Zpravodajství: Požár v kalhotáchWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:5 263

Dnešní zprávy v šest vám opět naservíruje hlasatel Colin a jeho kolegové JonathanRyan a Wayne. Již tradičně budou ale muset improvizovat role podivínů.

Poznámka: Skandování Jerry! Jerry! Jerry! odkazuje na Show Jerryho Springera, ve které moderátor za podpory publika řešil rozpory mezi svými hosty.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru Zpravodajství! Ta je pro všechny účinkující, tak pojďte dolů. Colin bude hlasatelem zpráv a Jonathan, Ryan a Wayne budou jeho podivní kolegové. Jonathan je spoluhlasatel a zároveň batole, které si myslí, že Colin je obří nanuk. Ryan hlásí sport a zároveň předvádí, jaké to je být v kůži superhrdiny Ryana Stilese.

A Wayne je hlasatel počasí, který ve studiu omylem rozpoutá požár. Asi třením, nevím. Je to vaše. Vítejte u zpráv v šest, já jsem váš hlasatel Tomáš Ložený. Zpráva dne: Muž žalující aerolinku kvůli chybějícímu kufru je bohužel ztracený případ. Novinky ze světa pro vás má Mimčo Tom. Batole, které místo Colina vidí nanuka. Hrozny!

Vanilka! Roztéká se nějak pomalu! Přestaň, proboha! Pojďme se podívat na sport. Díky, Coline! - Tajný superhrdina Ryan Stiles - Vstávat a cvičit, dnes je krásně! Vzhůru čelit světu! No tak!

No tak! No to je jedno. Ne! Zlobivý pejsek! Zlobivý pejsek, tady se nekadí. Ne! Ne! Zlobivý pejsek! Jerry! Jerry! Jerry! Teď? Vracím slovo do studia. A to si ani nedělá srandu.

Teď se podíváme, jaké nás čeká počasí. - Omylem zaviní požár. - Je zima, tak mám manšestrový oblek. Manšestr, manšestr. Necítíte něco? Můj pinďa, můj pinďa! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho!

Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Uhaste ho! Požár uhašen. Tohle zabere vždycky. Nestydo. Máš slovo, lízo. To byly zprávy v šest. Dobrou noc a dobré zprávy. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten překlad! Tomáš Ložený? :D

40

Odpovědět

wayne je frajer :D

140