HalloweenŽivot na koleji (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:3 688

V dnešním díle seriálu Život na koleji prožijete s našimi hrdiny halloweenský večer a dozvíte se, co je ukryto v krabici strachu. :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Strašák straší o půlnoci! Jak se vede, Marshalle? Hele, Paule, nechceš se mrknout do týhle krabice? Klidně. Já jsem král strachu. - Proto jsem si oblíknul kostým strašáka. LEKNĚTE SE, AŤ DOSTANEM MARSHALLA LEKNĚTE SE, AŤ DOSTANEM MARSHALLA Loni jsem byl v pořadu Scare Tactics.

Už chápete? Krá! Život na koleji 1x08 - Halloween Dneska jdeme za pandy, protože zbožňujem saláty, všímají si nás v zoo a jsme nevinné. A páříme se i v zajetí. Ano. Jo!

Gophere, chceš se mrknout do týhle krabice? Nejspíš. Ježiši! Co to... Mikeu! No tak, chlape. Měl jsem tě za kámoše. Jak se vede, Marshalle? Díky za sladkosti. Vzal jsem si čtyři!

Mikeu, co je v tý tvý pitomý krabici? Myslíš krabici strachu? Chceš se mrknout dovnitř? Ne, vole, to je trapný. Nepotřebuju se dívat dovnitř. Víš to jistě? Je to dost děsivý. - Co tam je? Falešnej náhrobek? - Ne. - Nějaká gumová ruka? - Ne. - Taks tam schoval Joshe? - Ne. - Tak zrcadlo, co tě zdeformuje?

- Ne. - Fotky lesa? - Ne. - Mokrá zásuvka? - Ne. - Hadice se švábem uvnitř? - Ne. Má matka je zapřisáhlá anti-okultistka, takže mi nikdy nedovolí jít za démona nebo dinosaura, ale dovolí mi jít za nějakou historickou osobnost. Ale jen o Halloweenu. Na tomhle svátku mám nejradši sladkosti.

Navíc se holky o Halloweenu rády oblíkaj strašně nestydatě. Loni jsem viděl nestydatý sestřičky, nestydatý kočičky, nestydatý basketbalistky. Já jednou viděl miminko. Nestydatý miminko? Nejspíš. - Je tam taková ta čarodějka, co narazila do zdi? - Ne. - Tak míčky, co vypadaj jako oční bulvy? - Ne. - Chomáč prachu?

- Ne. - Tak zajíc s červenejma zubama? - Ne. Všichni pojďte honem, Haloween je za rohem! Duhový duchu, moc se mi líbí tvá energie! Chápeš? Úplně se vznáším v oblacích. Já taky! Šťastný Halloween. Ve společenské místnosti budou lízátka, duchové a strašidelné historky. Mám pravdu, Abb?

Pospěš si! Abraham Lincoln! Tak je tam dětskej bryndák? - Jiný dětský oblečení? - Ne. - Tak mobil, na kterým jsou nějaký děsivý věci? - Ne. - Tak co tam je? Něco děsivýho? - Jo. Krá! A ten muž slyšel jen: "Teddy Moe, Teddy Moe... Já toho Teddyho Moea dostanu."

A pak mu ta věc skočila na ksicht a sežrala ho! Lidi... - Chcete slyšet příběh o krabici strachu? - Jo. - Ne. Ano. Minulej tejden jsem jel navštívit Emily. A rovnátka jí omylem spadly do popelnice. Tak jsem ji začal přehrabovat... a najednou jsem to viděl.

Nebudu říkat, že lituju toho, že jsem se do krabice strachu podíval, ale lituju. Vždyť jste to sami viděli, ne? Viděli jste, co je vevnitř. - Všichni, co tu sedíte, jste to viděli, ne? - Jo. Když jsem to viděl poprvý, podíval jsem se na to... a přišlo mi, že se to na mě taky dívá.

Jako by to vědělo... že vím, že to ví, že vím. A v tu chvíli... jsem věděl... že to je něco. A to je všechno. To bylo strašidelný skoro jako krabice strachu. Taky mám jeden příběh...

o který bych se s vámi rád podělil. Část svého dětství jsem kočoval se skupinou cirkusových cikánů po Evropě. MARSHALL JE BOREC Ale už to nebyl ten klaun, kterého jsem znal. Poslední ze svých dlouhých nehtů použil jako páku a vyškrábal se nad mou kolébku. Nůž mi přiložil k hrdlu a svými ústy pokřivenými jako koruna samotného Ježíše...

pravil: "Joshi... pamatuj si tohle..." Courtney: Já tě nenávidím!!! Brittany: Poslouchej mě!!! Courtney: Ne, ty poslouchej mě!!! Brittany: Já tě nenávidím ještě víc!!! Vůbec nevím, co mám teď dělat. To je příšerný, ku*va! To byli pěkně nestydatý klauni.

Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak ten chlápek řiká ,,im high" tak to neznámená že se vznáší ale že je zhulenej :D

180

Odpovědět

Mám google chrome a jde mi to v pohodě, ještě jsem neměla problém :)

180

Odpovědět

hustý :)

180

Odpovědět

mám chrome a video mi jde bez přestávky...

180

Odpovědět

Tak nevím, jestli je zpětná vazba pořád potřeba; ale pro jistotu. Jde mi to i v Google Chromu po tom vymazání. :)

180

Odpovědět

Já myslím, že pointu chápu. :)

180

Odpovědět

Zkuste tenhle postup:
!!!!!!NEPŘEHRÁVÁNÍ VIDEÍ!!!!
Prosím všechny, kteří na tento problém narazili, aby si zkusili smazat uložená data v prohlížeči.
Návod pro poslední verzi Google Chrom:
1) Vedle URL(internetová adresa ->http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/nickelback-popstar) vpravo je takový klíč. Na ten klikněte.
2) Zvolte položku Možnosti (čtvrtá od zdola)
3) Zvolte třetí záložku “Pod pokličkou”
4) Klikněte na tlačítko “Smazat údaje o prohlížení”
5) Zatrhněte vše a klikněte na “Vymazat údaje o prohlížení”
Prosím o reakci zda Vám tento postup pomohl vyřešit problém.

Případně smazat i cookies.

180

Odpovědět

ja mam google chrom a videa mam bvez problemu

180

Odpovědět

Nejde to jenom v Googlu Chromu. V Opeře, Safari, Mozzile i Internet Exploreru mi to běží.

180

Odpovědět

mate posrany prehravac

180

Odpovědět

Tak isto nejde mi ziadne video , ukaze iba Youtube

180

Odpovědět

Po změnění prohlížeče z Google Chromu na IE tak to přestalo

180

Odpovědět

Rony mám to samí a děje se mi to i u starších videích

180

Odpovědět

už v pohodě :-D

180

Odpovědět

Rony mam to same :((

180

Další