát tu pro vás máme hru Nic než otázky (Questions Only), o které není třeba nic říkat, protože jste se tu s ní už setkali. Jen dodám, že tentokrát si ji zahráli Colin, Wayne, Ryan a Denny.

Přepis titulků

Překlad: Magenta www.videacesky.cz Titulky začínají ve 25. vteřině. Ahoj! Ahoj. Jak se máte? Vítejte u Whose Line Is It Anyway? U show, kde je všechno vymyšlené a na bodech nezáleží. Jestli se díváte poprvé, jde o to, že vše, co naši herci předvedou, pochází jen z jejich vlastní hlavy podle návrhů z těchto karet, které nikdy neviděli, a podle návrhů našeho publika.

A pak jim dám body. Nevím proč, nic neznamenají, takže na konci náhodně vyberu vítěze, a ten pak se mnou bude muset udělat něco speciálního. Jo, tohle jsem řekl na celostátní televizi. Začneme hrou Nic než otázky, ta je pro všechny čtyři, Denny a Wayne, vy začnete.

Zahrají scénku, ale smí mluvit pouze v otázkách. Když udělají chybu, zabzučím a někdo je vystřídá. Téma zní: Jste v telenovele. Nic než otázky, můžete začít. Viděla jsi mé srdce? Nepoznáváš ho, rozdrcené v mé bělostné dlani? Proč jsi mě opustila, Glorie?

Proč jsi mi řekl, že mé dvojče je krásnější? Proč neposiluješ, abys vypadala jako ona? Jak se ti líbí tohle? Jste paní Phillipsová? Jste pan Phillips? Kdo se ptá? Víte, že budete otcem? Kdo je matka?

Vy to nevíte? Nevíte, že mám se ženami hodně zkušeností? Vy jste Holanďan? Co to s tím má co dělat? Věřil bys, že jsem tvůj syn? Máš na mysli tu jedinou noc plnou vášně s Geraldou? O čem to mluvíš, taťko? Co kdybychom přestali chodit kolem a tys mi řekl, co chceš?

Chtěl bys masáž? Co si myslíš, že děláš? Copak ve svém životě nechceš opravdového muže? Proč ne? Copak nevíš, že musíš odjet z města, Garry? Slyšela jsi, že Garry odjel? - A nebyl... - Pozdě, trvalo ti to. Tak jo, to stačí.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle pořad mi tu chybí!

50

Odpovědět

"Would you believe that Im your son?" :D toto ma dostalo :D

270

Odpovědět

krtek : "Are you Dutch?" vyznam to ma stejny jako v cestine, narazka na holandskou promiskuitu (ktera je ve skutecnosti nepodlozena, ale tento dojem o holandanech vytvari Amsterdam, jakozto mesto lasky)

231

Odpovědět

Jak je anglicky ta věta "Vy jste Holanďan?" ? a jaký to má v angličtině význam? proč holandan?

180

Odpovědět

To: Petka: "Hodně to sráží neherec Genzer........" - Naprostý souhlas! Přesně vystihnuto..

193

Odpovědět

V tomhle díle děsně perlí Ryan. :D

250

Odpovědět

věděla jsi, že gary odjel? :D božeee :D

270

Odpovědět

Simonka > Jde o to, že se vítěz vyhlašuje vždy až na konci každého dílu, ne po každé "hře". Za toto se jen přidají body, většinou podle toho, jak se to hodí Drewovi (moderátor). ;)

Nicméně, WLIIA je úžasná, narozdíl od naší české partičky. 10/10, jako obvykle ;)

184

Odpovědět

Whose Line Is It Anyway? je samozřejmě o několik tříd výše, to bez debat.

184

Odpovědět

Výborné.

Ono zase ta partička není až tak tragická, jak jsem čekala. Hodně to sráží neherec Genzer, který prostě nemá z čeho brát. Po pár slovech kašle na zadání a vrchol jeho komiky je sprostá mluva. Naopak Chmela je výborný.

199

Odpovědět

Už to nikdy nesrovnávejte s partičkou, tento geniální pohled na svět a styl humoru je v porovnání s tamtou sr*čkou s trapným humorem král všech show… Omlouvám se za cenzuru ale musel bych čekat na nějaké schválení…

198

Odpovědět

WLIIA je narozdil od particky vtipny ;)

1810

Odpovědět

prej: aaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-hahahahahaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaahahahhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaha

to mě dostalo

1834

Odpovědět

Pořád jsem čekala na toho "vítěze" :D a nic :( jinak super :D

1814

Odpovědět

Asi bych taky nedokazal reagovat na ty Ryanovi otazky :-D

222

Další