YouTube tajemství, která musíte vidět!

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:527
Počet zobrazení:7 774

Není žádné tajemství, že YouTube má spoustu tajemství. V tomto videu je ukázka šesti z nich, ale jistě jich existuje víc... A co vy? Víte o něajkých dalších vychytávkách na YouTube?

Přepis titulků

YOUTUBE TAJEMSTVÍ, KTERÁ MUSÍTE VIDĚT Použij Sílu, Luku Zadejte "Use the force Luke" a pohybujte videi svou myslí! No, svou myší. Během sledování videa napište "1980". (Ne do vyhledavače) A zahrajte si Missile Command! Udělejte vše proto, abyste ochránili video před destrukcí!

/ Geek týden Zadejte "/ Geek Week" a dostanete ten nejgeekovatější vzhled. Scotty, transportuj nás Zadejte "Beam me up Scotty" a vámi vyhledávaná videa k vám budou teleportována. Zajímavé. Komiksový mód Přidejte "&pow=1&nohtml5=1" na konec URL videa.

To přidá k videu toto tlačítko. Klikněte na něj pro aktivaci komiksového módu. Zadejte "doge meme" tak hezký moc video velmi tajemství tolik youtube Bonusové kolo! Vše najednou!

Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě teda nefunguje to 1980 normalně zapnu video a napíšu 1980 a nic

01

Odpovědět

Proč mě neudivuje že se Youtube více snaží vložit na stránku zastaralé memy místo opravy komentářů?

11

Odpovědět

A ještě vím o jednom, zadejte tam "do the harlem shake"

251

Odpovědět

To POW tlačítko se mi neobjevuje :(

106

Odpovědět

Napiš to bez těch uvozovek.

55

Odpovědět

+Deadly-nightshadeTo jsem psal hned na poprvé a nic.

32

Odpovědět

Mě taky ne, asi chyba v matrixu. :-(

92

Odpovědět

Je možný že to funguje jen u některých videí, zkus tohle → &pow=1&nohtml5=1

01

Odpovědět

+Versa_cassPravda, u každého videa to nefunguje, já to zkoušel u trailerů na Marvelovky, abych je viděl jako komiks, ale to mi nešlo. U tohoto videa to třeba jde http://www.youtube.com/watch?v=WXvi0LNihfo&pow=1&nohtml5=1

81

Odpovědět

+Versa_cassBlackhand47XD tohle video mi funguje. Dík. Jenom mám asi moc pomalou mašinu přes fullscreen se to hrozně trhá. :D

01

Odpovědět

POW tlačítko jde jen u některých slavnějších amerických videí.

01

Odpovědět

hele, nevíte někdo, zda se dá zjistit, od kdy jsem přihlášek k odběru určitého kanálu na yt? podařilo se mi najít jen, od kdy jsem zaregistrovaný obecně..
pokud někdo tuší, tak díky za odpověď

29

Odpovědět

a, okej, už jsem to našel :D

110

Odpovědět

+Dendelintak vlastně ne, dotaz stále platí :D :D

225

Odpovědět

hustý :D :D :D

25

Odpovědět

Mě by spíše zajímalo jestli nějak nejde přehrát normálně moje odběry bez toho abych je musel ručně přepínat. Aby se mi přehrávali automaticky když je mám ukázaný podle času, kdy byly nahrané.
Protože je to většinou hudba a mám chuť si v klidu poslechnout všechnu hudbu bez toho aniž bych musel mačkat tlačítko zpět a pustit další. Takhle musím vyjet každé skoro 3 minuty třeba ze hry a překliknout na další. Snad mě chápete.

38

Odpovědět

Můžeš si naklikat "Přehrát později". Je to tlačítko, které se ukáže v pravém dolním rohu náhledu videa, vypadá jak hodinky. Pak se přepneš do toho seznamu (je to v levém menu) a klikneš na "Přehrát vše". Spustí se ti playlist a nemusíš ručně přepínat :)

92

Odpovědět

+kainashiAle to taky musím naklikat na každé video a přidat ho do toho playlistu.

013

Odpovědět

+kainashiSorry za spam dobrý našel jsem to díky :-D, ale i tak je to moc zdlouhavé a budu to furt promazávat a tak, ale díky

012

Odpovědět

Obětuj pár minut svého drahocenného herního času a vytvoř si playlist.

272

Odpovědět

+Pato39Jenomže když mám v odběrech nahrané nové video co snad každou hodinu tak nebudu každý den tvořit nový playlist.
S tím přehrát později vím, ale je to taky zdlouhavější. Kdyby bylo v mých odběrech přehrát vše nebo třeba jenom první 40 od těch nejnovějších bylo by to nejjednoduší, ale díky

112

Odpovědět

Začni používat Soundcloud, ten dělá přesně to co chceš aby dělalo YouTube. Pustíš si první skladbu ze svého streamu a po jejím skončení automaticky začne hrát ta, kterou máš pod ní.

02

Odpovědět

Ve skutečnosti jich je mnohem více a nedávno jsem natočil 10-ti minutové video jen s Google Easter eggama :) http://www.youtube.com/watch?v=AETk3eddCSE Některé jsou již ve videu tady, ale i tak je tam přes polovinu jiných věcí ;)

129