Scénky z klobouku #3Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 221
Počet zobrazení:27 056

Dnes tu opět máme hru Scénky z klobouku (Scenes From a Hat), ovšem ne jen tak ledajaké. Jako host zde totiž vystupuje známý herec Robin Williams, a nutno dodat, že má lví podíl na velké popularitě tohoto videa mezi fanoušky WLIIA. Spolu s ním si zahráli Ryan, Wayne a Colin.

Poznámka: Carol Channing je americká herečka a zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. V první scénce Ryan věrně parafrázuje film Drsný Harry, ve druhé Robin odkazuje na film Největší příběh všech dob.

Přepis titulků

Před natáčením jsme požádali diváky, aby sepsali různé návrhy... Co tam dělá ten mrtvej králík? Moje bývalá kariéra. Takže jsme požádali diváky o návrhy na scénky, které by chtěli vidět, vybrali jsme ty dobré a uvidíme, kolik jich naši herci vymyslí. Začínáme s... "Nepravděpodobní hrdinové." To jsem já, Zdrhni-Od-Nebezpečí-Man! Volal někdo Kapitána Vepře?

Jsem Parano... Ó bože! "Nejhorší témata pro výrazový tanec." Průjem. Plyne jako řeka. Impotence je strašlivá věc. "Kdyby baviči pracovali na pohřbech." Prosím, shromážděte se kolem těla. A už tam není! Díky!

Tohle je váš milovaný? Tak jo, nakopni auto, Johnny! Páni, hele, jak se hýbe! No není to úžasné, dámy a pánové, stačí jen 6 voltů a vaši příbuzní mohou zase tančit! Pes. Harry a já vám chceme poděkovat, že jste přišli, že jo, Harry?

Jo, jasně... "Slavné filmové role, kdyby je hrála Carol Channing." Vím, o čem přemýšlíš. Vypálila jsem sedm kulek, nebo jen šest? Abych ti řekla pravdu, sama si nejsem jistá. Takže se musíš sám sebe zeptat: Mám dneska šťastnej den? Je tvůj šťasnej den, hajzle? Ty musíš být jistě syn Boží.

Já jsem Spartacus! "Co nečekáte, že uslyšíte, když dáte ucho k mořské mušli." Já jsem Spartacus! Polož mě! Kdo je tvůj taťka? "Špatná volba, když vám džin slíbí tři přání." Dvě coly a hranolky. "Nevhodná přiznání v talk show s celebritami."

Tak jsem dal to tělo do kufru. A všichni prej: Co to tady smrdí? Věc se má tak, že jsem pěkná děvka. Tak jsem řekl: Slez, babi, jsem hotovej! A pak se podívám z okna a tam je Robin a jeho babička... No a abych to zkrátil, tohle je můj ledvinovej kámen. "Na co právě myslí Robin Williams." Mám kariéru, tak co to sakra dělám? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (85)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bohužel nefunguje :(

50

Odpovědět

prosím, prosím opravit.

670

Odpovědět

Toto video bylo na YouTube označeno jako soukromé.

170

Odpovědět

Díky bohu za tyhle videa, aspon něco vtipného na vrcholu vč.cz :D

200

Odpovědět

Když na to tak zpětně koukám, je strašná škoda, že jste nepřeložili, co tomuto předcházelo, hned začátek videa :D
http://www.youtube.com/watch?v=8-J1j4lgb0E

190

Odpovědět

Přidáno 18.2.2012, skoro 2000 hodnocení a skóre 9,67 - proč už to není v legendárních? :)

190

Odpovědět

Je mi smutno z toho, jak jim všichni žerete, že je to improvizace

1880

Odpovědět

Proč by neměla být? Mně je zase smutno z toho, že někteří lidé nedokážou přiznat, že existují vynikající herci schopní improvizace.

211

Odpovědět

A i kdyby to improvizace nebyla? Tak jako co? Je to sranda, bavím se, to mi stačí. Nemám potřebu polemizovat, zda to je předpřipravené. Dle mého není, už z různých vodítek. Mne je smutno z toho, že existují lidi jako ty, kteří nemají na práci nic jiného, než prudit a otravovat. Nech se odbouchnout terminátorem, aspoň bude od tebe pokoj.

210

Odpovědět

Jeden z mej pořadu mazec:-D

180

Odpovědět

Bezkonkurenční!! :-)

180

Odpovědět

Robin Williams je mimo jine i divadelni herec a take zkuseny stand up komik, takze se neni cemu divit, ze improvizace mu neni cizi :)

180

Odpovědět

najlepsi diel, Robin zabil... a neviem ako ceska ale slovenska Particka sa ani zdaleka nechyta na toto. A samozrejme ze to maju nacvicene, a myslim ze na Slovensku a v Cesku to robia rovnako...

1823

Odpovědět

Já nevím proč, ale moc směšné mi to nepřijde. Mimochodem se mi nejvíc líbí česká partička a slovenská taky špatná není....ale je to můj názor že :D

18106

Odpovědět

Čim dál víc mi připadá, že to mají herci předem předcvičený, jinak by přece nemohli být tak dobří :)

1930

Odpovědět

TO je už zkušenost, podle mě :-)

180

Odpovědět

Už u toho nikdy nebudu jíst..:D Docela mi zaskočilo..:D:D

183

Odpovědět

Díky za zlepšení nálady :D
smál sem se nahlas celý video :D

182

Další