Písnička pro Tonyho HawkaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 885
Do pořadu zavítal skateboardista Tony Hawk a Wayne si vzal na starost píseň na míru. Když hvězdný host přihodil pár triků, Wayne to nemohl nechat jen tak.

Přepis titulků

Následuje hra Hudební styl. Je pro Wayna, kterého doprovodí Laura Hall a Linda Taylor. Připojí se i hvězdný host, takže přivítejte nejlepšího skateboardistu historie, samotného Birdmana, Tonyho Hawka! Jak jsi to udělal, chlape? - To bylo cool! - I podle Wayna to bylo šílené… Vítejte!

Dejte nám chvilku na vzpamatování se z té parády. Wayne, budeš zpívat písničku o Tonym a jak jinak než ve stylu skate punk. - Připraven, Tony? - Myslím, že jo. Tak jo. Můžeme, holky! Tony Hawk! Tony Hawk! Co za týpka to jelo na tom skejtu? Tony Hawk! Sleduj, jak z rampy sjíždí, má tak hustý triky, že se ti nohy rozjíždí.

Koukej, jak dá kickflip. Do skateparku skočí a hodí další trik! Tony Hawk! Tony Hawk! Umí nějaký triky? No to si teda piš! Zvládne otočku, 360, 720 a klidně víc! 1080, 4520… Tony Hawk! Z Tonyho Hawka se ti zle udělá, ale Tony Hawku, teď jsem na řadě já!

Tony Hawk! - Ano! - Přesně tak! Tony Hawk! - Vrátil jsem se do dob, kdy jsem… kopal a sjížděl. - Že ano? - Vsadím se, že na koberci moc nejezdí. - To bylo úžasné. - Dělal triky na koberci! - Ano. Což s ohledem na vaši čtvrť může znamenat něco úplně jiného. Posuneme se dál.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bylo to dobrý, ale škoda, že nevybrali nějakou hru, kde by měl Tony větší možnost se zapojit.

20

Odpovědět

Tonda je super, ale radši sem jezdil za Chada Mušku :D
Si asi pujdu pustit soundtrack. :D #nostalgie

40

Odpovědět

Lidi tu neznají Tonyho Hawka

417

Odpovědět

Ja napriklad nie. Nastastie nemusim znat vsetkych. Vyzera byt fajn ;)

00

Odpovědět

+HadatkoSPatne si uvedomujem ze som vlastne mal jednu hru a hral som ju asi tyzden nieco ako Tony Hawk pro scater.... :D

00

Odpovědět

+HadatkoPřesně proto jsem o něm taky slyšel - taky jsem měl tu hru

00