WikiMéďa u ConanaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 267
Počet zobrazení:20 317

Nedávno byla představena nová hračka WikiMéďa (anglicky WikiBear), která má dětem odpovědět na jakýkoliv dotaz. Conan by ho rád otestoval, proto si jeden exemplář přinesl do své show. Avšak tento medvěd má očividně určité morbidní zájmy a morální problémy. Poznámky: Donnerova výprava - Výprava osadníků do Kalifornie, která se i přes varování rozhodla zkrátit cestu přes hory. Sníh a mráz je zde uvěznily. Ve videu se vyskytuje několik slovních hříček s anglickými slovy, které nejdou do češtiny převést.

Přepis titulků

Výroční newyorský veletrh hraček. Slyšeli jste o něm? Jistě, že ano. Konal se zrovna nedávno a představili nám spoustu nových hraček. A jedna z hraček, které se dostalo pozornosti a která mě opravdu zaujala, byla WikiMéďa. A pokud jste o něm neslyšeli, je to mluvící medvídek, který se přes internet připojí k Wikipedii a zodpoví otázky dětí.

Je to fascinující, kam vývoj směřuje. Přemýšlel jsem o něm a rád bych zjistil, jak funguje. Takže jsme si jednoho WikiMéďu koupili. Mám ho pustit a ozkoušet ho? Právě jsem ho zapnul. Zdravím, jsem WikiMéďa. Jak se jmenuješ? Conan O'Brien. Conan Christopher O'Brien, bývalý scénárista Simpsonových a současný americký televizní moderátor?

- To je super. - Je to skvělé. Odpovím ti na jakoukoliv otázku. Jsem WikiMéďa. Dobře, mám otázku. WikiMéďo, jaká je nejdelší ulice v USA? Vyhledávám. Mám to. Tento titul patří Colfax avenue v Coloradu.

Je přes 42 kilometrů dlouhá. To je skvělé. Když už mluvíme o dlouhých ulicích, generál Longstreet z dob občanské války byl částečně zodpovědný za více než 10 000 konfederačních obětí v bitvě o Antietam, nejkrvavější jednodenní bitvě v dějinách USA. Jaké to krveprolití! Jsem WikiMéďa. Ano, v občanské válce padlo hodně lidí.

Představ si příkopy plné mrtvých koní. Radši... Radši zkusme jinou otázku. Jaké je nejrychlejší zvíře žijící na souši? Nejrychlejší zvíře žijící na souši je gepard. Dokáže dosáhnout rychlosti i přes 110 km/h. To je správná informace a pěkně rychle. Ale stejně není dost rychlý, aby předběhl Jacka Rozparovače, známého britského sériového vraha z 19.

století, který rychle za sebou zabil nejméně 5 prostitutek. Jack Rozparovač byl hrozivým vrahem, ano. A nikdy nebyl chycen a potrestán. Jaký to chytrý chlapík, jé! Nevím jestli je jé zrovna vhodné. - Jééééééé. - Ne! Jack Rozparovač unikl a to je hrozné. Někteří si myslí, že byl členem královské rodiny a zatahal za nitky.

Ne, ty... Zníš jako Beatles. Začínáš trochu improvizovat, WikiMéďo. To bylo součástí mého programu. Jsem zvědavý, a i když si myslíte, že to už vzdám, budu pokračovat. - Jsi si jistý? - Jo! Jak dlouho trvala prvním americkým astronautům cesta na Měsíc? Apollu 11 trvala cesta na Měsíc 4 dny.

Správně, tohle jsem věděl. To je mnohem kratší doba, než za kterou Donnerova výprava dorazila z Missouri do Kalifornie. Ale na rozdíl od Donnerovy výpravy se astronauti neuchýlili ke kanibalismu. Jsem WikiMéďa. O Donnerově výpravě nechce nikdo slyšet. Jeden z členů výpravy z hladu zešílel, strhal si oblečení a s křikem utekl do lesa.

Snědli ho jako prvního. Dobře... Jaká to bizarní tragédie, které šlo snadno předejít, jé. Zkusíme něco víc pro děti. Kolik lidí každý rok navštíví Disneyland? Mickey Mouse přivítá téměř 16 milionů návštěvníků ročně. To nijak nepřekroutí.

To je hodně lidí. Ano, ale je to téměř nic, oproti 200 milionům lidí, které zabil dýmějový mor. Proboha! Proč vytahuješ mor? Já se ptal na Mickeyho Mouse! Mor šířily krysy, příbuzní Mickeyho Mouse. Ale existuje jedna otázka, na kterou ani Wikipedia nezná odpověď. Který Bůh by tohle dopustil? Mockrát se omlouvám.

Nic z toho není vhodné pro děti! Pravdu neumlčíš! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dotaz na překladatele. Není toto
https://www.youtube.com/watch?v=U_0z61feLQQ
jiný wikiméďa než jsou ti dva už přeložení?
Plííís, šlo by s tím něco udělat?

10

Odpovědět

První vtip byl vždy dobrý, pak už to bohužel bylo jen opakování stejné šablony, díky čemuž zmizel element překvapení, který opravdu dělá vtip vtipem, takže vlastně... Dost podprůměrný.

39

Odpovědět

"Jsi medvídek plyšáček?"
"Ne já jsem medvěd kruťáček." :-D

1130

Odpovědět

"A na co máš tu montpáku?" :D :D

251

Odpovědět

+maroshkaSakra z čeho to je? Nemůžu si vzpomnout :D

00

Odpovědět

+mknapze Simpsonových

00

Odpovědět

I keel youuuuu :D

74

Odpovědět

Docela p******a.

1767

Odpovědět

divím se že Conana nepranýřovali za ten vtip o bohu, jinak jsem netušil že dělal na sipmpsonech

1110

Odpovědět

Dělal, ale napsal scénář jen ke 3 epizodám. Nová holka v ulici a Marge versus jednokolejka ve 4. sérii a Homer jde studovat v 5. sérii.

610

Odpovědět

to nebyl vtip to je pravda :D

415

Odpovědět

to bych potřebovala na učení a dělání úkolů

340

Odpovědět

"Morálka je iluze. Nietzsche měl pravdu." Chytrý to méďa :D Škoda že takovej není ve skutečnosti hned bych si jednoho pořídil :D

1052

Odpovědět

A teď si představte kdyby hlas toho medvěda byl Morgan Freeman :-D Jinak už se těším na fanouškovskou korekci na to že na Wikipedii se nepřipojuješ přes Bluetooth .

1022

Odpovědět

pokud máš připojený přes bluetooth na telefon, který má internet tak se i přes bluetooth na internet dostaneš :D

240

Odpovědět

+ShunPokud to fakt jde tak v tom případě beru zpět :-) .

60

Odpovědět

+ShunPřesně tak, ono je to na jednu stranu logický, wifi i na telefonu žere baterku o dost více a spárování 2 zařízení přes bluetooth je podstatně jednodužší než přes wifi (pokud druhé zařízení nemá žádné ovládací prvky).

10

Odpovědět

by se mi líbilo kdyby ten méďa měl hlas toho kostlivce od Fergusona :)

472

Odpovědět

How dare you..

20

Odpovědět

Geniální :-)

172

Odpovědět

ten trapny moment, ked sa tomu najprv smejete a potom pridete na to, ze je to fake :/ rozdrapit ma slo

888

Odpovědět

jasně že je to fake!! ale podle mě si po tomhle vystoupení opravdovýho Wikibeara už nikdo nekoupí :D

1020

Odpovědět

+cervaJá bych řekl, že naopak si to koupí ještě víc lidí, protože budou tajně doufat, že jim to bude taky sdělovat náhodné údaje o sériových vrazích.

330

Odpovědět

tohle není wikibear ale wikipedobear :D

2967

Odpovědět

A proč jako ? Ja jsem tam tedy žádný pedofilní narážky nezaznamenal...

957

Odpovědět

Když jsem na to koukal tak mi bylo trapně jako když jsem se díval na videa od Viral Brothers. Znovu už Conanovi šanci nedám, přeložte radši nové video od Jona LaJoie.

12208

Odpovědět

ano všichni budou překládat to co ty poručíš...

423

Odpovědět

Jeeeeeeeeeeeeeee :D

1214

Další