PonocováníŽivot na koleji (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:3 945

V dnešním díle seriálu Život na koleji se všichni hrdinové připravují na půlsemestrální písemné práce a vůbec nestíhají. Mezi Courtney a Brittany panuje neustále nenávist a Shane si najde nového kamaráda. :-) V příštím díle se po celém patře rozšíří zákeřná nemoc a také se dočkáte jedné nelítostné bitky. Sami můžete hádat, kdo se s kým popere. :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

PONOCOVÁNÍ Ale ne! Ale ne! Oheň! Kdes byl? Právě jsem si povodil půlsemestrálku. Půlsemestrálky, půlsemestrálky... Půlsemestrálky? Hej, hej, holky!

Hej, vy dvě, nechodíte se mnou na přednášky? - Ne. - Ne. - Steph! Nechodíš se mnou na přednášky? - Ne, hlupáčku. Potřebuju se s někým učit. Shane, ty palice dubová! Proč myslíš, že jsem vyvěšovala rozpis ten parťáků na učení? Zemětřesení, zemětřesení... Peter Glisto, Brad Gardner, Paul Chen, Julia...

Paul Chen! Asiat! Život na koleji 1x10 - Ponocování Já se miluju! Miluju všechno, co se sebou musím dělat. Jsem svá nejlepší kámoška! Můžu sama se sebou dělat věci, co by se mnou nikdo jinej nedělal. Můžu si vyjít do parku!

Můžu si zajít do kina! Dřív, když jsem potřebovala pomoct s učením, Britanny mi pomáhala tím, že mě zkoušela z mých kartiček s poznámkama. Ale to bylo před tím, než se z ní stala proradná špína! Klidně si odejdi, protože jseš nahraditelná! Bruneto! Miluju Courtneyiny oči... - Čau, ty jseš Paul Chen?

- Jo. Chodíme spolu na přednášky. Zemětřesení. Nechceš se se mnou učit? - Máš nějaký výpisky? - Ne. Ale místo toho nesu občerstvení! To myslíš vážně? Koukám, že máš rád internetový zdroje. Ahoj, maličká...

ty máš ale krásný šatičky. Mohla bych tě poprosit, abys mě vyzkoušela z mých kartiček? Udělám ti za to proměnu. Budeš po ní vypadat jako viceprezidentka. Jsem ráda, že se ptáte. Pomocníček je sáček, ve kterém jsou tužky, žertovné gumy, poznámkovník a samozřejmě krekry ve tvaru medvídků!

Ššššššššš... Ahoj, študáci! Mám tady pro vás Pomocníčky! Příští zastávka: studium. Obyvatelé: vy. Nastupovat! Pomocníček! Pomocníček pro všechny!

Pomocníček! POTŘEBUJEŠ POMOCT S UČENÍM? POTŘEBUJEŠ POMOCT S UČENÍM? - Haló? Haló? Haló? Ahoj. Budu hádat. Jseš tu kvůli...

- půlsemestrálkám. - Jo. Už jsi někdy měla... triomegagynkodimetaloxycilin? Možná, nepamatuju si, co všechno jsem už měla. Tohle by sis pamatovala. Děkuju. Není zač. Upaluj pryč a dobře se bav.

Bláznivý děcka. Copak to píšeš? Nechtěl jsem rušit. Klidně si v klidu prokrastinuj. Ale jdi... já jsem se tak už narodila. Vážně? Jo, vážně.

Máma mě rodila 37 hodin. To je nechutný. - Ty jseš nechutnej. - Já že jsem... Jo! Naše učení se vymklo Richterově škále. Teď, když mám Asiata, budu na škole za krále. Jen si tu tak paříme s kámou Shanem. - Je to jedna vel...

- Párty! Nějací lidé by se rádi dostali na farmacii. Ale to vás evidentně vůbec nezajímá. Farmacie! Haló, kapitáne! Haló, kapitáne! Měla jsem si vzít jeden, ale já si vzala ty prášky dva, protože jsem potřebovala pomoct s učením, ale mám toho moc. Zorganizovala jsem si všechny boty. Sestřídila jsem je chronologicky podle toho, jak je budu potřebovat.

O 6 MINUT POZDĚJI Pak jsem je umyla a očistila, umyla a očistila a zase znova zašpinila. To všechno během dvou hodin. Ještě nikdy v životě jsem nebyla produktivní. Ona je taková už od střední. Středem Courtneyina vesmíru byla vždycky jenom Courtney. Takže je dost těžký bejt její kámoškou... Ale teď je to ještě horší, protože s ní bydlím...

a taky protože... Promiň, nechci tě rušit. Ne, mě vůbec nerušíš. To nic není. Tak jo, shrnem si to. Vy dvě jste kámošky už od střední, viď? Dobře. Mně přijde, a je to jen můj názor, ale... Podle mě se můžou lidi hodně změnit...

za takovou dobu. A možná by ses neměla něčeho držet jen proto, že jseš na to zvyklá. Chápeš? Jo. Takže... Kolik je hodin? Moc. - Vypadá to, že budu psát celou noc seminárku.

- Já taky. Koliks toho napsala? Už mám skoro úvod. Tak to jseš za vodou. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Abby... kam mi utíkáš? Ještě ti musím vyholit spodek, Abby.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tenhle díl se hodně poved :D

190

Odpovědět

Zatím bezpochyby nejlepší díl :D

200

Odpovědět

Nevíte někdo, jak se jmenuje tak bruneta co hraje Brittany ? ?

200

Odpovědět

mezi britanny a tím blonďákem to jiskří :)

200

Odpovědět

2 JaaJ: Každej má právo vyjádřit svůj názor. Bez toho by tu žádná debata nebyla :)

180

Odpovědět

Design : vole komu to cpeš ? :D lol

180

Odpovědět

Ten konec :D. Chudák Abby :D.

210

Odpovědět

Dokonaly dil :)
Dekuji

180

Odpovědět

"Vypadá to, že budu psát celou noc seminárku."
"Já taky. Koliks toho napsala?"
"Už mám skoro úvod."
"Tak to jseš za vodou."

:-D :-D :-D Co mi to jen připomíná? :-D :-D :-D

200

Odpovědět

měnim názor z dvojice Courtney/Brittany mam radši Brittany

190

Odpovědět

Nejlepší díl co zatim byl :D:D

180

Odpovědět

Na tenhle seriál začínám být závislý je fakt super :)

180

Odpovědět

Paráda, konečně se to začíná rozjíždět.
Sakra, taky bych chtěl být bohatej a koupit si MacBooka za 80k Kč!

180

Odpovědět

Panebože ta scéna před titulkama je naprosto luxusní :D Tohle brutálně vylepšilo reputaci minulýho dílu :)

190

Odpovědět

course: Vím, že tenhle seriál je určitě lepší sledovat v kuse než takhle s pauzama, ale bohužel víc než 2 týdně aktuálně vážně nestíhám. Mám teď na VŠ samý zápočty a odevzdávání projektů plus do toho překlad titulků k seriálům Modern Family a Misfits plus překlad 3 dílů Modern Family týdně pro dabing. Vážně to nejde.

181

Další