World of Warcraft – Shadowlands Afterlives: Maldraxxus

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:2 487

Společnost Blizzard vydává druhou část minisérie Shadowlands Afterlives, která je věnována posmrtnému údělu Draky, partnerky Durotana a matky Thralla.

Poznámka:
Ur’gora – orkský výraz pro ohavnost, zbabělost

Přepis titulků

V minulém životě jsem byla Draka z klanu Frostwolf. Válečnice, která obětovala vše… k ochraně toho nejdůležitějšího. Ale s bojem jsem neskončila. Maldraxxus. Místo, kde armády pěti dómů kdysi stály bok po boku, aby ochránily říši mrtvých. Právě zde jsem sloužila Dómu Očí.

Zvláštní úděl pro duši válečníka. Znovu. Jejich způsoby nebyly mými. Rychleji. Znovu. Nakonec mi tento život po životě začal připadat správný. Dóm Morů leží v troskách.

Jedna pětina Maldraxxu byla vyhlazena. Je těžké uvěřit, že mohli být tak lehkomyslní. Možná nebyli. Ať už se nyní stane cokoliv, Maldraxxus musí zůstat věrný svému poslání. Pokud selžeme v naší povinnosti, Shadowlands padnou. Věřím, že Dóm Vyvolených je stále s námi. A věřím tobě, že doručíš toto k Margravu Krexovi.

Nyní běž. A Drako… Buď bdělá. Moji bratři, vyřizuji naléhavou záležitost. Můj pane! Rychle, někdo mohl přežít. Takže toto jsou ti zrádci, o kterých jsi mluvila. Nedovolila bych, aby mi taková ur’gora zabránila v doručení posledních slov mého pána.

Podobným utrpením se meč buď zlomí, nebo posílí. Nabízím klíč k záchraně Maldraxxu. Je mi líto, Margrave. Žádný klíč mi nedal. Neústupný válečník se schopnostmi mistrovského špeha? To je klíč k mnoha věcem. Pojď, naši nepřátelé brzy otevřeně udeří.

Musíme se připravit. Já jsem Draka. Dříve z klanu Frostwolf, dnes baronka Dómu Vyvolených. A především ochránkyně Maldraxxu! Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím, prosím, nějaké vysvětlení a uvedení do děje?? :)

00

Odpovědět

vo filme bola hneda, prečo je tu zelena? Bllizarad nesleduje vlastný lore(?)

14

Odpovědět

Máš to obráceně. Vážně sleduješ Warcraft lore podle filmu? Pfff xD
Původní Mag'hari orcs šamani s původního Draenoru kde žili ve shodě a míru s Draeneji byly oranžovohnědý.
Pak (velmi hruba)přišel Pán Pekel Mannoroth, donutil je vypít svou démonickou krev, zezelenali, a prošli Nerz'hulovo bránou do Azerothu.
Orkové z klanu Frostwolf jí nevypili nebo se jejímu vlivu ubránili, a proto se Thrall narodil zelenej a rodiče zůstali oranžovohnědý.
Mimochodem to neni zelená, ale mrtvolně šedá, protože je mrtvá, v říši mrtvých.
Říká ti něco mrtvolná kůže..já nevim, nemrtvých?
Zdravim do čobolandu.

01

Odpovědět

+OrgrimA jestli si správně pamatuju W3, když si Grom a jeho parta přišli vychlastat druhou Mannorothovu rundu, chytli z toho odstín červené. Aby to bylo srozumitelnější :D

10

Odpovědět

+L1ghtTo je ovšem lore problém hry, protože "fel orc" přeložen..pffff. jako srstnatý ork a zelený ork který z krve Mannorotha by nutně musel bejt opět zelenej, ne-li zelenější, dopadl tak že zaměnili barvu krve Mannorotha s Maghteridonem s Černý Citadely ve spustošenym Draenoru.
Tudíž správně pouze Bonechewer klan orkové by měli bejt rudý.
Proto je Mannoroth zelenej a...Maghteridon fialovo-rudej, ostatní orkové oranžovohnědý a prakticky všichni orkové na Azerothu zelený ˇˇ
A barva nemrtvých orkských death knightů..by odpovídala proč Draka vypadá tak jak vypadá :D

01

Odpovědět

Proč Blizzardi dokola recyklují postavy. Už je to trapné

43

Odpovědět

Pořád lepší než seriál Lexx. :-D

12