SpolubydlícíŽivot na koleji (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:483
Počet zobrazení:7 174

Je tu první díl nového seriálu a mně je jasné, že se na něj určitě snese vlna kritiky. Z traileru totiž seriál vypadal výborně a první díl vám bude připadat zřejmě celkem o ničem. Musím říct, že když jsem začal seriál sledovat já, prvních pár dílu mě také moc nebavil, nicméně pak se mi seriál začal líbit víc a víc a postupem času jsem se u něj skvěle bavil. Proto vás prosím, abyste mu dali i přes pomalý rozjezd šanci a hned ho neodsuzovali. Nicméně pokud bude mít prvních pár dílů vesměs negativní ohlasy a rapidně klesající sledovanost, seriál samozřejmě utnu a nechám prostor jiným videím... Další díl se zde objeví už ve středu ve 20:00.

Přepis titulků

A aspoň jednou měsíčně si vyluxujte, jasný? Takže, každý spolubydlící musí odsouhlasit jeho nebo její vlastní pravidla. Radši to zopakuji. Tohle je smlouva spolubydlících. Tohle je pero. Tohle je váš správce, Marshall Adams I. Pomocí tohohle borce vyplníte tohohle borce a dáte ho tomuhle borci, jasný?

Nějaký dotazy? - Jo. - Co když se náš třetí spolubydlící ještě neukázal? Stejně to musíte vyplnit, jasný? Debilní otázky... povoleny. Dobře? A příští čtvrtek... A jak jsme slíbili, je tu zvláštní oznámení. Hojte, všichni!

Tady Steph. Na dnešní večer jsem zorganizovala jednu akci, kde se můžeme seznámit, sblížit a stvořit vzpomínky. Bude to pita párty a hádejte, kdo na ni dorazí. Pity a... Hummm... us! Humus! Sranda!

Pita párty v osm hodin. Ten vtip s humusem měl podle mě velký úspěch. Počkejte, až uslyší, o dočasných tetopátcích. Život na koleji 1x01 - Spolubydlící Zdravíčko. Já jsem Mike. Všem nám tu rozdali webkamery, abyste věděli, co se tu děje. Takže, první týden... Vejška je skvělá.

Skvěle jsem si sednul s novým spolubydlou. Hej, Joshi! Kámo. UMĚNÍ To je tvůj deodorant? Tenhle není můj. "Můžou sem chodit hosté?" Jasná páka. Na tomhle pokoji budou volná pravidla. Abbigail, můžu ti říkat Abby?

Jsem strašně ráda, že bydlím s tebou. Loni jsem vystřídala čtyři spolubydlící. Byli to blázni. "Kdo bude vynášet koš?" Klidně to udělám. Jseš nějakej nesvůj. Dej si nejdřív panáka. - Já nepiju. - Cože? - Ty piješ? - Nejspíš. - Jo! - Já jsem Gopher. - Já Shane, chlape. Jak je? - Těší mě.

- Já jsem Daniel Benjamin. Čau, co to tu máš, Danibeni? Danieli. - Smlouvu spolubydlících. - Přečti další otázku. Dobrá... "V kolik plánujete chodit spát?" V deset. - Spíš ve čtyři. - Spíš ve čtyři. - Jo! - Jo! Už teď miluju vejšku!

To ne! To ne. Nemohlas dostat čtyřku. Nedostalas čtyřku. Já... Já měl co dělat, abych dostal trojku. Jak je, Mikey? Už máš vyplněnou smlouvu? Vydržíš chvilku? Promiň, ještě jsem na to neměl čas. Stačí to pozdějc? Jasně, času dost. Fajn.

Prosím? Ahoj, má přítelkyně, jak je? - Emily, můžu... - Nerušíš. Nemusím vyplňovat žádnej formulář. - Můžu ti brnknout za chvíli? - Neva. Už musíš? - Jo. Miluju tě. Ozvu se. - Polož to. Polož to. Miluju tě. Čau. Jasně, brácho, až budeš mít čas. Jen dělám svou práci. Fajn. Jo. - Uvidíme se. - Určitě. Něco skrývá.

Všichni řekněte: "Pita!" Pita! Naše patro je nejlepší. Miluju tohle patro! Pět, šest, sedm... Miluju naše patro. Spolubydly! Mou tvorbu ovlivňujou hlavně Def Lepp, samozřejmě i Zapp... Poslední smlouva spolubydlících...

Asi mám padla. Co to je? Ptáci v mý puse. Hej, je čas na pitovou piňatu! Zdar, lidi. Zdar. Jak probíhá pita párty? Tak to je boží. Skvělý. Omlouvám se, ale někdo to zkazil a rozhodl se zneuctít svou smlouvu.

Jo. Chtěl jsem to vyřešit drobným trestem a nechat to plavat... ale ta osoba to podělala všem. Je mi líto. Tahle párty se ruší! Vraťte se do pokojů! Podívejte, člověk občas musí tvrdě zakročit, jasný? Ale já jsem pohodář.

Chci, aby si to tu letos všichni užili. Jsme na vejšce a já to chápu. Pro ty lidi to bude velkej rok. Naučej se tu plno věcí. Určitě taky udělaj pár chyb. To vám zaručuju. Taky se určitě zamilujou. Tenhle rok toho zažijou víc, než si dokážou představit. Ale rozhodně mi nebudou... strkat ptáky do pusy.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (89)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

když se na to člověk podívá po shlídnutí celý první série a části druhý, tak zjistí, že ani ty první díly nebyly zdaleka tak zlý :)

180

Odpovědět

Jé tak to vypadá na celkem pohodovou náhradu za AVPS (samozřejmě se mu nemůže rovnat, ale je to prostě jinej žánr ne). Mimochodem BugHer0 má pravdu Project X a Černý úsvit jsou mnohem horší. :)) Takže jsem asi další fanoušek do základny...

180

Odpovědět

Vypadá to dost dobre, uz se tesim na dalsi .))))

180

Odpovědět

ale jo, na úvod dobrý. To by bylo škoda dát tomuhle seriálu stopku

180

Odpovědět

Pája: Zdá.

181

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo někteří herci odsud opravdu hráli i v AVPM a AVPS?

180

Odpovědět

Zatím dobré, mám ráda seriály z VŠ prostředí. Rozhodně tu 'ta šance' je 8).

180

Odpovědět

Zatim to neni vubec spatny, jestli to ma bejt mnohem lepsi, tk se dost tesim.

180

Odpovědět

Taky jsem na kolejích VŠE, ale nějak mi trvá se tu oťukat, moc to tu pro mě nežije, zatim :-D

180

Odpovědět

Líbí! Jen tak dál:)

180

Odpovědět

Zatím to vypadá skvěle :) a doufám že to bude jako Chad Vader, který byl na začátku nic moc a teď je to podle mě druhý nejlepší seriál tady, hned po The Legend of Neil :) . Jen tak dál živote na koleji :)
Jinak mi to hrozně připomíná seriál Kancl a jestli ho někdo zná, určitě mi to potvrdí ;)

180

Odpovědět

Nenadchlo mě to, ani nepohoršilo :D Snad příští díly budou lepší a nebude tam mít moc prostoru ta nesympatická s příšernym hlasem...

180

Odpovědět

Mě se to moc líbilo a pokud to je první díl,těším se na další :)

180

Odpovědět

Vyzera to naozaj dobre , tesim sa na dalsie casti a chvala ze je to 2x do tyzdna :D

180

Odpovědět

BugHer0 : já na The Black Dawn a Project X koukala a dodnes nevím jak to s tou ještěrkou dopadlo! :-)))))), ale to bylo tak ujetý, že ani nevím jestli se to dá považovat za vysloveně blbé.

180

Další