Dal si Asim Chaudhry schválně vlastňák?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:3 638
Vstřelil Asim Chaudhry schválně vlastňák, aby se z něj stala školní legenda? Hádají David, Victoria Coren Mitchell a Greg James, Lee má v týmu Asima a Clare Balding.

Přepis titulků

Aby se ze mě stala nepřekonatelná školní legenda, schválně jsem si dal výstavní vlastňák ve finále poháru na konci roku. Davidův tým. - Chtěl sis udělat jméno? - Jo. Chtěl jsem… aby na mě nezapomněli. Průměrňáka si lidi nepamatujou, ale ulítlýho týpka, co si dal vlastňák, toho jo.

- Idiota. - Jo. Jak na to lidi reagovali? Nejdřív moji spoluhráči říkali něco jako: „Co to vyvádíš? Taková blbost.“ Ale potom mi říkali: „To bylo fakt legendární, kámo.“ Jak moc potom? Pět až deset let? Jo, tak nějak. Ono to totiž bylo tak velkolepý, protože to nebyl žádnej obyčejnej vlastňák.

Dal jsem to nůžkama. Koukáte na mě a říkáte si: „Takhle nevypadá fotbalista.“ - Máš naprostou pravdu. - Kdybyste mě viděli… v Soccer AM nebo v jiném pořadu o fotbale, věděli byste, že mám techniku. Jak se to říká? Buď zemřete jako hrdina, nebo žijete tak dlouho, až se stanete padouchem. - Takže… - Kdo to říká? Asi jsem ten citát popletl.

Je to vůbec citát? - Ne tak úplně. - Víte, co myslím. Jak tě vůbec ve škole znali před tím incidentem? - Byl jsem… - Špatná citace. Byl jsem totální školní šašek. Dostal jsem cenu za chození za školu. Pořád jsem chyběl. Cenu pro „ranní ptáče“. Vždycky jsem ráno přišel do školy, podepsal se a odešel. Prostě šašek. - Učitelé ti dali cenu?

- Jo, na konci prváku. Rozuměli náplni své práce? Nejspíš ne. Já na tu cenu byl totiž pyšnej. Takže pokud je to pravda, může za to škola, protože zavedla vzdělávací prostředí, kde když děláte opak toho, co by mělo být cílem, tak vás za to odmění. „Neudělám to, co se nabízí, nedám gól do soupeřovy branky.“ Kolik sériových vrahů k vám chodilo?

Úplně vidím ty první třídní schůzky, kde vy dva budete jako rodiče. Ta škola se bude třást. Jo. Když se na ně takhle podíváte, že to vypadá, jako by zrovna zavezli syna Grega na univerzitu? Victorio, není to tvůj biologický syn. Jsi Davidova krásnější a mladší druhá manželka a s Gregem si nerozumíte, to je vidět.

- Co tipujete? - Gregu, ty víš o fotbale víc než my. - Tipuju pravdu. - Tipuješ pravdu? Je dost velký šašek na to, aby to udělal. Jestli Greg tipuje pravdu, dejme pravdu. Snaží se sblížit s nevlastním synem. Asime, byla to pravda, nebo lež? Byla to… lež.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten si je slušně povodil :-)

31