Fotbalový zápasŽivot na koleji (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:249
Počet zobrazení:4 515

V dnešním díle Života na koleji budete svědky nelítostné bitvy v americkém fotbalu a uvidíte, že Marshall je opravdový charakter. :-D Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

- Vyhrál jsem dva roky za sebou, takže... - Ale trénink není potřeba. - Hrajem jen pro zábavu. - Yassi, hodláš hrát stejný kulový jako loni? Do toho ti nic není, horlivej Marshalle. - Horlivej Marshall, jasně... - Měj se. Měj se, Yassi. - Tlustoprdko. - Mikeu, jseš tady? Čau! Dneska hrajeme fotbalový zápas proti našim rivalům z 5.

severní. Já jsem 5. jižní dovedl vlastními silami poslední dva roky k vítězství a tenhle rok se na tom rozhodně nic nezmění. Ahoj, Yassi... "slečno správkyně" 5. severní... Čau. Život na koleji 1x06 - Fotbalový zápas O hraní fotbalu už odmala sním.

Odlišnost je boží tak jako můj tým! Teď to uděláte se mnou! Připravte se na smrt! Připravte se na smrt! Díky krvi roste tráva rychlejc! Zabít! Zabít! Zabít! Připravte se na smrt! Myslím, že Marshall neumí rýmovat.

Jdem na věc! Můžem? Akce! Holky... Na hřišti musíme mít celej zápas aspoň tři holky, jasný? Tak se prosím nezraňte. Fotka motivačního řečníka. Proč nemáme na tomhle patře víc holek? Britanny...

Tentokrát to nebyl jen opileckej úlet. Vážně se mi líbil. - Jo, taky byl pěkně sexy, Court. - Panebože! Jsem zamilovaná! Hele... jestli nemá ségru, tak mi můžeš jít za družičku. Dobře... Jak ho ale najdem? Protože... je to jako v Popelce.

Potkala jsem ho na bálu, pak najednou zmizel a... Já nevím. Mohly bysme se mrknout na jeho profil. Určitě bude mít ve statusu napsáno, kde je. Jo... Dám na tebe. To uděláme v knihovně? Ne.

Na počítači. Jak? Mám ho! - Dej mi ho! - Utíkej! Utíkej! Božínku, dávejte pozor! Házím! Jo!

Skvělý! Takhle to má vypadat, vole! Takhle to má vypadat! Hrajem, mám ho v ruce! Honem, honem, honem! Utíkej! Utíkej! Abby, jdi! Abby, utíkej! Běž, Abby! Abby, ne!

To je moje spolubydla! Sexy Chad... Nechce se mi věřit, že bydlí ve stejný budově a tys s ním ještě nikdy nemluvila. Já vím, protože jsem hrozně společenská a bavím se tu s každým. Čau. Někdo z mýho týmu ho chyťte! Marshalle, Marshalle, zastav se!

Marshalle. Skóre! Bum! Au. - Panebože! - Co je? - Není to on? - Kde? Kocour. Chade! - Chade, přinesla jsem ti energeťák!

- Do toho, Chade! Hele, holky dorazily. - Jo! - Jo! Panebože, to jsou lidi z našeho patra? Co? Jdem na to. Jedem! Jedem! Mikeu... - Jo? - Pojď sem. Poslyš, když teď udělaj bod, vyhrajou.

Když jim v tom zabráníme, vyhrajem my, jasný? Hele, vím, že jsme si moc nesedli. Oba na tom nesem vinu, jasný? Ale teď musíme zapomenout na tvý nedostatky a vyhrát. - Myslíš to vážně? - Jasně, brácho. Obrana vyhrává šampionáty. Uděláme to pro patro. Pro patro. Dobře. - Hlídej si pravou stranu.

- Tý malý holky se neboj. Je pomalá. Dobře. - Chodí jako kachna! - Jo. Jedem! Raz, dva, tři, hra! Jo, nabíhejte si! Nabíhejte si! Mám ji! Mám ji! Mám... Jo!

Jo! Není ti nic? Jo, mamča tě pěkně složila! Na výhru! - Marshalle! - Jo, je to doma! Slez ze mě! - Asi je zraněná. - Jo! My jsme Marshall!

My jsme Marshall! - Přestaň! - My jsme Marshall! Marshall toho kluka asi zabil. Ale vyhráli jsme, ne? Nejspíš. Marshall! V týmu není žádné já. Ale je ve slově jásot.

A jančení. A voják. A ve slově jatka. Tak mi řekněte, co je důležitější. Čau. Cvak. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Zlepšuju se.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takový PSYCHO :-D

190

Odpovědět

Zapomenem prostě na tvé nedostatky a uděláme to pro patro. To zabil týpek :D

190

Odpovědět

Hustě ju sundal :D

180

Odpovědět

:D Je tam vidět jak se ta ženská potom směje jak ju srazí, stopněte si to

180

Odpovědět

:D hej no to byl super díl!:D:D

180

Odpovědět

Tohle je ten slavnej díl, na kterej jsme se měli od začátku těšit? Docela bída teda, aspoň pro mě.
2tatok: Jo.

181

Odpovědět

Taky vám Abby trochu připomíná Sašu z Comebacku? :D

180

Odpovědět

:-D:-D:-D dobre ji sundal :-D

180

Odpovědět

Buzik zase boduje a Marshall take :D :D Dokonale

180

Odpovědět

Jenom pro upresneni, toto je flag football (bezkontaktní verze americkeho fotbalu) proto mají na bocich ty faborky, aby si je mohli strhavat.

180

Odpovědět

BugHer0: :-D Tak na to se těším. Joshe jsem si oblíbil v druhé epizodě, jak se ptal Michaela, jestli se objevil v jeho snu a že to dneska zkusí znova. S přísahou římskému impériu to dorazil. Je to borec! :-D

180

Odpovědět

Pixie: Je to Josh a bude jich mít dost, i když většinou se jen někde objeví v nějakém divném outfitu a podívá se do kamery. Ke konci první série dokonce uvidíš jeho divadelní hru, ve které hraje hlavní, a také jedinou, roli. To budeš teprve koukat. :-D

180

Odpovědět

Brutál Marshall :-D Jak se jmenuje ten exot, co v tomhle díle měl rtěnku, velký brejle a modrobílý šátek kolem krku? Je to moje oblíbená postava. :-) Bude mít nějaké delší repliky v dalších dílech?

180

Odpovědět

Taková kosa :D

180

Odpovědět

marshall je debil

180

Další