Teleshopping #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 425
Počet zobrazení:15 444

A je tu další vydání pořadu Whose Line Is It Anyway? a s ním i jedna z mých nejoblíbenějších scének, při které jsem se i po několikátém zhlédnutí doslova dusil smíchy. Dnes si představíme hru s názvem Teleshopping (Shopping From Home). V té mají účinkující za úkol prodat publiku naprosto nepoužitelné a zbytečné věci. Musí tedy na místě vymyslet pádné důvody k tomu, aby si je vůbec někdo koupil. V tomto videu se vám představí Ryan Stiles a Colin Mochrie, čímž je zábava stoprocentně zaručena! Pokud máte tato videa na YouTube nakoukána, přidejte se do této skupiny na Facebooku a na její zeď mi posílejte odkazy na videa, která byste tu rádi brzo viděli s překladem. Poznámka: Vidličkolžíce (Spork) je toto.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru s názvem Teleshopping. V této hře se pokusí Ryan s Colinem prodat publiku naprosto zbytečné produkty stejně jako v klasickém teleshoppingu. Ryane a Coline, tady je máte. Tohle je šuplík, který nemá dno. A tři hrací karty. A od publika potřebujeme ještě jednu zbytečnou věc. - Vidličkolžíce! - Jedna bota! Jedna bota.

Ta je zbytečnější než vidličkolžíce. Vidličkolžící se dá jíst. Takže bota. Pokusíte se nám tedy prodat tři karty, šuplík bez dna a jednu botu. - Ahoj! - Ahoj! Váš film bude za chvíli zpátky, ale teď si připravte šekové knížky, protože máme něco, co by vás mohlo zajímat. Coline, co to je? - Myslíš tu věc na mém klíně?

- Ano, vypadá jako šuplík. Vážně vypadá jako šuplík, ale chybí mu jedna důležitá část. - No ne, nemá dno! - Přesně tak! Jakou to může mít užitečnou funkci? Žádnou užitečnou funkci. Spoustu užitečných funkcí! Například... rám na obraz. Nebo, pokud máš doma delší stěnu, delší rám na obraz.

Ale počkej, to není všechno! Stačí přidat nějaký... průhledný plast. Nasypat dovnitř hlínu a dát tam křečky a máš z toho křeččí farmu. Tenhle předmět má snad víc než čtyři různá využití. - Ale počkej! - Cože? Víc jich není. Hej!

Copak to držíš v ruce ty? Jsem dnes pozván na jednu oslavu a doufám, že to tam pořádně oživím. - Jak to jen uděláš? - Předvedu pár triků. Co kdyby sis... vybral kartu? - Dobrá. - Je to eso? - Ne. Mám šanci 1:3. Držím totiž jen tři karty. Jistě, teď jsem se netrefil, ale kdybych hádal ještě dvakrát, nejspíš bych se znovu dvakrát netrefil. Ale důležité je, že máš velkou pravděpodobnost uhodnutí.

- A víš co? - Co? - Taky bys mohl dát tenhle malý vějíř do mého rámečku a máš dekorativní předmět, který se dá kamkoliv pověsit. Kolik to má využití? Už jsme na pěti, ale víc z toho nevymáčknem. Kolik by za to podle tebe lidé zaplatili? Za tři karty a šuplík bez dna? To nevím.

- Udělej to ještě jednou a dám ti facku. - Dobrá. - Já bych za to zaplatil minimálně 500 dolarů. - Ale ty jsi Kanaďan, že ano? To jsou tři americké dolary. - Zbývá nám ještě jedna věc. - Jo, ale nevím jaká. Já taky ne. Co to je? Bota. Bota. Jedna bota. Ale je tu ještě něco většího a lepšího a Ryan nám o tom řekne víc.

Ano, víte, já mám... Já mám velké nohy. - Ano, větší jsem u žádného člověka neviděl. - Boty mě... Boty mě stojí spoustu peněz. Kolikpak myslíš? To nevím. Jestli se platí za každý palec délky, tak přes 3 000 dolarů. Možná bys měl to číslo vydělit dvěma. - Dobrá. - Já ti to řeknu! Polovinu peněz, protože si kupuji od každé boty jen jednu.

Ale jak ti to ušetří peníze? A co se dá dělat s jednou botou? Můžeš třeba skákat... - Jo. - A navíc ušetříš místo v šatníku. Takhle se ti tam vejde dvakrát tolik bot, ale ne tak docela, protože máš jen polovinu z toho dvojnásobku, co jsi tam měl dřív. - A víš co? - Co? Když dáš botu do tohohle šuplíku a ona jím propadne... - na chvíli by to bylo docela srandovní.

- Zkus to znovu. - Srdcová trojka. - Srdcové eso. Jednou to určitě uhodnu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super!!! :-D :-D

240

Odpovědět

opravdu super :D

190

Odpovědět

Moje oblíbená scénka :D

200

Odpovědět

but wait! There is no more!
:-D :-D

250

Odpovědět

Tak tahle scénka se jim hodně povedla... Fakt že jo. :)

200

Odpovědět

ja uz su tak napjateeee! co bude nasledovat, a kdy uz to budeeee!!!??? Nemuzu se dockat a mam abstak. Btw, lenyho tip vypada moc dobre :-)

181

Odpovědět

Přeložte tento duet Chipa a Wayne http://www.youtube.com/watch?v=IYAcxEvLwZs&feature=related . Vážně geniální... řekl bych že je to jeden z nejlepších duetů co tam zazněl. Jejich souhra je vážně úžasná!

190

Odpovědět

vidličkolžice? neznáte výraz lžidlička?:-O

192

Odpovědět

Já tomu raději říkám Bagr :D

00

Odpovědět


Odpovědět

Parada jako kazdej dil :) Myslim, ze hodnoceni mluvi jasne...jen tak dal :)

180

Odpovědět

BugHer0: tak paráda - tímto se omlouvám o změnách jsem nevěděl (poslední verze WP měla vyjít někdy v červnu..)
PS: pozor na verze databází apod. .. http://wordpress.org/extend/plugins/health-check/

180

Odpovědět

Tomas: Požadavky nejdou, protože jsme předevčírem nasadili novou verzi WordPressu a něco se podělalo. Není to tím, že bychom je tu nechtěli mít. Pracujeme na opravě, tak vydrž.

180

Odpovědět

K té improvizaci - myslím, že je jasné, že to připravené nemají, ale určitě natočí xy scének, ze kterých vyberou "to nejlepší" a to pak vysílají. Na YT je několik blooperů, kdy třeba někdo spadl, řekl sprosté slovo nebo jim někdo vlezl do záběru, takže to do konečného sestřihu nedali. Takže ano, nejsou dokonalí i oni to občas zvorají, ale rozhodně jim nikdo nedá scénář, aby udělali to a to. Šli by tak sami proti sobě.
A Ryan je mnohem lepší než Wayne, tak :D.

193

Odpovědět

Tak paráda - požadavky na videa už nejdou vkládat normálně, nechápu proč tomu tak je. Tohle je přece web videačesky a tak i tady by měly být požadavky a ne to zase rvát na FB, ještě, že jste přeložili např.: musite si zrusit facebook!

184

Odpovědět

Je to samozrejme improvizace, to je podle me nad slunce jasne. Delaji ji ale vynikajici herci, kteri pro tento typ herectvi maji vyjimecne vlohy. Ne kazdy herec muze byt dobrym komikem a ne kazdy dobry komik ma smysl improvizaci; to je podle me "kralovska" disciplina. V case 1:20 vidime zablesk principu, na kterem je postavena scenka z Fast and Loose "Dvoji hlas" viz. http://www.videacesky.cz/skece/fast-and-loose-dvoji-hlas ... ale to o_o samozrejme vi a jen si z nas dela soufky :-)

180

Další