Zach Galifianakis u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:950
Počet zobrazení:9 929

Do kin brzy vtrhne pokračování veleúspěšné komedie s názvem Pařba v Bangkoku, a při této příležitosti navštívil Conana jeden z tahounů tohoto filmu, Zach Galifianakis, kterého můžete z našich stránek znát jako moderátora vlastní talkshow Mezi dvěma kapradinami nebo z jeho návštěvy u Jimmyho Kimmela. Z obsáhlého rozhovoru plného nečekaných zvratů a zajímavostí vypíchnu, že se také hovořilo o Zachově jméně, současném bydlišti a vztahu s jeho otcem.

Rozhovor pochází z 16. května 2011

Zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Můj první host je komik a herec, který hrál v kasovním trháku Pařba ve Vegas. Od 26. května ho můžete vidět v Pařbě v Bangkoku. Prosím přivítejte Zacha Galifianakise. To byl neuvěřitelně působivý pád. Trochu jsem si popletl, kudy mám přijít. Rád bych to viděl ve zpomaleném záběru.

Uvidíme, jestli to dohledají. - To bylo neuvěřitelné. Jsi v pořádku? - Jo, trochu jsem se zadýchal. Přistál jsi totiž... Už to máte? Tak se podíváme. To je úžasný! Neuvěřitelné. Vypadal jsi jako nindža. - Připadá mi, že tě to docela vzalo. - Budu v pohodě. - Nepřipadá mi, že bys byl.

- Jsem v pořádku. - Z uší ti teče krev. - Už zase? Máme si opravdu o čem povídat. Taky se dostaneme... k pravděpodobně nejočekávanějšímu filmu tohoto roku, Pařbě v Bangkoku. Všichni se na něj moc těší. Pojďme se ale nejdříve bavit o tvém jméně. Známe se už hodně dlouho, ještě ze staré Late Night Show, vysílané tehdy ve 40. a 50. letech. Ty máš ale zajímavé jméno.

Většina lidí z šoubyznysu si jej třeba mění na: Joe Jet nebo Blue Blaze, prostě něco jednoduchého. Ne, tohle nikdo nedělá. Omlouvám se. Ty se ale jmenuješ Zach Galifianakis a všiml jsem si, že s tím má hodně lidí problémy. Jo, já... Já taky pořádně nevím, jak se to vyslovuje. - Ty s tím máš taky problémy? - Jo, taky s tím mám problémy, ale je to těžké jméno a chápu, že se to lidem špatně vyslovuje.

Nejhorší věc, která se mi stala... Víte, když jste v šoubyznysu a někam letíte... Hej, já jsem taky v šoubyznysu! - No, vždyť víš, o čem mluvím. - To si piš, že vím. Jaký to je, kluci? Co se tedy děje, když někam letíš? - Letíte letadlem. - Letadlem? Občas tam stojí někdo, kdo vás má vyzvednout.

Když jedete třeba na komediální festival, tak najmou někoho, kdo vás vyzvedne, a ten tam drží cedulku s vaším jménem. Před pár lety... jsem přistál a nikde jsem neviděl svoje jméno. Takže volám pořadateli toho festivalu a říkám mu: "Víte, já nemůžu najít toho člověka, který má držet tu moji... Aha, už to vidím." A tam stál chlápek s cedulkou, který měl takhle otevřenou pusu.

A na ní bylo napsáno: "Gaspafanaski". Jo, už jsem to našel. Pan Gaspafanaski. Všimli jsme si, že moderátoři televizních pořadů, kteří by to měli znát, s tím mají problémy. Udělali jsme tedy takový sestřih. "Pojďme hovořit o Zachu Galifjinakisovi." "Můj Bože, to je Zach Gafanila."

"Zach Galafji..." "Galafianakis." - "Jmenuje se Zach Giafanakis." - "Galafianakis." "Zach Giafanpolis?" - Regis to dělá schválně. - Neváží se mě. Známe se už nějakou dobu a vždycky jsi... Vždy jsi mi přišel jako plachý člověk. Najednou se ti život otočil naruby a je z tebe velká komediální hvězda.

Co fanoušci, kteří tě vídají a s kterými se potkáváš... Jak se k tobě chovají, co ti říkají? Čekal jsem, že to bude příjemné, ale není to pravda. Nemám to rád. Pokaždé je to skoro ta samá věc: "Hej, nejseš ten tlusťoch z Pařby ve Vegas?" Omlouvám se. Tohle vůbec není vtipné. A já na to: "Jo, a nejseš ty šprt v tříčtvrťákách?"

Chodí za tebou taky lidé... Protože za tu krátkou dobu, co jsem měl vousy ke mně lidé chodili a chtěli o ní mluvit. Jo, hodně lidí o tom chce mluvit... Myslím si totiž, že všichni boubelatí chlapi s vousy vypadají tak trochu stejně, což je... Asi ses také rozhodoval, jakou image zvolíš, protože jsem si všiml, že při focení pro Vanity Fair jsi měl jiný vzhled. Jen se podívejte.

Tohle je velice... Strávil jsem kvůli tomu sedm měsíců v posilovně. Kde teď žiješ? Ani nevím, kde bydlíš? Tady v L.A.? Právě teď jsem v New Yorku. V jaké části města? Na Manhattanu... No, spíš mimo Manhattan. Je to... Mimo Manhattan? Myslíš jako v Brooklynu? - Nechceš mluvit o tom, kde bydlíš?

- Ne, to je v pohodě. Žiju v pochodni Sochy svobody. Opravdu? - Žiješ v pochodni Sochy svobody? - Jo. - To je neuvěřitelné. Jaké to je? Hodně slunečního svitu. Je tam dostatek světla, hodně schodů. Je tam hodně schodů? Jo, docela na prd, když zjistíte, že musíte zpátky dolů pro balzám na rty. Musíš skrz podpaží.

To je docela dálka, kámo. Ale je to skvělá ženská. Skvělá ženská. Ty jsi ale blb. Omlouvám se. Vydržím fakt hodně. Nedávno jsem zaslechl, když jsem tu mluvil... s Jonem Hammem, když nás tu navštívil, a říkal, že byl jako známá osobnost ze seriálu Mad Men na slavnostní večeři v Bílém domě. A ty jsi tam byl prý s ním.

Taky jsem se toho už zúčastnil, vystupoval jsem tam a je tam taková spousta celebrit. Narazil jsi na někoho vtipného? - Klidně si udělej pohodlí. - Promiň. To je jak jóga. - Co se děje? - Jsem hrozně neposedný. Omlouvám se. To je v pohodě. Taky to můžu udělat. A koho dalšího jsi potkal? Takhle bude od teď Andy moderovat.

To máš sakra pravdu. Potkal jsem ve Washingtonu spoustu hustejch lidí. Opravdový velikány. Nemusíš mi říkat, koho jsi potkal. Viděl jsem... Chci opravdovou osobnost, žádnou pochodeň Sochy svobody. Už žádné nesmysly, mladý muži. Seděl jsem u stolu s Jonem...

Jonem Hammem. Je to hrozně těžký jméno. Nejjednoduší jméno v šoubyznysu. "Jon" je jednoduché, ale jak se dostanete k té části s "Hamm", tak se musíte smát. - Změň si příjmení. - Mám si změnit příjmení? Hamm. - Jak se jmenuješ, chlapče? - Hamm. Donald Trump seděl poblíž. Bylo to... Všichni se smáli Donaldu Trumpovi.

Byla to ta nejkrásnější věc v mém životě smát se tyranovi celého světa a tak podobně. A on vůbec... Bylo to prostě fantastické. Bylo opravdu vtipné, že se taky nesmál. Chtěl jsem za ním dojít a zeptat se, jestli mu to nepřišlo vtipné, ale nechtěl jsem se zaobírat někým tak groteskním. Narazil jsi tam ještě na někoho jiného? Na komisaře Rexe?

Vypadá to, jako bys byl u nějaké zkoušky. - Pravděpodobně tam řešil nějaký případ. - Jo, řešil tam případ. Teď se chci zeptat na tvoje... Nevím toho totiž moc o Zachovi jako o obyčejném člověkovi. Teď budu mluvit z vlastní zkušenosti. Mnoho komiků, které znám... si stěžuje na svoje životy a dětství. Tvrdí, že v dětství zažili mnoho útrap, a proto jsou teď tak vtipní. Nevím, jak je to u tebe.

Ty jsi velmi zábavný chlápek. Měl jsi nešťastné dětství? Měl jsem skvělé dětství. Pocházím z rodiny, kde je možná až příliš lásky. Znám mnoho lidí, kteří měli rozvedené rodiče. Moji rodiče mají šťastné manželství. Můj táta velmi rád... líbá. Vždycky mě vozil ke střední škole a dával mi pusu na rty.

Kamarádi si vždycky stěžovali, že se jejich rodiče rozvádí a já jim říkal, že to mají ještě dobrý. Myslím, že tohle táta viděl jednou ráno v Today Show. Říkali tam, že je velmi zdravé skákat přes švihadlo. - Skákat přes švihadlo? - Jo, abys shodil nějaká kila. Žili jsme v malém městečku a táta se rozhodl, že bude skákat po ulicích. Chodili ke mě vidláci a říkali: "Viděl jsem tvýho tátu, jak skáče ve městě přes švihadlo." "Chci vidět, jestli doskáče ke střední a dá ti pusu na rty."

Teď si konečně promluvíme o Pařbě v Bangkoku, velice očekávaném filmu a nevím, co bych měl říct. Film jsem viděl, je tam spousta srandy. Zase jste se dostali do nějakého průšvihu. Máme tu klip, co nám k němu řekneš? Jedinou zvláštní věcí bylo, že jsem musel na to pokračování projít konkurzem. Nikdy jsem nic takového neslyšel. - To je hrozné!

- Opravdu hrozné. Říkali, že hledají někoho, kdo vypadá jako Zach Galifianakis? Přesně tak. Podívejme se tedy na klip z Pařby v Bangkoku. Nikdo z vás nezná Stua tak jako já. Nikdo. Nemohu vám ani říct, co všechno jsme prožili, protože máme dohodu, která je důležitější než cokoliv jiného. Můžu vám říct tohle: Tohle není Stuova první svatba.

Před pár lety byla v Las Vegas děvka... - To stačí. - Bylo to dobrý? - Naprosto skvělý. - Tak dobře. Díky, Phile. - Úžasný přípitek. - Děkuji. Pařba v Bangkoku má premiéru 26. května. Moc ti tvůj úspěch přeju, jsi opravdu vtipný chlápek. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje :)

50

Odpovědět

takovej povrchnější humor, ale ten je taky potřeba, nejen se pořád zaobírat vším a přemýšlet u všeho, dobrý :)

210

Odpovědět

boze ten conan je iny trapák , to nemozete nieco horesie prekladat ? ved to je strasne ten sileny smiech ... kimmel letterman to su show toto show typu adela show bla bla trapny humor

1859

Odpovědět

si delate srandu ne?! ze se vam to nelibilo byl to narez a vy ste trapny ne conan

221

Odpovědět

Trapný, ani jednou jsem se nezasmál

1859

Odpovědět

Conan je ubozak bez smyslu pro humor. Davejte radsi vic Kimmela, Lettermana a Fergusona misto toho suchara.

1859

Odpovědět

Conanův umělej smích je dost strašnej...

2032

Odpovědět

xxxx: Myslím, že to robí schválne.

BTw dobré video

200

Odpovědět

Přesně tenhle styl humoru miluju :D :D díky za překlad, "it makes my day"

221

Odpovědět

Nejočekávanější českou premiérou samozřejmě byl film Somewhere (Odnikud někam) od Sofie Coppolové ;-) :-D
Jinak super nástup :-) 10/10

201

Odpovědět

Je to vážně vtipný chlapík ten řek s tim divnym jménem :)

211

Odpovědět

Novis: Budou, až zas nějaký natočí. Moc často nevycházej.

200

Odpovědět

frejéér..dneska premiéra

190

Odpovědět

myslím že nejočekávanější a nejvýdělečnější je a bude Harry Potter and the deathly hallows-part2....jinak rozhovor za 10..strašně sympatický chlápek :)

190

Odpovědět

Viděl jsem první půl minuty a už musím dát za deset, úplně mě to zničilo. :D

200

Další