Herní večerŽivot na koleji (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:5 292

Je tu druhý díl seriálu Život na koleji a já jsem rád, že si už po prvním díle našel několik příznivců, i když jak říkám, osobně mi přišlo, že od 4. dílu jde kvalita a komičnost hodně nahoru, takže pokud vás zatím seriál moc nezaujal, ještě pár dílů vydržte a teprve pak s tím sekněte. V dnešním a příštím díle se řeší problematika studentských spolků. V Americe jich existuje plno a pojmenovávají se podle písmen řecké abecedy. Existují dívčí spolky (sorority) a klučičí spolky (fraternity). Výraz rush, který jsem překládal jako průzkum, symbolizuje to, že nějaký večer se snaží spolky nabrat nové členy, takže se studenti vydají na průzkum ve snaze zjistit, který spolek je pro ně tím nejlepším. Spolky se řeší ještě v příštím díle a pak už o nich až do konce skoro vůbec neuslyšíte, takže se nebojte. Nicméně do češtiny se výrazy, které tu nepoužíváme, převádí dost obtížně. Hra na deset prstů spočívá v tom, že jeden člověk řekne nějakou věc, kterou nikdy nedělal, a pokud se mezi ostatními hráči najde někdo, kdo ji dělal nebo zkusil, ohne jeden prst na rukou. Jakmile má hráč všech deset prstů ohnutých, prohrál. Po tomto vyčerpávajícím popisu, který zřejmě většina z vás přeskočí, si konečně můžete pustit dnešní díl. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste ještě neviděli první díl, najdete ho zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

HERNÍ VEČER Tak jo... Jseš připravená? Určitě to je na focení? Jo, tu samou věc mám doma. A... úsměv! Myslím, že se nic nestalo.

Život na koleji 1x02 - Herní večer Herní večer! Danieli, rychle do společenské místnosti! Pojďte všichni dolů! Herní večer už za patnáct minut! Herní večer! - Brittany, máš ještě nějakou řasenku? - Nemám. - Mluvila jsem s...

- Kterej spolek asi bude nejlepší? Máma chodila do Pí Beta, ale na týhle škole nestojí za nic. V Kai Kai Kai jsou prej milý holky. - Vážně? - Jo. Už se těším, až všechny ty holky poznáme. Brittany, nechce se mi věřit, že jdem na průzkum už dneska. Jsem fakt... hrozně nervózní a trochu... Nejspíš se z toho rozbrečím. Já nevím.

- Nebreč. - Asi budu. Michaele? Objevil jsem se v noci ve tvém snu? Ne. Dobře. Dneska to zkusím znova. Čau, jak je, hoši? Dneska oficiálně začíná první průzkum studentskejch spolků.

Jo! Kalení a balení! Skvělej systém! Promiňte, chlapci... ale musel bych zrušit svou pokrevní přísahu římskému impériu. Taky jsem chtěl jít, ale slíbil jsem Steph, že přijdu na její herní večer. Milujem chlastací hry. Zvládnem obojí! To by šlo. Kalba!

Au, moje klíční kost! Dali byste přednost... jedení dortu... nebo jedení... zmrzlinového dortu? Ne, prdelko. Kejchal bys radši rybu, pokaždý když potkáš někoho novýho, nebo bys radši zvracel očima?

Věci ke zvážení... Světová zásoba mořských ryb se do roku 2050 vyčerpá. Co kdybychom se radši líp poznali hrou na deset prstů? Já začnu. Ještě nikdy jsem nebydlela na úžasnějším patře, než je tohle. Ještě nikdy jsem nepolíbil dívku. Hups! Dneska je průzkum.

Obě se moc těšíme! Jo... I když jsem trochu nervózní. Protože tam musíte... přijít a snažit se je zaujmout na první pohled. Každej hned nepozná, co máte uvnitř. Možná... Možná bysme si měly zkusit cvičně položit pár otázek.

Brittany... Nikdy jsem nebyl zatčen v zámoří. Jdu se přidat, protože jsem v týhle hře neporazitelná. Dobře... Ještě nikdy jsem... nepolykala... pusou. - Nikdy jsem nepodělal žádnej test.

- Já jsem nikdy nedostal dvojku. Nikdy jsem nemasturboval v umývárnách. Nikdy jsem nechodil s trapkou ze střední. Vážně? Já nebyl na vejšce nikdy nezadanej. Nikdy jsem nebrečel. Asi bysme měly jít. Nechcem přijít pozdě. No jo. Božínku, božínku. Počkat, kam jdete? Co vás láká víc než herní večer? Průzkum.

Dívčí spolky dneska vybíraj nový členky. Panebože, my jdem taky na průzkum. - Chlastičky slastičky! - Mikeu, ty půjdeš s náma, ne? Mikeu, chceš jít pryč, nebo tu zůstat? Věci ke zvážení... Odchod tě diskvalifikuje z tohoto i všech následujících kol hry, což znamená, že prohraješ. - Nechcete tam jít, až to dohrajem?

- Ne. - Už takhle jdem pozdě. Ne. Měl bys jít. Zahrát si můžeme jindy. Vždycky si můžeme zahrát jindy. Tak jo. Dík, Steph. - Fajn, valíme. - Skvělý. Mikeu, nikdy jsem z ničeho neodstoupil. Mně se nikdy nepostavil při sledování Gilmorek.

Mějte se. Jak to ví? Nikdy jsem nebyla zamilovaná. Mrk. Kluci, nechcete si teď zahrát flašku? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"pokrevní přísaha římskému impériu" :))

190

Odpovědět

Už teď se mi to začíná líbit.......

180

Odpovědět

Zatím se mi to docela líbí a o tom, že se to rozjede nepochybuju. Páč BugHer0 vždy překládá jen věci co stojí za to :)

181

Odpovědět

Mně se to moc líbí už teď. Daniela a toho kluka, co vypadá jako Tré Cool (:D) hodnotím jako velmi sympatické a zajímavé hochy, kteří jistě skrývají mnoho tajemství :D. A z holek mi přijde nejvíc sympatická, kupodivu, Steph :D. Jo a samozřejmě Josh :D.

182

Odpovědět

Preco ma tu otravuje reklama na vodafone.......

180

Odpovědět

Ro$$i: Neboj, zlepší. Ještě vydrž! :-D

181

Odpovědět

docela fajn seriál

180

Odpovědět

Nikdy se mi nepostavil při sledování gilmorek lol :D

180

Odpovědět

Ta ženská nejspíš něco bere nebo fakt nevim :D

180

Odpovědět

2:41 - 3:15 Nejlepší část, zbytek stál za #&@{}.
Snad se to zlepší!

181

Odpovědět

ta zenska je priserna :D

180

Odpovědět

jerry:naprosto souhlasim

180

Odpovědět

BugHer0 mně taky štve je na nervi :D

180

Odpovědět

Nevim proč, ale hláška: Viděl jsi mě ve svém snu? Ne. Hm, tak to večer zkusím znova :D Mě rozsekala :D

200

Odpovědět

Ježiš ta uřvaná holka je vážně hrozná.

180

Další