Volební kampaňŽivot na koleji (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:4 171

Je tu středa a s ní přichází další díl seriálu Život na koleji. Jak jsem předeslal v popisu minulého dílu, dnes se budou na našem oblíbeném patře konat volby a Steph se bude chtít za každou cenu stát prezidentkou. Uvidíme, jestli jí někdo zhatí plány, nebo uspěje. :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

VOLEBNÍ KAMPAŇ Takže... dneska se na našem patře konají volby. Strašně se těším. Celý týden vedu kampaň na to, abych se stala prezidentem patra. Na poslední schůzi mě s velkým nadšením nominovala ta nejlepší spolubydla na světě a já na to řekla: "Přijímám!"

Myslela jsem si, že to tím končí, ale všemi oblíbený Gopher si myslel, že by byla sranda nominovat Shanea. A Shane na to řekl něco jako: "Já nechci bejt prezident." a Gopher na to řekl: "Bude to prdel, vole." a pak oba udělali... Ale konkurence je základním pilířem demokracie... a kapitalismu, takže nechť zvítězí... ten nejlepší Američan.

Život na koleji 1x04 - Volební kampaň Jo, je v pohodě. Ne, to je jen Josh. Jo, konečně našel svý oblečení. Ještě ti zavolám. Čau. Na čtvrtém patře a před sedmi pivy jsem byl nominován na post vašeho prezidenta. Je mi ctí, pane prezidente.

Co vás sem přivádí, Abrahame? Když ho zvolíte, bude téct z každého kohoutku čokoládové mléko a zajistí vám pizzu místo každého chodu. To jsou odvážné cíle. Myslíte, že nás nezklamete? Pizza nikdy nezklame. Pane prezidente... nechtěl byste dnes večer přijít na mou hru... do divadla? Ahoj!

Volte Steph. Díky. Dámy... Zvolte Steph prezidentkou a váš život bude hned lepší. Rozhodně chci, aby byly ženy u moci. - Počítej s naším hlasem. - Určitě. - Vemte si sladkosti. - Mňam. Tu máte. Musíte trošku přibrat.

Volte mě. Fuj. Kde se máme podepsat? Ne, hlasovat musíte na dnešní večerní schůzi. Přijdete, ne? Ne, ne, ne. Dneska jdem na sexy maškarní párty spolku Omega Kai. Jo, začíná už za šest hodin.

Měly bysme se jít připravit. Kruci. - Ale na vašem hlasu moc záleží. - Ty dokážeš cokoliv. Zlom vaz. - Vážně zkuste dorazit. - Cokoliv. Prosím... Tenhle hlas... bude žít věčně. Zdravím.

Já jsem Steph Schwartzmanová. A už brzy se stanu prezidentkou vašeho patra. Mezi těmito zdmi bydlím už dva roky, takže vím, jak důležitý je pro patro jeho prezident. Co musí takový prezident mít? Vůdčí schopnosti. A lásku. Ctižádost. Ale existují věci, které by prezident nikdy dělat neměl.

DRAMATIZACE Pij! Pij! Pij! Já, Steph Schwartzmanová, mám všechny tyto přednosti a mnohem víc. - Nemám pravdu, Steph? - Máš pravdu, Steph. Proto by ze mě byl skvělý prezident pro vás. Ještě něco, Steph? - Jedna věc. - Jedna věc. - Volte nás!

- Volte nás! Dobrá, děkujeme. Tobě i jí. Shane, máš připravený nějaký přehnaný video? Ne... - ale máme tu mravenčí farmu! - Mí mravenci! Když dáte hlas tomuto muži, sní celou mravenčí farmu. A taky je vyfouknu nosem! Máme tu klasický souboj pilné včelky a ožralého požírače mravenců. Kdo hlasuje pro Steph?

Danny B.? Vždyť jsme udělali to s Tedym Rooseveltem. Dobrá, kdo je pro Shanea? Dobrá, takže hloubka 3, předvádění 4. Shane vyhrál. Jo! Už nikdy! Už nikdy! Proč Daniel brečí? Protože se Shane stal novým prezidentem.

Jo. Prohrála jen o jeden hlas. Ale doufám, že si to dneska užijete. Jaká to těžká rána pro feminismus. Steph... pro tebe to bylo hodně důležitý, viď? Ne... Jen jsem myslela, že jim tenhle rok připravím plno zábavy.

Nic víc. Dobře. Sklapla bys, kdybych z tebe udělal organizátorku zábavy? Ano. Tak ti blahopřeju, Steph. Jseš... první organizátorka zábavy pro tohle patro. Určitě nebudeš litovat. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Ty jseš ale nestoudná dýně!

Ty jseš zase nestoudnej strašák. Zapomeň.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"seven beers ago" :DD

190

Odpovědět

Preco Nora Kirkpatrick vykrada serial Greek v ktorom sama hra? :-D Akoze party s chalanmi z Omega Chi? :-D

180

Odpovědět

Nechapu, jak se ten klucina v 5:30 mohl nesmat, ja tu uplne chcipal smichy, ty dva kalici mi uplne pripominaji ma nejlepsi leta :D

180

Odpovědět

je to celkem dobry zatim, akorat me strasne stve ten hlas a ruzne kriky Steph :D opravdu strasne otravnej hlas...

180

Odpovědět

Blíží se vánoce, a tak každý spamuje kvůli nějaké té výhře :-D

180

Odpovědět

Mně se seriál líbí, trochu to připomíná naše patro :D

180

Odpovědět

Tento serial me nijak moc nechytnul, ale myslim si, ze nekteri si jej mohou oblibit. Nebudu to rozpitvavat, serial ma u me zatim 7/10, treba se z toho jeste neco vyklube.

a Kyuubi58: dal jsem ti [ne, je to spammer], nemyslis, ze si to nezaslouzis?

180

Odpovědět

Fake and gay

180

Odpovědět

boží :D

180

Odpovědět

:D Chudák spolubydla :D

180

Odpovědět

super..:D jenom nesnášim ten Stephiin hlas !! :D je na zabití !! a ten konec..mohlo se něco přeci jenom stát..:D snad příště..:D

180

Odpovědět


Odpovědět

dobrej díl :D akorát jsem na konci čekal že se ty dvě holky pohryžou ... sakra :D :D

190

Odpovědět

Překvapili mě hlavně ti ochmelkové, svými kostýmy... dobrá práce, tenhle seriál se mi líbí. A ten konec... já nechci zapomenout:-P

180

Odpovědět

Tu Stephinu pomocnici obšlehli podle Saši z Comebacku, ne? 8^)

181

Další