Ylvis u Ellen DeGeneres

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:438
Počet zobrazení:5 385
A zase ta liška! Určitě si pamatujete tento povedený videoklip od norského dua Ylvis, který tu pro vás nedávno přeložil Brousitch. Video se stalo během pár týdnů virálním a necelý měsíc po jeho zveřejnění se Ylvis objevili i u Ellen, kde vysvětlili, jak a proč video vzniklo a nakonec si i s Ellen kousek písničky střihli naživo přímo ve studiu.

Přepis titulků

Ani nevíte, jakou mám radost, že jste oba přišli. - Který je Bård a který Vegard? - Já jsem Bård, on Vegard. Takže Bård a Vegard. Jste bratři, že? Máte další sourozence? Jednoho. Létá s helikoptérami v Portlandu. - On žije v Portlandu? - Jo, není to daleko. - A taky zpívá? - Určitě jo. - Ano, zpívá. Ne takhle, ale jo, zpívá.

Takže vy jste tohle... Máte v Norsku svoje varieté, že? Varieté, nebo talk show? - Je to hlavně talk show. - Jo. Děláme i nějaká varieté, ale ten klip byl součástí talk show. Takže tohle... Máte za sebou dva roky a tohle mělo zahájit třetí sezónu, že? - Správně. - Chtěli jste vytvořit propadák a udělali jste tohle. To jste původně zamýšleli, ne? Je to legrační.

Chlápek, co nám to pomáhal produkovat, má v Norsku produkční skupinu Stargate. Dělali velký hity pro Beyoncé, Rhiannu a tak. Požádali nás o laskavost a my potom na oplátku zase je. Tak jsme si řekli, že jim navrhneme úplnou hovadinu, pak to uvedeme v talk show s tím, že se omlouváme, protože jsme měli možnost udělat hit, ale podělali jsme to písničkou o lišce. - A nakonec tohle. - Jo, trochu se to vymklo. - Napsali jste všechno včetně textu.

- Jo. A to video... Je v Norsku legální marihuana? Není. Ale je legrační, že v norštině se marihuaně říká stejně jako lišce. Takže když si dáte jointa, řeknete, že si dáte lišku. Teď to konečně dává smysl. Teď to celý dává smysl. Přesně to jsem chtěla vědět. Chtěla bych vědět, jak dělá liška a zazpívat si s vámi. Udělalo by mi to ohromnou radost. - Jasně.

Znáte text? - Jo. - Víte, jak na to? - Nevím, jak to přesně vyslovovat. - Většina lidí dělá... - Ale je potřeba se do toho opravdu... - Jak to má být správně? - Takhle. - Ne, ne, takhle ne. - Musíte tam mít takové to "n". - Jo, to je dobrý. - To už je lepší. A pak tam je... - Jo, to je skvělý. - Musíte trochu... - Tohle je výborný. - Myslím, že se do toho můžeme pustit. Tady máte mikrofony a pro sebe mám speciální stříbrný. Pojďme všem prozradit, jak dělá liška.

Myslím, že text taky znají. Jdeme na to. To je tak vzrušující. Tak jo. Pes dělá haf, kočka dělá mňau, ptáček cvrliká a myš dělá píp. Kráva dělá bů, žába skřehotá a slon zase troubí. Kachna dělá kvák, ryba bublá a lachtan dělá aú, aú, aú.

Ale existuje jeden zvuk, který nikdo nezná. Jak dělá liška? Jak dělá liška? Jak dělá liška? Jak dělá liška? Jak dělá liška? Mockrát děkuju. Bože, to bylo skvělý! - Bård a Vegard!

- Díky! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Největší paradox je to, že liška vážně takhle dělá. :D

12

Odpovědět

The fox začali hrať dokonca už na Exprese medzi novinkami.

210

Odpovědět

"Myslím, že diváci text znají taky." 3:35- And the ele-seal goes ow-ow-ow :D

220

Odpovědět

Tohle je tak moc boží :D

198

Odpovědět

4:21 ten chlapík v hľadisku vyzerá jak Colin

240

Odpovědět

Hodně dobrej postřeh :D

210

Odpovědět

V nadpisu vypadlo 'L', just saying :-) ...

180

Odpovědět

1:22 *Rhiannu
Jinak díky, hulením se to všechno vysvětluje.

210