Wyclef Jean – Gone Till November

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:2 806

Raper a hudební producent Wyclef Jean (leader rozpadlých Fugees) má občas na svých albech opravdu vymazlené kousky a já jenom můžu se slzou v oku zavzpomínat, jak jsem poprvé uslyšel písničku "Gone Till November", v jejímž klipu se mihne i sám Bob Dylan.

Přepis titulků

Chci věnovat tuhle píseň: Gone Till November všem ženámtam venku, co brečí osaměléve svém pokoji a všem chlápkům, co odjíždí pryč a už se nevrátí. Nechť Bůh žehná vaší duši,miluju tě, holka.

Pokaždý, když musím pryč, tak se otočíš a rozbrečíš. A já se ptám proč, no proč? Musíš prostě pochopit, že nemůžu chodit do práce od devíti do pěti. Takže budu pryč až do listopadu. Říkám, budu pryč do listopadu, řekni mojí holčičce,že budu pryč do listopadu...

Leden, únor, březen, duben, květen, vidím, jak brečíš,ale já nemůžu zůstat, budu pryč až do listopadu... Dej za mě pusu mojí mámě. Holka, musím pryč, tak,prosím, nebreč, až se vrátím, takpoznáš sílu nebe. Vezmu tě na večeřina oblíbený místo, nakrmím tě afrodiziakama,abych tě nažhavil, zajedem do kina u hřbitova a kdyby moje mrtvola mohlamluvit, tak bych ti řekl': "Promiň."

Životní styl slavnejch a bohatejch, někdo zemře se jménem,někdo bez něj. Pokaždý, když musím pryč, tak se otočíš a rozbrečíš. A já se ptám proč, no proč?

Musíš prostě pochopit, že já nemůžu chodit do práce od devíti do pěti. Takže budu pryč až do listopadu. Říkám, budu pryč do listopadu,budu pryč do listopadu... Nemáme nic, něco musím udělat, takže klepu na nebeskou bránujako Bob Dylan.

Pořád samá starost,samý placení a můj narozenej synek, doufám, že ho uvidím odmaturovat. Vezmu ho do kinatam u hřbitova, a kdyby moje mrtvola mohlamluvit, rád bych mu řekl: "Promiň." Životní styl slavnejch a bohatejch, někdo zemře se jménem,někdo bez něj. Pokaždý, když musím pryč, tak se otočíš a začneš brečet.

A já se ptám proč, no proč? Musíš prostě pochopit, že já nemůžu chodit do práce od devíti do pěti. Takže budu pryč až do listopadu. Říkám, budu pryč do listopadu, řekni mojí holčičce,že budu pryč do listopadu...

Leden, únor, březen, duben, květen, vidím, jak brečíš,ale já nemůžu zůstat, budu pryč až do listopadu... Dej za mě pusu mojí mámě. Překlad: AjvngouKorekce: Klozikwww.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nenávidím tento štýl hudby... ale táto pesnička.. akože nechápem.. som ohromená je dokonalá.. nádherná :-O

182

Odpovědět

hezká písnička vlezla mi na mozek :)

180