Záleží na vzhledu?Norman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 709
Počet zobrazení:17 897

Fyzický vzhled je tématem dalšího Normanova videa.

Přepis titulků

Všichni víme, že nejdůležitější není to, jak kdo vypadá, ale to, co má v hlavě. ŠPATNĚ! FYZICKÝ VZHLED Třeba já se vyloženě cítím nesvůj, když potkám někoho, na kom nepoznám, jestli je to ženská nebo chlap. A ti lidi to vědí, už jim to někdo musel tisíckrát říct.

Tak proč se trochu nesnaží a nedají tam nějaké rozlišovací znamení? Jako by se vyžívali v tom, že balancují přesně mezi. Promiň, ale to je normální, že tě všichni mají za chlapa. Podívej, jak se oblíkáš. No ale já jsem chlap. Aha, tak to bude tím. Člověk prostě musí být v pohodě s tím, jak vypadá. Protože když má někdo komplexy, je to hned vidět.

Když mu na některé části jeho těla něco vadí, lidi si toho hned všimnou a o to je to směšnější. Promiň, ale co to pořád děláš? To máš komplex ze svého úsměvu? Ne, ne, jenom mi smrdí z huby. To je jako holky, co se stydí za svůj zadek, protože jim připadá tlustý. Snaží se ho mermomocí schovat, ale vidíš to na 10 000 kilometrů. A je to ještě nápadnější.

- Juliette, k tabuli. - Ano. Takže... Takže odmocnina... Takže... Druhá odmocnina z osmi se rovná... A pak existuje opak zakomplexovaných lidí. Ti, co se pořád předvádějí. Třeba lidi, co mají tetování.

Máš pocit, že ho chtějí za každou cenu všem ukázat. Jo. Jo. Jo. Jasný, jasný. [MÁM TETOVÁNÍ] A tohle je právě... [MÁM TETOVÁNÍ] základ buddhismu. Bezpochyby. A nejvíc mě u potetovaných lidí štve to, že to vždycky musí obhajovat nějakým mystickým důvodem nebo překomplikovanou historkou.

Tohle, to je z mýho melancholickýho období. Sebral jsem se a odjel s kámošema na mopedu do Indie postavit retro-gamingovou školu pro nemocný děti. Prostě jsem musel. Jinak to nešlo, potřeboval jsem to. Bylo to jako boží vnuknutí.

Znamená to, že tě Bůh ochraňuje. Aha. Ale já mluvím plynně hindsky a myslím, že to znamená něco úplně jiného. Fakt? A co to znamená? Znamená to: "Kdo si dá sýr?" Co?

Udělali si ze mě prdel! A ten samý typ lidí, co mívá tetování, taky nosí klobouky. Já bych klobouky klidně nosil, ale nehodí se ke mně, nesluší mi. Když si nasadím klobouk, tak mi lidi, kterým se v něm nelíbím, říkají, aby mě nenaštvali: "Ne, já nevím, ty nemáš... Ty nemáš na klobouky hlavu." Takže jsou lidi, co mají od přírody hlavu na klobouky?

Asi se tak narodili. Tlačte! A je to. Tak co? Je to chlapeček, nebo holčička? To netuším, ale můžu vám říct, že má hlavu na klobouky jak vyšitou. To je super! Podívejte!

Úžasné. A někteří to samé říkají o brýlích. Ale to je všechno. O jiných věcech se to neříká. Nikdo neříká: "Tohle mi nesluší, nemám na svetry hlavu..." Já mám možná hlavu na polštáře. Dobrý večer. A nebo chlapi, co nosí fotbalové dresy. Ale na ulici.

To mi taky leze na nervy. Čau chlapi! Jak to jde? Fotbalové dresy jsou od toho, aby se v nich na hřišti hrál fotbal. Fanoušci plavání se taky neprochází po ulici takhle. Čau chlapi! Jak to jde? Třeba já jsem bílý a v rodině moc černochů nemáme.

V podstatě nula. A je fakt, že konverzovat o původu mi někdy úplně nejde. Například když potkám černocha nebo míšence, nikdy si netroufnu se ho zeptat, odkud je, protože se vždycky bojím, že mě bude mít za rasistu. A ty jsi odkud? Pro tebe nevypadám dost francouzsky?

Ale jo. Ne, to jenom, že... máš takový... trochu tropický vzhled. Co je to za podělaný klišé? No to je klišé, zbláznil ses? Promiň, já... To jsou představy jak ze středověku! - To asi jo, ale...

- To asi jo, ale... Víš, jak je to rasistický, cos řekl? - Jo, já... Jo. - Rasista. Dělám si srandu, jsem z Konga. Aha. V pohodě, negře! V po... Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no, v 2021 to uz je k***a rasisticke video :))
Vymazte Normana, nie je woke, treba ho erase

11

Odpovědět

,,Já mám možná hlavu na polštáře" :D

591

Odpovědět

Super video až na to zobecnování tetovaných lidí - znám jich nespočet a nikdy mi nikdo nemával potetovanýma rukama před ksichtem ani nic podobného. Je to prostě o tom, v jaké komunitě lidí se potetujete, tetování nový charakter nedělá;)

2836

Odpovědět

Uuh, pohybujete, ne potetujete samozřejmě :D

282

Odpovědět

to je asi dobrej pařmen že tak zná lidi hlavně s tím tetováním to už sem zažil nespočetně :D

296

Odpovědět

Tak tenhle žabožrout vůbec neni špatnej!

2713

Odpovědět

"Nemám hlavu na svetry" mě naprosto dostalo :DDD

336

Odpovědět

Právě jsem se zamilovala...do jeho smyslu pro humor :)

294

Odpovědět

S tím n****m uhodil hlavičku na hřebíček. Ale stejně pořád nechápu co je tak strašně hanlivého na slově n**r. Když někdo řekne "bělásku" nikoho by to nenapadlo považovat za rasistickou narážku. Holt minority si pořád budou stěžovat.

2349

Odpovědět

Kdyby mi běloch řekl bělásku, budu se na něj dívat jako na exota (nicméně, je třeba vzít v potaz, že nejsem blonďák), kdyby mi tak řekl člověk jiné, něž bílé pleti, budu to považovat za rasistickou narážku.

A to moje rasa ani nebyla nikdy v minulosti zotročena a zbavena základních lidských práv. Nigger je prostě urážka.

2217

Odpovědět

+ViktorU nás v Česku a Slovensku nebolo veľa "čiernych" nikdy. Nikdy sme nejak nebrali neger ako urážku, lebo sme ich tu nemali. Na škole sme mali černocha a proste týpek ... robil si aj sám zo seba srandu v pohode sa nechával volať neger a nič absolútne voči tomu nemal. Kamarátka z Kanady, keď bola u nás a sme len tak btw začali rozprávať o ňom, že je neger a kraviny, tak ona hneď zhrozená, že WTF ako tak môžte nadávať. Proste sa to používa ako pomenovanie(nie hanlivé) u nás. (Teda, keď sa to týka černochov)

2316

Odpovědět

+Viktornechci poukazovat na lidskou demenci, jakož to rád dělávám, ale Savec je rasa. Negroidní, mongoloidní a europoidní jsou prostě jako plemena u psů nebo nejlíp, když si představíte Medvědy - Ledního, Grizlyho, Pandu + desítky dalších. Nehledě jakou mají barvu, velikost, nebo zemi původu, vždycky to bude jenom Medvěd. Stejně tak jako člověk bude vždycky člověkem....

2228

Odpovědět

+ViktorPak teda poukazu ja na tvoji demenci. Slysel si nekdy rozhovor pejskaru o jejich psech, presneji receno o plemenech jejich psu? Ze napriklad mluvi o "civave", kterou si nedavno koupili. Sam si rekl, ze "negroidni" rasa je neco jako plemeno psa. Takze tvoje poznamka podporuje pojmenovani cernocha "n****m", ale podle tveho postoje myslim, ze si chtel uplny opak.

2113

Odpovědět

+Viktortvl do které chodíš? :D Slovo n**r je původem ze španělského El Negro (což znamená prostě a jednoduše černoch) a lidi se dělí na tři typy - Mongoloidní - Asiati, Europoidní - běloši, arabi atd. a Negroidní, což jsou černoši. Tohle, si myslím, že patří k základnímu středoškolskému vzdělání.

246

Odpovědět

+ViktorDinoCop: ty jseš asi fakt mentál, poukazuješ na cizí demenci a sám napíšeš o savcích že je to RASA? Jestli tohle učí dneska u nás na školách, tak se divim, že si v Čechách někdo dovolí hlásat o zápaďácích že jsou to vymaštěný pablbové. https://cs.wikipedia.org/wiki/Lidsk%C3%A1_rasa doplň si základní středoškolský vzdělání kámo... cca 2 sekundy googlování.

242

Odpovědět

Víc od něj ! :)

230

Odpovědět

Je super, že ten kluk sám o sobě je hrozně vtipnej :-D Jako vzhledem.. ty vlasy, ten výraz, to je neskutečný :D K tomu ještě ta francouzština.. :D J'aime Norman

224

Odpovědět

Lituju toho, že neumím francouzsky, protože bych si hned pustil další jeho videa. :D

233

Odpovědět

"V pohodě, n***e" To zabilo :D
Super video ;)

294

Odpovědět

tak ten konec totální rozsek!!! :D

250

Odpovědět

V pohodě n***e :D Divím se, že se kolem něj neseběhl ozbrojený gang :D

260

Odpovědět

Líbí se mě jeho pohled na svět !

252

Další