Youtuber vyrobil funkční Thorovo kladivo

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:4 827

Thorovo kladivo, neboli Mjölnir, je magická zbraň, kterou může uzvednout jen ten, kdo je toho hoden. Téhle myšlenky se chytil nadšenec Allen Pan, když se rozhodl vytvořit repliku slavného kladiva a pobavit se na účet nic netušících kolemjdoucích.

Přepis titulků

Funguje na otisk. Ten, kdo bude mít Thorovy otisky, tak zní doslovný překlad. Ahoj, jsem Allen Pan a zkusíme tu na pláži najít někoho, kdo uzvedne Thorovo kladivo. Jsem hoden. MJOLNIR KAPACITNÍ DOTYKOVÝ SNÍMAČ PŘIPOJENÝ NA DRŽADLO ARDUINO PRO MINI (DESKA S MIKROPROCESOREM) SOLID STATE RELÉ ELEKTROMAGNET Z TRANSFORMÁTORU MIKROVLNNÉ TROUBY ČTYŘI DVANÁCTIVOLTOVÉ BATERIE SNÍMAČ OTISKŮ PRSTŮ NASTAVENÝ NA MŮJ PALEC - Ne, to nejde...

- Pojď to zkusit. - No tak, zdvihni to. - Zdvihni to. - No tak! Jsem ho hoden, mě si pamatuje. Takhle to funguje. Zdvihni ten poklop, chlape.

Zdvihni ho! Nejde to. Jen si to zkus. Jen to zkus zdvihnout. To záleží. Musíš jej být hodna. Já jsem... teď se to pohnulo! Tak jsi ho hodna jen trochu, jako Kapitán Amerika. - Tak pojď jdeme. - Pomozte nám získat záběry. - To je magnet. - Ona to nezdvihne. Ani nemůže.

Je to magnet, ale já to zdvihnu. Tak sleduj. Teď se předvede... Bronteho sportovní tým, tady na Venice Beach. Říká se, že tohle zvládne jen Thor. Víš, co myslím? - Ale já jsem drsňák, takže se o to pokusím. - Tak ukaž, co umíš. To jsem zvědavá, jak se ti podaří. - Já to vidím... - Použij obě ruce! - Ale nejde mi to. Vydrž. - No tak počkat.

- Obě ruce. - Počkej. - Jsi ho hoden, to dáš! - Poklekni. - Tady je tlačítko. - To není tlačítko, ale snímač otisku palce. To je otisk palce... Otisk palce, já to říkal. No tak, Thore! Zkus to zdvihnout. Můžem. Pochlap se. Měl bych na sobě kostým, kdybych tu měl vystoupení.

Chceš něco vidět? Ustup, já ti ukážu, jak se to dělá. Ta věc vepředu je snímač otisků. Se správným otiskem palce to jde samo. - Vždyť je to magnet! - Jo. Když jste já, tak se vypne. Díky. Když se nedotkneš držadla... Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ůžasné vždycky jsem chtěla mýt takové kladivo jako máš ty

00

Odpovědět

naprosto skvělé, jen netuším proč to tu místní hateři a hipsteři hodnotěj tak nízko? Že by nesnášeli youtubery, nebo MCU? Oh come on, to jste vážně taký paka...?

42

Odpovědět

Kdy bude Excalibur?

40

Odpovědět

Ten poslední je pravej THOR.

201

Odpovědět

sem čekal že to někdo zvedne i s tím víkem od kanálu, to by byl dobrej poděl :D

300

Odpovědět

Asi proto položil kladivo blíž k pantu

01

Odpovědět

Byla by sranda, kdyby náhodou šel kolem Chris Hemsworth a zvedl to i tak :D

263

Odpovědět

Hemsworth by to vytrhl i s kanálem...

71

Odpovědět

Pěkný nápad, ale dalo se to udělat lépe. Nepříjde mi to dotažené.

610

Odpovědět

Ty vole, sethe vymaž to slovo youtuber nebo hodnocení nad 7 nepůjde :D

234

Odpovědět

Aktuální hodnocení právě překočilo sedmičku :-) Novou slovní zásobu prostě nezastavíš - krom youtuberů, tu máme ještě vlogery, let´s playery a v tomto konkrétním případě i prankstery...

112

Odpovědět

+sethe*vloggery

02

Odpovědět

Škoda, že si to nezkusil Chris Hemsworth. Bylo by super sledovat, jak s tím bojuje. :-)

121

Odpovědět

To mi pripomína jednu hru čo sme hrali s naším kňazom na príprave na prvé sväté prijmanie. Dal nám výzvu aby sme skusili chytiť jeho pipíka a dvihnuť ho a poradil nám aby sme s rukou hýbali dopredu a dozadu a ono to potom naozaj fungovalo a podarilo sa väčšine z nás ho aj dvihnúť. A každý deň ten kto bol najviac hoden božej lásky tak mohol aj priať telo kristovo ktoré mu potom vytieklo z pipíka. Povedal že je to niečo ako božie cesto z ktorého potom pečie na nedeľu hostie :)

2248

Odpovědět

hele chápu, že je to asi na Slovensku extrémně vtipný a kontroverzní opírat se do církve, ale u nás ti na to sere pes, takže si založ videaslovensky a tam podobný blitky ser kámo

2819

Odpovědět

Na tyto slovenský trapárny jsme tu čekali. Prostě životní socka z horních uher touží po palcích a nějak se mu to nedaří.

1317

Odpovědět

+nevimjmeno2Nechapem, co s tym ma slovensko. Trollov a k**otov mate i v cechach dost. Nie je to specialita regionu

215

Odpovědět

+nevimjmeno2A ako inak mám dosiahnuť spoločenské uznanie keď v reálnom svete som absolútna nula ktorá nemá život, kamarátov ani úspech? #ťazkýživothornouhorčana

46

Odpovědět

+nevimjmeno2"Trollov a k**otov mate i v cechach dost."
Ano, máme. A pan Nevimjmeno2 to dobře ví. Je jedním z nich.

103

Odpovědět

Věřím tomu, že kdyby to místo tahání nahoru lidi naklopili do strany, tak pak už to jednoduše zvednou -to madlo je celkem dlouhá páka a ty magety okamžitě ztratí sílu, jak se oddělí aspoň kousíček od podkladu. Takže buď to nikoho nenapadlo, nebo to prostříhal, protože by to vypadalo blbě :D

97

Odpovědět

neverím

62

Odpovědět

+sffVem si silnej magnet, přidělej k němu tyčku a vyzkoušej. Stačí propojovací magnetky z geomegu (hra s magnetama) - ačkoliv jsou velmi silný, stačí je mírně naklopit a ztratí většinu síly. Tady to budu podobný.

50

Odpovědět

Takže stačí týpkovi uříznout palec a kladívko je moje :D

261

Odpovědět

Já si řikal, kdy někoho napadne do toho kopnout :D

390

Odpovědět

Podle me je ve 3:24 videt jak nechce aby to nekdo zkousel ze strany, me do te doby take prislo divne ze to vsichni tahaji pouze smerem nahoru.

mimochodem by mi prislo vic legracni kdyby tem lidem nerekl v cem je finta :)

10