Scénky z klobouku: Pořad o vařeníWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:10 541

V dnešních Scénkách z klobouku, kde účinkující improvizují na zadání publika, se dočkáte například neobvyklých kuchařských pořadů.

Přepis titulků

Přátelé, následuje hra s názvem... Scénky z klobouku! Ryan a Colin tamhle, Wayne a Jonathan tady. Před začátkem jsme požádali publikum, aby sepsali, co chtějí vidět za scénky. Jejich nápady tu teď mám, přečtu je a uvidíme, kolik skvělých věcí pánové vymyslí. Jste-li připravení, začínáme.

"Co neuvidíte nebo neuslyšíte v pořadu o vaření?" Míchejte přibližně 30 minut. Nyní to ochutnáme, ano? Bože... To je... Panebože, co to kurva je? Dobře, teď do ptáčka natlačíme nádivku. Nejprve si připravíme maso. Když máme koláč hotový, dáme ho na dvě hodiny do trouby. A počkáme.

Dort dáme do trouby na 30 stupňů a na 180 minut. Dobrá práce, Pablo. Teď to máslo co nejrychleji stloukej. Instagram! Aha, už to chápu. Zbývá nám ještě asi 150 minut. A vaše mražená večeře je hotová. A je tu i dezert!

"Co můžete říct během sportovního utkání, ale nemůžete to říct o svém partnerovi?" Tu ránu koulí do hlavy zvládla na jedničku. Zmiz odtamtud. Končíš! Nečekal jsem, že bude tak snadný skórovat. Pochybuji, že dokáže trefit jamku na méně než pět šťouchů. Nejhorší kohoutí zápas, který jsem kdy viděl. Přestože vím, že to není opravdový, dívám se dál.

Sleduju tuhle lajnu a musím říct, že horší průnik jsem nikdy neviděla! Kurva! To bylo úžasné. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč se z 90° a 350 minut stalo 90° a 180 minut?

26

Odpovědět

Protože na rozdíl od Amíků většinou pečeme s pomocí stupňů Celsia, nikoliv Fahrenheita ;-)

290

Odpovědět

+XardassJasně, ale trochu to strácí vtipnost... ten vtip prostě v °C nefunguje, buď to můžeš nechat ve °F a pár lidí to nepochopí, nebo to můžeš předělat na °C a kompletně ten vtip zničíš.

028

Odpovědět

+XardassTak změňte stupně a ne minuty.

100

Odpovědět

+TahkkaJo, to je dobrý řešení - místo třeba 180°C na 30 minut by moh říct 30°C na 180 minut. Tam to funguje.

210

Odpovědět

+BullOverPravdu máš, opraveno, díky za konstruktivní kritiku :)

220