Život a smrt jedné dýně

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:338
Počet zobrazení:6 116

Tragický příběh jedné dýně. Zábavný a oblíbený svátek Halloween nahlédnutý z jiné perspektivy.

Tvůrci tohoto krátkého filmu jsou stejní lidé, kteří stojí za seriálem Chad Vader. Vypravěčem je Matt Sloan, člověk, který v seriálu namluvil Chada.

 

Přepis titulků

ŽIVOT A SMRT JEDNÉ DÝNĚ Jsem dýně. Ahoj. Ze začátku jsem měl krásný život. Dny jsem trávil s rodinou v záhonku. Slunce mě hřálo na kůži. Idylka. Dokud... Přišli bez varování. Kruté ruce, které mě nešetrně vytrhly ze snů a vrhly mne do krabice s kolem.

Nesli mne okolo mých bratrů a sester a přátel. Kolem mé rodiny. Křičel jsem o záchranu. Ale moji příbuzní zůstali zticha. Nehybní. Možná se báli, že by je potkal podobný osud. Domov se začal ztrácet v dáli. A najednou... Všechno potemnělo.

Když se mi vrátily smysly, poznal jsem, že mě mí únosci položili na trvdou šedou zem. Bál jsem se, že mě tam nechají umřít. Teď vím, že kdyby to tak bylo, měl bych štěstí. Ta bolest! Byla neskutečná. Točila se mi hlava, bylo mi na zvracení. Vyřízli mi do lebky obří díru. A rvali mi z těla vnitřnosti.

A vystavovali je přede mnou. Jako stuhy z dárku. O chviličku později se nože vrátily. Bodaly do mne znovu a znovu. Co ty lidi přimělo udělat to, co toho dne udělali, to nevím. Myslel jsem si, že hrají nějakou šílenou hru. Obzvlášť, když do mě strčili velký nůž a jen jím tak nějak máchali uvnitř. Když skončilo řezání, seděl jsem v tichém šoku.

Neodvážil jsem se pomyslet si, že to mučení by už mohlo končit. Ale samozřejmě nekončilo. Spustili mi do břicha tyčku horkého ohně. Pálící, spalující plamen. Mí únosci do mě vyřezali strašlivou tvář. Jako by to celé byl nějaký šílený vtip. Kdo byli ti zvrácení lidé a proč mi tohle udělali? Proč?

Proč?! Proč!? O chvíli později se mi navrátilo vědomí. A slyšel jsem někoho se blížit. Zmocnila se mě naděje. Mohli by tohle být mí osvoboditelé? Přišli mě zachránit z tohohle pekla? Ne! Byla to přehlídka...

malých démonů, kteří zírali na mé zmrzačené tělo. Tehdy jsem pochopil, že důvodem mého zohavení bylo čiré pobavení těchto démonů. Dokonce od mých únosců dostávali zaplaceno, že se na mě přišli podívat. Mučili mě. Posmívali se mi. Mé ponížení bylo dokonáno. A teď tu sedím... znetvořený... pokřivený... Čekám na chladný polibek smrti. Svoboda...

Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ponuré...pěkně odvyprávěné...

Možná to ani vtipné být nemělo..

180

Odpovědět

mohlo to bejt lepší.. vtipnější

184

Odpovědět

Mně to přišlo super :)

190

Odpovědět

blbost

185

Odpovědět

Té dýně je mi hodně hodně líto :-(

181

Odpovědět

moc dobře udělané. U toho řezání nevidět obraz ale slyšet jenom zvuk, ani nepoznám že je to dyňa :)

180

Odpovědět

Edmund Tacobell: Kterou povídku přesně? Nějak mě žádná podobná nenapadá. :)

180

Odpovědět

Skoro jak statečné srdce
Svobodáááááá ;D

190

Odpovědět

Trochu mi to připomnělo Lovercrafta :)

190

Odpovědět

Error 2035... nejde mi to!

180

Odpovědět

fakt moc dobrý 10/10, lepší než SAW :D

180

Odpovědět

Neví někdo, co je to za skladbu co začíná hrát v 4:27?

180

Odpovědět

Tak to je dobrý , nenapadlo mě jak to může bejt pro dýni tak hrozný :D Kdyby opravdu cítila bolest , tak by to bylo opravdu hrozný :D

180

Odpovědět

No páni, to bylo teda psycho :-o

180

Odpovědět

tak toto byl mega sranec...

180

Další