Ze Frank: Test lidství

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:1 687
Každému se může stát, že zapochybuje, jestli je opravdu člověk. Dnes si to můžete ověřit v testu lidství od Ze Franka (autor série Pravdivá fakta).

Přepis titulků

Toto je test lidství. Test, který ověřuje, jestli jste člověk. Prosím přihlaste se, pokud řečené platí i pro vás. Domluveno? Ano? Tak začneme. Snědli jste někdy holub z nosu, i když už jste dávno nebyli dítě? To je v pořádku. Tohle je bezpečný prostor. Vydali jste někdy podivný tichý zvuk, když jste si vzpomněli na něco trapného?

Napsali jste někdy schválně první písmeno zprávy malé, abyste vyjádřili, že jste smutní nebo zklamaní? ok. Napsali jste někdy na konec zprávy tečku, kterou jste vyjadřovali vztek? Ok. Tečka. Zasmáli nebo usmáli jste se někdy, když vám někdo řekl něco hnusného, a pak se zbytek dne sami sebe ptali, proč jste zareagovali zrovna takhle?

Ano. Zdálo se vám někdy, že jste tisíckrát ztratili letenku na cestě od odbavení k bráně? Ano. Oblékli jste si někdy kalhoty a až mnohem později si uvědomili, že ke stehnu máte přilepenou ponožku? Výborně. Zkoušeli jste někdy tolikrát uhodnout něčí heslo, že jste jim zablokovali účet?

Trpěli jste někdy utkvělým pocitem, že vás jednou odhalí jako podvodníka? Ano, toto je bezpečný prostor. Doufali jste někdy, že máte nějakou dosud neobjevenou dovednost, která vám prostě od přírody jde skvěle? Rozbili jste někdy něco ve skutečném světě a potom ve skutečném světě hledali tlačítko Zpět? Založili jste si někdy někam průkazku na Ted a pak okamžitě přemýšleli, jaké by to asi bylo, mít ve Vancouveru tři dny dovolené?

Žasli jste někdy nad tím, jak může být někdo, kdo vám připadal úplně obyčejný, najednou tak nádherný? Zírali jste někdy na telefon a usmívali se jako idioti, když jste někomu psali? Napsali jste pak někdy té osobě větu „Zírám na telefon a usmívám se jako idiot“? Cítili jste někdy pokušení hrabat se někomu v telefonu a potom tomu pokušení podlehli? Mluvili jste někdy sami se sebou a potom si najednou uvědomili, že se k sobě chováte jako hrozný hajzl?

Došla vám někdy baterie v telefonu uprostřed hádky a měli jste potom pocit, že se ten telefon rozchází s vámi oběma? Napadlo vás někdy, že řešit partnerské problémy je marné, protože by to mělo být jednodušší nebo by to mělo fungovat jen tak samo od sebe? Uvědomili jste si někdy, že máloco dlouhodobého se stane jen tak samo od sebe?

Vzbudili jste se někdy krásně šťastní, než jste si náhle vzpomněli, že vás někdo opustil? Ztratili jste někdy schopnost představit si budoucnost bez někoho, kdo už ve vašem životě nebyl? Pohlédli jste někdy na ten odchod se smutným podzimním úsměvem a uvědoměním, že budoucnost přijde i tak? Gratuluji, dokončili jste test. Všichni jste lidé.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jsem si u toho vyhonil, jsem ještě člověkem?

22

Odpovědět

dal jsem to OpenAI a prošla taky. Je to šméčko, sedí tam trpajzlík

20

Odpovědět

Tak děkuju za rozcvičku. Připadám si jako Mozart dirigující Únos ze Serailu v Amadeovi.

60

Odpovědět

Jsem člověk, když jsem "zvedl" ruku jen dvakrát a ještě k tomu to bylo na hraně? :D

15