SmradŽivot na koleji (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:4 532

Je tu další díl seriálu Život na koleji, ve kterém tentokrát budou naši hrdinové pátrat po zdroji zápachu, který zahltil celé patro. V příštím díle se bude volit prezident patra, takže můžete do komentářů psát, kdo by se podle vás na tuto pozici nejvíce hodil. :-) Poznámka: Shelby Woo, kterou Steph v tomto díle zmiňuje, je hlavní hrdinka seriálu The Mystery Files of Shelby Woo (1996 - 1998). Shelby pracuje jako pomocná síla na jedné policejní stanici. Čas od času ji nějaký případ zaujme a za pomoci svého jedinečného pohledu na věc a přátel se snaží případy řešit, i přesto že jí její nadřízení i dědeček říkají, aby se do toho nepletla, protože je na takové věci příliš mladá. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

SMRAD Co se ti nelíbí na Théta Omega? Mně přišly ty holky milý. - Jejich prezidentka si žehlí vlasy, Brittany. - Máš pravdu. Já to zkusím s Kai Kai Kai, takže... Nemůžem si o tom trochu víc promluvit, protože... Musíme se zapsat už dneska, Brittany. V Théta Omega maj tlustý kotníky.

Jsou jako stádo slonů. Já si jen myslím, že... Fuj! Co to tady smrdí, Brittany? No fuj. Odkud to jde? Prd Simpson. Život na koleji 1x03 - Smrad Zrovna jsem dostal nabídku od Pí Nu.

Ty kluci jsou skvělý. Průzkum byl parádní a myslím, že by ve spolku bylo plno legrace, ale do večera mám čas na rozmyšlenou, takže zatím vložím veškerou svou energii do nalezení zdroje toho smradu. Dobrodružství začíná. Tenhle pokoj strašně páchne. Mohli byste tu občas poklidit, aby to za vás nemusel dělat můj robolux.

Když vstoupíte do spolku, aspoň budete moct zvracet na polštář někomu jinému. Kluci, jen se chci zeptat, jestli nevíte něco o tom smradu. Ne, ale máme tady jednu se smradem související pijáckou hru, - kdyby ses chtěl přidat... - Zní to lákavě... Ne! Ne. Nejdřív musíme přijít týhle věci na kloub. Danny B., vezmi robolux. Mizíme! Honem, kluci! Pojďte. Gophere, my se přidáme k tolika spolkům.

- Co to tady smrdí? - Řekla to slovo. MÉMU KAMARÁDOVI SAMOVI JE 50 Padesát! - Co to tady smrdí? - Jo, slyšel jsem to. Slyšel jsem to. Když chceš najít smrad, musíš myslet jako ten smrad, drahej Danny. To je blbost. Počkat. Něco jsem zavětřil.

Honem, lidi! Co to je za smrad? Už brzo budu členem spolku. To se počítá. Z tohohle to nejde. Kruci. Za mnou! Připadám si jako Shelby Woo! Do 20 minut musíme odevzdat žádosti. Hele, jak to, že na tvý...

je trojúhelník a na mý... je podkova? Asi jsou každá pro jinej spolek. To je na prd. Fajn, dojdu za Marshallem. Čau, kluci. Chcete poznat dvě nejnovější členky Kai Kai Kai? Slyšel jsem, že tam vyzkoušej cokoliv.

To teda jo... Vy se taky někam zapíšete? Víte co? Ne, protože poslouchejte... Ne. My založíme vlastní spolek přímo na tomhle patře. Kappa Gopha Shane! Kalba spolku na koleji! Budeme tu mít i pěnu!

Hustý. - Čau, Marshalle. - Co bys rád, Mikeu? Jen jsem se chtěl zeptat, jestli nevíš, odkud šel ten smrad a co byl zač... V klimatizaci se našla nějaká plíseň. - Vážně? - Jo. - To bylo ono? - Jo. - Tak díky. Kámo, ty se chceš přidat ke spolku? Jo, přemejšlel jsem o tom.

Mohlo by to bejt fajn. Kámo, spolky jsou hrozně trapný. Je to jen parta týpků, co se spolu flákaj a vybíraj od sebe prachy za to, že spolu budou nahý chodit po čtyřech a masturbovat v kroužku. To je tak krutý.... Podle mě tam můžeš poznat dost lidí. Jasně, protože kde bys je jinak asi poznal? Teda, Mikeu, kdyby tak existovala nějaká zázračná budova, která ubytovává lidi, kteří se můžou sbližovat a věnovat se různým aktivitám.

Co by to bylo za vysněný svět, Mikeu? Takže Marshall mě, k mému vlastnímu údivu, donutil k zamyšlení. Rozhlídni se kolem sebe, Mikeu. Rozhodnul jsem se, že členství ve spolku prozatím odložím. Co říkal? Nic nevěděl. Směr 5. severní! Upřímně, na tomhle patře je tolik srandy, že...

Proč bych odsud měl odcházet? Nemám vlastní ledničku, takže... si schovávám jídlo do klimatizační šachty, kde zůstane v chladu. Nedáte si mléko? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"..this stinks" :D jen tak dál...

180

Odpovědět

ten konec to solidne rozsekl :D:D

190

Odpovědět

mně se to líbí...

180

Odpovědět

mě se to líbí :) pokračujte :)

181

Odpovědět

Thormer: Musíš vyčkat. Už 4. a 5. díl mi přišly kvalitativně výš a příběh se pak rozvíjí až do konce první série. :-)

181

Odpovědět

No není to nejhorší ani nejlepší nemá to podle mě ani příběh a vtipnost---6/10

180

Odpovědět

Zatím nejlepší díl, ty předtím byly dost nudný, tohle je něco jinýho :)

180

Odpovědět

MARSHALL FOR PRESIDENT ... krutopřísnej seriál díky moc že to překládáte a na ty co maj na to plnou hubu keců neposlouchejte

180

Odpovědět

hmmm... tenhle seríál je super a PODLE MĚ mnohem lepší než =3

180

Odpovědět

predchozi byly lepsi..hodne slabe..

180

Odpovědět

nuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

180

Odpovědět

no nedala bych si mléko :D ale jinak tehle seriál se mi začíná čím dál víc líbit :)

180

Odpovědět

nieco fakt hrozne trapne...

180

Odpovědět

wtf? vacsiu trapnost som uz dlho nevidel :) ved na to sa ani neda pozerat, zbytocna strata casu s prekladom.

180

Odpovědět

Marshall nemůže být prezidentem, neb není student :)

180

Další