Dvojité randeŽivot na koleji (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:3 731

V dnešním díle budou chtít Courtney a Brittany vyrazit na dvojité rande, ale shodou okolností budou postrádat dva muže, takže se pokusí sehnat nějaké dobrovolníky přímo z jejich patra. Marshall bude navíc povolán na kobereček za ten surový zákrok na dívku z minulého dílu. Příště se těšte na strašidelnou halloweenskou epizodu. :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

DVOJITÉ RANDE Brittany... Hele. Hele. "Ano, ráda se s tebou vyspím" nebo... "Dobře. Klidně ti ho vyhoním." - Tyhle. - Honění? Dobrá volba.

Měly jsme si vyrazit se sexy Chadem a jeho sexy kámošem, ale... ukázalo se, že sexy Chad je gay a jeho sexy kámoš nemá čas. Když mi strkal jazyk do krku, tak mi teplej nepřipadal, Brittany. Tak to byl asi jinej Chad, Courtney. Dobře, Brittany. Každopádně jsme nakonec našly kluky, co jsou ochotný narychlo vyrazit a myslím, že s nima bude vážně sranda. To je fuk.

Stejně budu tak ožralá, že na tom nesejde. Jen doufám, že udržej krok. Pravidlo číslo 3... Dej si panáka! Ne... To je číslo 2. Pravidlo číslo 3: Než vyrazíš na lov, trochu se nastartuj. Pravidlo číslo 4: Je to její večer.

Dělej, co bude chtít. Jednoduchý. Pravidlo číslo.... Pravidlo číslo 5: Neodpadni ještě před startem. Jseš idiot. Život na koleji 1x07 - Dvojité rande - Shane!

Shane! Shane! - Shane, vstávej, tady Britanny. - Nepůjdu s holkou, která nemá rande. - A s kým mám asi jít? S Dannym B. Mikeu, bude to ohromná legrace. Musíš jít. Nebude to divný. Půjdem jako kámoši. Nebo víc než kámoši, když budeš chtít. Ale ty nechceš. Tak jako tak musíš jít! Mikeu, už musíme vyrazit. Jdeš s náma... nebo jdeš s náma?

No tak, kámo. Ber to jako nácvik návratu domů. Emily, vážně to není ani rande. Jen si spolu pár kámošů povyrazí. Padáme, Mikeu! Dělám to jen jako laskavost pro Gophera. - Jo, jo. Miluje tě. Čau! - Uvidíme se o víkendu. Nerad to dělám, ale musím, jakožto váš nadřízený.

Doneslo se mi, že jste ublížil jedné své kolegyni... při fotbalovém zápasu. Jo! Připravil jsem ji o všechny fáborky, jestli myslíte tohle. Jo! Určitě chápete, že správci mají zakázáno komukoli ubližovat, obzvlášť pokud je to žena.

Není mi to úplně jasné, protože mi přijde... jen říkám svůj názor, ale přijde mi, že mě káráte jen proto, že jsem se snažil k ženě chovat stejně jako k mužům. Víte... - Mějte mě za snílka, ale podle mě by... - Ne, já... Já respektuji váš pohled na věc... a jsem rád, že jste se o něj se mnou na tomto setkání podělil. Děkuji, jsem...

Jsem moc rád, že mě někdo vyslechl. - Objetí? - Ano. Já nevím. Nejvíc mě trápí asi ten zážitek, protože u Hillary platí, že když dostaneš ji, dostaneš i jejího manžela. - A upřímně, jestli... - Jednou v autobuse po cestě tam. Dvakrát na rande. Jednou po cestě zpátky. Budu čekat ve svým pokoji.

Za chvilku jsem tam. Patrocest. - Zábava ještě nekončí. - My budem tady! Shane! Jak se máš, kámo? Čau, Gophere. Jaký... Jaký bylo rande? Boží, a za chvíli bude ještě lepší!

Já jsem se měl taky skvěle. Díky. Užil sis to s Michaelem? Jasně, chlape. Mike umí trsat! Buď zticha! Vzbudíš Daniela. Jasně. Díky, Shane. Mám tě rád, kámo. Udělal jsem ti popcorn. Už je pěkně studenej. Přemejšlel jsem o tom, že bych dělal magistra z filmu.

Já jsem přemejšlela o tom, že vůbec nevím, co si vyberu. Tak to zapomeň na studentskou půjčku. To je v pohodě. Dostanu totiž fotbalový stípko. Jo, jasně. Tohle musím vzít. - Dobrou. - Dobrou. Díky. Čau, zlato, jak se máš? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Pravidlo dvojitýho rande číslo 28: Webkamery musej bejt zapojený, aby něco nahrály.

Promiň, Ameriko.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Day party rule number 28 :D :D :D

180

Odpovědět

dyť to nejede :(

180

Odpovědět

BugHer0
to by bola škoda :( lebo je tam jeden taký dobrý dlhý diel spring break čo má asi 5 častí (ale aj tam sú niektoré zablokované)

180

Odpovědět

aaime: Jde o pointu toho seriálu, která je zjevná od samého začátku, prostě tyhle seriály ve stylu "prci prci prcičky" mě přijdou dost trapné...

181

Odpovědět

LenkaDanian: Tak to jsem vůbec netušil, že jsou zablokované. To bude problém. :-( Ale druhá řada je daleko. Třeba ji ani nebudu překládat. ;-)

180

Odpovědět

seriál som si už celý pozrela na youtube
mám len otázku: či tu budú aj diely ktoré sú zablokované kvôli prával LLC (napr. 202, 225, 226)

180

Odpovědět

páni, poprvé se tam objeví náznak sexu a uživatel Matess91 píše, že tam všichni chlastají a šukají
a že se tam pije... tak je to kolej, no

190

Odpovědět

koukl jsme na tento díl a je to fakt...kravina, takto to na kolejích opravdu nechodí a to bydlím na jedné koleji...aspoň je vidět nízká inteligence američanů, když spoléhaj na stýpko z fotbalu...prostě serial o ničem, nedoporučuji sledovat

182

Odpovědět

Pixie : Máš pravdu jsem hlupák a ty jsi jediny, který se nechal dlouho ohlodávat takovou špínou. A proto si myslím, že jsi lepší. Uznávám tvé myšlenkové pochody. Nemám právo po tobě chtít remízu. ;-) . Ale jsem rád, že jsi to patoval. Jsi další člověk, který mě posunul o kousek dál. A za to ti moc děkuji. :-) (zvěčním tvoje jméno v mé knize) :)

180

Odpovědět

Já se nesnažím vést žádnou osobní válku ani flamovat. Pouze jsem podotýkal na hloupost tvého příspěvku. Že každý hlas může ovlivnit samozřejmě vím, ale narážel jsem na styl hodnocení některých uživatelů, kteří davají pouze jedničky a desítky.

Pominu-li gramtické chyby, nepochopil jsem, v čem byl můj příspěvek z cesty...asi je to tím, že nebyl. O tom, zda-li se mám dát do kupy, také pochybuji. Neber si to osobně, ale 1/2 tvých příspěvků jsou vulgarismy, nesmysly a hrubkami přetékající bláboly. Proto jsi mi nesympatický. Ale přes to všechno jsem se přenesl a rozhodl se na tebe již nijak nereagovat a doufám, že se budeš držet gentlemanských zásad a učiníš totéž.

Teď si na mě můžeš ještě zanadávat (pokud chceš) nebo mi nějak oponovat, ale ujišťuji tě, že na komenty pod toto video se nikdy nepodívám, takže na duši mě to trápit nebude. A tímto končí "obrovská" kapitola na VideaČeska.cz Pixie vs. JaaJ. Nechme to na gentlemanské remíze a již nešpiňme tento web takovými malichernostmi. Děkuji za Tvůj čas. ;-)

180

Odpovědět

Pixie nechci vést proti tobě nejakou osobní válku, ale nedaváš mi jinou možnost. Doufám, že se budeš držet gentlemanskych zásad a jako první umřeš. Děkuji za tvůj čas. ( myslím že nadsázku chápu celkem dobře) ;-)

180

Odpovědět

No, já si myslím, že už se nám to rýsuje. Tu dvojci ožralů, jejich jména si nepamatuji, jsem neměla moc ráda, ale jak byl ten vlasatý střízlivý, tak to bylo roztomilé a doufám, že se tam ve střízlivém stadiu bude objevovat častěji. Je tam nějak málo Daniela, ale zase je tam Marshall, takže to tolik nevadí :D. Ale samozřejmě nej je Josh a scény, kde Steph nutí svou stydlivou spolubydlící dělat cokoli :D :D :D.

180

Odpovědět

Matess91: a tys bydlel někdy na koleji? přesně takhle to totiž vypadá, aspoň u nás teda

180

Odpovědět

JaaJ: Už ti někdo vysvětlil pojem nadsázka nebo ironie? Už chápu, proč se ti většina videí zde nelíbí...chybí ti totiž smysl pro humor. Dej se do kupy chlape ;-)

180

Odpovědět

Sorry za můj názor, ale tohle je seriál pro zastydlé puberťáky ... "khůl život na kolejích, všichni chlastají a šu*ají" ... Nechápu jak to může někoho bavit... Jsem si naivně myslel že už to o něčem bude, chyba.

181

Další