Živé kulisy & PártyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 013
Počet zobrazení:21 450

Dnes tu pro všechny fanoušky WLIIA? máme něco speciálního. Hned dvě vydařené hry za sebou. O první jste si často psali v komentářích – jedná se o oblíbené Živé kulisy (Living Scenery) s Richardem Simmonsem. Tento výstřední fitness guru dokázal Colina, Ryana a Wayna přivést do rozpaků tak, jak se to nikomu jinému nepovedlo.

Ve druhé hře, Párty (Party Quirks), se zase podíváme na to, jak se Ryan do své role vrhl po hlavě. Doslova.

Přepis titulků

Budeme pokračovat s mou oblíbenou hrou, Živé kulisy. Ta je pro Ryana, Colina a Wayna... a pro Richarda Simmonse! Jsem tak nadšený! - Díky, že jsem se mohl vrátit. - Jasně. Živé kulisy. Tohle je moje nejoblíbenější hra. A co vaše? Najednou je to i moje nejoblíbenější hra. - Díky, pane Carey.

- Říkej mi Drew. V téhle hře... Ryan a Colin zahrají scénku, ve které budou používat rekvizity, - ale protože nemají skutečné kulisy... - Já budu kulisa! Wayne a Richard se stanou jejich kulisami. Pro tyhle muže budu jakoukoli kulisou. Kdybych dostal niklák pokaždé, když tohle slyším... Ryan a Colin budou...

Už se nemůžu dočkat. Na luxusní výletní plavbě tráví pár čas opalováním, vodními sporty a zábavou. Ryane a Coline, můžete začít. Tohle je ten nejromantičtější výlet, na jakém jsme kdy byli. - Ano, pro mě taky. - ... co jsem tvoje žena. Ano, zlato. Co takhle se podívat na krajinu tím malým dalekohledem? Fajn. Támhle je ostrov!

- Ostrov? - Jo. Tenhle chce víc mincí. Dobře... Miláčku, pojď sem! - Zahlédla jsem něco vtipného. - Vážně? - Ano. Co bychom mohli dělat? Hele, co takhle jít na lehátka? - Fajn. - Ty si vezmi to lesklé. - Tak jo. Miláčku?

To moje je mokré. - Víš ty co? - Co. - Co kdybychom šli... - Na vodní skútry! To bych moc ráda! To byla zábava. - Hele, jsme na tropickém ostrově! - Tam na moři to bylo fakt drsné. - To mi věř. - Jak jsme se dostali na ten ostrov? Kdo ví?

Miláčku, vylez prosím na ten strom a přines mi kokos. Tak jo. Tenhle strom spadl. - Páni, těch je spousta. - Támhle jich je taky dost. - Tohle je... Co? - Musíme postavit dům. Nebo vor, abychom se odtud dostali. - Proč nepoužijeme skútry? - Jsou rozbité. - A víš, jak postavit dobrý vor?

- No jo! Svážeš dohromady kusy bambusu. Polož je na zem, abychom je mohli svázat. Musí to být těsnější! Ještě těsnější! Tak jo, jedem. Proboha živýho... To byl ale výlet. Díky moc!

Richard Simmons! Víte co? Nikdy v životě jsem se neučil jezdit na skútru. Ale myslím, že tomu přicházím na kloub. Já jsem prostě tak šťastnej... Za chvíli se vrátíme, nikam nechoďte. Vítejte zpátky. Díky, že se díváte a věřte mi, děcka, úkoly počkají. Když běží Whose Line, nemusíte dělat úkoly, přeskočte je.

Dáme si hru Párty, ta je pro všechny. Kathy, ty budeš pořádat party, Wayne, Colin a Ryan budou hosté. Kathy, ty pojď sem dolů. Každý z nich dostal nějakou zvláštní identitu na kartičkách, které nikdy předtím neviděli. Pánové, seřaďte se támhle, budete přicházet, jakmile zazvoním. Kathy, můžeš začít hádat, co jsou zač. Ahoj!

"Čím více ho někdo přitahuje, tím rychleji mluví." Díky, že jsi mě pozvala, vypadáš... Páni, vypadáš fakt skvěle... Ahoj, pojď dál, omlouvám se. "Stále více frustrované francouzské prase, všude možně hledající lanýže." - Ó můj bože, no, já... - Ahoj! Jak se máš? Omluvte mě na moment. Ahoj, pojď dál. "Carol Channing, jejíž hlava se ke všemu lepí." - Pojď dál.

- Děkuji za pozvání. Je mi potěšením. Zdá se, že jsem se přilepila. Hele, podívej na ty lidi... Poslouchej, ty zrychlenej-zpomalenej svůdníku, vypadni z mýho domu! Jsi dost blízko. Dobře, nebuď tak naštvanej, lanýže jsou támhle! Můžu ti nějak pomoct? Je tohle peršan? Je prostě parádní. - Jaká úžasná podlaha!

- Není nic horšího, než mít na party deprimovanou Carol Channing. - Jsi v pořádku? - Jsem v pohodě. - Proboha, jsi v pořádku? - Ano. Teď nebzuč, nech ji to uhodnout. Jsem v pořádku, nic to není. - V pohodě. - Carol... - Ano? Obávám se... že doma asi nemáš sterilní šití, že?

- Vlastně mám jedno přímo tady. - Přestaň mi z vlasů vybírat sklo. - Carol? Jsi přece Carol. - Byla jsem, ale už si to nepamatuju. - Pověz mi, krvácím? - Ne, ne, nekrvácíš. - Nemůžu vstát, protože moje... - Protože se lepí k věcem čím? Nenuť mě vrazit ještě do něčeho dalšího. - Carol Channing, která... - Je úplně ožralá? - Ne! - Něčím se lepí... - Její hlava je na suchý zip? - Ne!

- Ale už jsi dost blízko. - Krvácí to? - Ne, ale podívám se... - Krvácí to? - Ne. Vždycky je to sranda, když se to stane někomu jinýmu. Člověče, ty ses do toho pěkně položil. Doufám, že za to budou nějaký extra body! Promiň, všechny body jsme utratili za to sklo! - Bylo to rozsvícený? - Jo, bylo. Bylo by to ještě lepší, kdyby ti hlava začala hořet.

Kolik prstů ukazuju? - Čtyři? - Jo, skoro. A já? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (106)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S anglickými titulky bohužel useknutý konec: https://www.youtube.com/watch?v=zML2J7lx76c
Špatný zvuk, ale celé https://www.youtube.com/watch?v=13DeAngDXbQ
Se španělskými titulky celé https://www.youtube.com/watch?v=sRrvPpZtqIU
Originál je zablokovaný kvůli autorským právům :-/

20

Odpovědět

Video nelze pustit, všechna ostatní mi fungují.

151

Odpovědět

Tomu říkám super nový web - co video, to nefunkční. Skvělá práce.

710

Odpovědět

Tohle nemá s novým webem co dělat... Tohle je problém na straně Youtube, které video zablokovalo.

91

Odpovědět

nefunkční

101

Odpovědět

neide to :(

161

Odpovědět

Video zablokováno vlastníkem práv.

61

Odpovědět

Waynův výraz když na něm ležel ůžasný :)

211

Odpovědět

Mě dostává jak se tam vzadu Colin Ryanovi tlemí :D

201

Odpovědět

Kdo umí, umí. Kdo neumí, čumí. A já jen čumím :-) Naprosta bomba, veškeré díly WLIIA jsou neskutečně vtipné. A naprosto mne dostalo, jak po rozbití neonu nevypadl z role a pořád mlel tím neuvěřitelně vtipným hlasem. :-D

192

Odpovědět

Hej to nemělo chybu :D

192

Odpovědět

Tak tech poslednich nekolik vterin me naprosto rozsekalo :D

192

Odpovědět

Asi jsem se počůral smíchy :D

181

Odpovědět

najlepsi diel... :D ale nevie niekto vysvetlit, co to hovorili o tych bodoch?

181

Odpovědět

tvl tak tohle byl jeden z nejlepších dílů :D

181

Další