Seznamka: Nadržený loutkařWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:6 341
Vítejte v Seznamce, kde si vybíráte z naprostých šílenců, jejichž identitu musíte navíc sami odhalit. Dnes se o to pokusí Jonathan. Povede se mu seznámit s někým zajímavým?

Přepis titulků

Zdravím, mládenci. Jsem Tessa a hledám si třetího druhého manžela. Tak jdeme na to. Číslo jedna, mé oblíbené věci jsou přívěsy a ostuda. Jaké věci máš rád ty? LOUTKAŘ, CO SI CHCE VRZNOUT Zamyslím se. Nazdar, zlato. Když mi to nevyjde s ní, možná bychom ty a já mohli…

Tady je moje číslo. Zatím se měj. Mládenče číslo dvě, k jakému filmu bys přirovnal náš vztah? - NEUVĚŘITELNÝ HULK MÁ TĚŽKÝ DEN - Přišel jsem na vzorec pro radiační… Já nemít rád filmy! Číslo tři, vždycky jsem chtěla do Mississippi legálně. Kam bys mě vzal na rande, aby mi to otevřelo oči? - COLINOVA NEVĚSTA, KTERÁ JE SKRYTĚ PES - Kdyby to mohlo být kamkoliv?

No, shodou náhod se chystám na speciální místo. Je to tak, že ano? - Nekřič! - Snad jedeme na speciální místo! Mládenče číslo jedna, ráda si vařím sama. Co bys mi uvařil ty? Vzal bych tě do své oblíbené restaurace na pláži. Jen ty a já. Užívali bychom si večer. Třeli bychom o sebe klacíky. A až by bylo po všem, nic by se nedělo.

Nikdo totiž nebude tahat za provázky. Stejný jako mí bývalí partneři. Mládenče číslo dva, řekni mi báseň o naší lásce. Proč pořád samé otázky? Jonathane, chtěl bys hádat jejich identity? Asi ano. Myslím, že první je loutka. Ano. Mládenec číslo dvě byl Neuvěřitelný Hulk?

Ano! A mládenec číslo tři byl prostě Ryan Stiles. - Nebo natěšené štěňátko. - Ano, to beru. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten její výraz byl k nezaplacení

60

Odpovědět

Ale jo, myslím, že je za to celkem slušně placená ;)

10