Thumbnail play icon

Záleží na vzhledu?Norman

Přidat do sledovaných sérií 61
96 %
163. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 688
Počet zobrazení:12 073

Fyzický vzhled je tématem dalšího Normanova videa.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,Já mám možná hlavu na polštáře" :D

591

Odpovědět

Super video až na to zobecnování tetovaných lidí - znám jich nespočet a nikdy mi nikdo nemával potetovanýma rukama před ksichtem ani nic podobného. Je to prostě o tom, v jaké komunitě lidí se potetujete, tetování nový charakter nedělá;)

2833

Odpovědět

Uuh, pohybujete, ne potetujete samozřejmě :D

281

Odpovědět

to je asi dobrej pařmen že tak zná lidi hlavně s tím tetováním to už sem zažil nespočetně :D

296

Odpovědět

Tak tenhle žabožrout vůbec neni špatnej!

2713

Odpovědět

"Nemám hlavu na svetry" mě naprosto dostalo :DDD

336

Odpovědět

Právě jsem se zamilovala...do jeho smyslu pro humor :)

294

Odpovědět

S tím n****m uhodil hlavičku na hřebíček. Ale stejně pořád nechápu co je tak strašně hanlivého na slově n**r. Když někdo řekne "bělásku" nikoho by to nenapadlo považovat za rasistickou narážku. Holt minority si pořád budou stěžovat.

2248

Odpovědět

Kdyby mi běloch řekl bělásku, budu se na něj dívat jako na exota (nicméně, je třeba vzít v potaz, že nejsem blonďák), kdyby mi tak řekl člověk jiné, něž bílé pleti, budu to považovat za rasistickou narážku.

A to moje rasa ani nebyla nikdy v minulosti zotročena a zbavena základních lidských práv. Nigger je prostě urážka.

2215

Odpovědět

+ViktorU nás v Česku a Slovensku nebolo veľa "čiernych" nikdy. Nikdy sme nejak nebrali neger ako urážku, lebo sme ich tu nemali. Na škole sme mali černocha a proste týpek ... robil si aj sám zo seba srandu v pohode sa nechával volať neger a nič absolútne voči tomu nemal. Kamarátka z Kanady, keď bola u nás a sme len tak btw začali rozprávať o ňom, že je neger a kraviny, tak ona hneď zhrozená, že WTF ako tak môžte nadávať. Proste sa to používa ako pomenovanie(nie hanlivé) u nás. (Teda, keď sa to týka černochov)

2116

Odpovědět

+Viktornechci poukazovat na lidskou demenci, jakož to rád dělávám, ale Savec je rasa. Negroidní, mongoloidní a europoidní jsou prostě jako plemena u psů nebo nejlíp, když si představíte Medvědy - Ledního, Grizlyho, Pandu + desítky dalších. Nehledě jakou mají barvu, velikost, nebo zemi původu, vždycky to bude jenom Medvěd. Stejně tak jako člověk bude vždycky člověkem....

2226

Odpovědět

+ViktorPak teda poukazu ja na tvoji demenci. Slysel si nekdy rozhovor pejskaru o jejich psech, presneji receno o plemenech jejich psu? Ze napriklad mluvi o "civave", kterou si nedavno koupili. Sam si rekl, ze "negroidni" rasa je neco jako plemeno psa. Takze tvoje poznamka podporuje pojmenovani cernocha "n****m", ale podle tveho postoje myslim, ze si chtel uplny opak.

1913

Odpovědět

+Viktortvl do které chodíš? :D Slovo n**r je původem ze španělského El Negro (což znamená prostě a jednoduše černoch) a lidi se dělí na tři typy - Mongoloidní - Asiati, Europoidní - běloši, arabi atd. a Negroidní, což jsou černoši. Tohle, si myslím, že patří k základnímu středoškolskému vzdělání.

236

Odpovědět

+ViktorDinoCop: ty jseš asi fakt mentál, poukazuješ na cizí demenci a sám napíšeš o savcích že je to RASA? Jestli tohle učí dneska u nás na školách, tak se divim, že si v Čechách někdo dovolí hlásat o zápaďácích že jsou to vymaštěný pablbové. https://cs.wikipedia.org/wiki/Lidsk%C3%A1_rasa doplň si základní středoškolský vzdělání kámo... cca 2 sekundy googlování.

242

Odpovědět

Víc od něj ! :)

230

Odpovědět

Je super, že ten kluk sám o sobě je hrozně vtipnej :-D Jako vzhledem.. ty vlasy, ten výraz, to je neskutečný :D K tomu ještě ta francouzština.. :D J'aime Norman

224

Odpovědět

Lituju toho, že neumím francouzsky, protože bych si hned pustil další jeho videa. :D

233

Odpovědět

"V pohodě, n***e" To zabilo :D
Super video ;)

284

Odpovědět

tak ten konec totální rozsek!!! :D

250

Odpovědět

V pohodě n***e :D Divím se, že se kolem něj neseběhl ozbrojený gang :D

250

Odpovědět

Líbí se mě jeho pohled na svět !

252

Odpovědět

V pohodě, n***e. :-D Tak to úplně zabil. :-D Jinak slabší video, ale s tím tetováním to trefil.

1836

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)