Ylvis o své písni Jak dělá liška

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:383
Počet zobrazení:6 215

Ylvis ve svém pořadu mluví (a nejenom to) o své největší hitovce, která pronikla do světa jako pořádný virál. Je to ještě v začátku stoupající popularity písně, protože dnes video nemá 14 miliónu zhlédnutí, jak se říká ve videu, ale už se blíží k 300miliónové hranici. Na to asi borci z Norska ani nepomysleli.

 

Přepis titulků

Dobrá, je na čase tyhle emocionální věci přejít. Já se tady pěkně proplížím, aniž by si mě někdo všiml. V televizi tohle nazýváme "celkový záběr", dámy a pánové. Byl to vzrušující týden a nejenom my jsme měli na pilno. Zvolili jsme si novou premiérku. Erna! Také jsme dali na internet nové hudební video. - A to způsobilo více povyku, než jsme očekávali. - To jo. Reakce byly naprosto šílené.

Složili jsme píseň o tom, jak dělá liška a další zvířata. A momentálně to video vidělo víc než 14 miliónů lidí. Ano, vím, je to neskutečné. Není to... - Musíme o tom vůbec mluvit? - Je to prostě něco. Vidělo ho 14 miliónů lidí a to vůbec nebylo v plánu. Provedli jsme si nějaké měření a tohle se stát nemělo. - To ne.

- Ale stalo se. Nejlepší část na tom pro nás je... Nebojte, video ještě ukážeme. Nejlepší je, co se stalo po tom. Lidé na internetu jsou jako šílení, na naši píseň reagují vlastními videi a vytvořili ty nejfantastičtější cover verze. Ano. A my jsme si nemohli pomoct, a proto jsme to sestříhali, abychom vám ukázali to šílenství, co lidé vyvěsili na internet. A je z toho sestřih. Teď ztratíte víru v lidství, nebo možná naopak. Tak se na to podíváme. Raz, dva, tři, čtyři....

Pes dělá haf, kočka dělá mňau, ptáček cvrliká a myš dělá píp, kráva dělá bů, žába skřehotá a slon troubí. Kachna dělá kvák a ryba bublá a lachtan dělá aú aú aú. Ale existuje jeden zvuk, který nikdo nezná.

Jak dělá liška? Jak dělá liška? Jak dělá Megan Fox? Ty, ty, ty, ty, tytyty. Jak dělá velryba? Ta lištička tancuje! Panebože! Lištička tancuje. Panebože. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Písnička hrozná, video ještě horší. A ty covery jsou taky děs

2452

Odpovědět

Tak proč se na to video vůbec díváš?

3511

Odpovědět

+kriststeDal jsem tomu šanci, přece tomu nedám hned bez lítosti jednu hvězdičku...

197

Odpovědět

Ako pred tými coverami spomenuli, tak po tom zostrihu som stratil vieru v ľudstvo.

91

Odpovědět

video "jak dělá liška?" nějak nefunguje...

102

Odpovědět

Na jejich kanálu je spousta lepších videí a vy sem stále dáváte ty horší. Takhle se akorát lidem Ylvis znechutí, což je škoda.

636

Odpovědět

musim suhlasit

281

Odpovědět

tak to by stálo za preklad

111

Odpovědět

Mně se na tom nejvíc líbí, jak jsou nadšení a vděční za 14 000 000 shlédnutí, zajímalo by mě, co by říkali teď :D

btw nechcete přeložit reakci Jana Egelanda na jeho písničku? https://www.youtube.com/watch?v=x4ZtXNOjJ8Y

160

Odpovědět

písničku žeru, ale tohle video bylo slabé.

917

Odpovědět

Hlavní je ten konec, kde jsou vidět ty "cover" verze. To je celkem vtipný.

129

Odpovědět

What does the f**k say?

710

Odpovědět

And not a single f**k was said that day

171

Odpovědět

Nevím jak vy, ale tenhle song nemám vůbec v lásce :).

4313

Odpovědět

mají 100x lepší songy :) např.: what is a meaning of stonehenge...

124

Odpovědět

+LordKydKlasika, Led Zeppelin mají 100x lepší songy než Stairway to heaven, Queeni mají 100x lepší songy než Bohemian Rhapsody, ACDC mají 100x lepší songy než Thunderstruck a Sagvan Tofi má 100x lepší songy než Dávej ber. Komentář tohoto typu je pod úplně každým hudebním videem, baví vás to ještě?

293

Odpovědět

+LordKydAuto: Navíc - třeba takové Queeny dost intenzivně poslouchám asi už tři roky - jejich diskografii jsem celou slyšel nespočetněkrát. A po těch mnoha posloucháních se stále k Bohemian Rhapsody vracím s úctou a obdivem. Ony ty největší hity nejsou "největšímy hity" náhodou. Připadá mi, že všude je spousta hudebních "odborníků", kteří nakonec vždycky vytáhnou nějakou píseň která není zaměřená na mainstreamové publikum (a ideálně ji zná málo lidí) a pak se jí ohánějí a tváří se, jací to nejsou experti. (U Queenů se ideálně tasí March of the Black Queen, Who Wants To Live Forever, nebo The Propeth's Song)

104

Odpovědět

+LordKydJá mám zase dost naposlouchaný Led Zeppelin, a musím objektivně uznat, že lepší písnička než Stairway to heaven není v celé historii, o produkci samotné kapely ani nemluvě.

31

Odpovědět

mne sa paci kym nepride na refren, ten ma dost irituje :D

91