Pátrací miseŽivot na koleji (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:329
Počet zobrazení:4 956

V dnešním díle se zapojí téměř všichni obyvatelé našeho oblíbeného patra do pátrací mise po tajemné dívce, která okouzlila Daniela. Mikea čeká jedno "milé" překvapení a Josh se připravuje na svou divadelní premiéru, kterou uvidíte již ve středu ve 20:00 na vlastní oči. :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Tato konkrétní epizoda je bohužel nedostupná.

Přepis titulků

PÁTRACÍ MISE Určitě by se dal použít robolux. Panebože, to by mohlo vyjít. Jdem na to. Co se tady děje? Polož můj robolux na zem! Danny B., víš, co je dneska za den? Chlastací den!

Pondělí. Ne, dneska je tvůj šťastnej den, protože ti seženem tu tajemnou kočku. Chlastací den. Můj vysavač. Život na koleji 1x13 - Pátrací mise Tohle není dobrej nápad. Ale mohl by z toho bejt výbornej nápad. A jestli to nechápete, tak vás v našem pátracím týmu nechcem.

Abigail... Vadilo by ti, kdybych tu studoval? Tak jo. Děkuju. Proč? Proč, mami? Co jsem kdy komu udělal? Zabil jsem se jednou.

Zabiju se podruhé. Myslím, že s kamerou připevněnou na roboluxu nám to vyjde. Tohle na našem patře miluju! Nikdy tu není žádnej hluchej moment. Čau, Joshi. Projedeš si se mnou repliky? No jo, tvoje hra. Mikeu, potřebujem tě. Za chvilku jsem zpátky, jo?

Jo. Ameriko... projedeš si se mnou repliky? To stoprocentně půjde. Čau, lidi, vy tu něco chystáte nebo co? Ne, Marshalle, jen tu luxujeme. Poklízíme. Popadni smeták!

Pokojová služba! Mohu vám načechrat polštář? Steph... ty mě nutíš být horším člověkem. Marshallovo čechrání. Marshall potřebuje trochu nadýchat. Lepkavé prstíky, lepkavé prstíky, drží se tě jako lepidlo. Lepkavé prstíky, lepkavé prstíky... Nesahej na mě těma ulepenejma prstama. - Dobrá práce, Steph.

- Jo. - Boží. Co je? Řeknu vám, tohle je zatím můj nejlepší vynález. Robot s bezdrátovou kamerou, kterýho můžete použít i na kouření. Díky. Teď vy. - Tys tam dal automatický zaostřování? - Jo, dal. - Nekecej. Nešetřil jsem na tom. Boží, tohle nám vyjde.

Překvápko! Emily? Lidi, tohle je moje přítelkyně Emily. Moc ráda vás všechny poznávám! Mikeu, pomohl bys mi s kuframa? - Jasně. - Tak tohle je vysoká! Chci vidět úplně všechno! Tak jo...

Asi začnem mým pokojem. Dobře. Hej... Dobře se bavte. Dobrá. - Mějte se. - Jdeme. - Tak jo. - Měj se, Mikeu. - Najděte ji! - Najdem. Tahle věc je boží.

- Jede. Jede bez problémů. - Je to skvělý! Emily se mě rozhodla navštívit týden před tím, než k ní přijedu na Díkuvzdání. Mikeu, nemám si kam dát všechno svý oblečení. Myslíš, že by Joshovi vadilo, kdybych mu něco vystěhovala? Ne. Tak jo, skvělý. Taky tě mám rád, kámo. Shane říkal, že tajemná kočka právě nastoupila do levýho výtahu.

Danieli, jseš připravnej? Připravenější už nebudu. - Jdi zmáčknout knoflík. - Tak jo. Jsme tam. Je pěkná, Danieli. Díky. Jak jsme na tom? Uhni!

Shane, potřebuju vizuální kontakt. Vidí ho. Vidí ho. Je to ona, viď? - Přidej. - Rychlejc, rychlejc. - Zapni turbo mód. - Turbo. - Klídek, vedeš si dobře. Vedeš si dobře. Do jakýho pokoje jde? - Musím to namířit nahoru. Nahoru. - Tak jo. 607. Bydlí v 6.

patře. Vyšlo to! Nechce se mi věřit, že jste to pro mě udělali. Miluju naše patro! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Vážně, Mikeu. Při focení ročenky Ricky říkal, že Sára říkala, že Katie říkala, že už se nechce kamarádit s Jocelyn.

Ale Jocelyn se dala do kupy se Samem. - Věřil bys tomu? - Ricky a Sára spolu mluví? Já vím, a jde o Sama. Mikeu, Sam. Řekni mu o Samovi. Já to o Samovi vím. Ty drby nelžou. Hele... Dobij si munici, počkej na ulici.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje, file not found

10

Odpovědět

kok: Právě jsem zkusil, jede v pohodě ;-)

180

Odpovědět

kok: Už jede. ;-)

181

Odpovědět

video nefunguje, ani po vcerejsi oprave :(

180

Odpovědět

BugHer0 – jen ty přeložené, přece si všechno nevyžeru dopředu :P

180

Odpovědět

Windkiller: Myslíš úplně všechny nebo všechny přeložený? Jestli přeložený, tak jsi měl počkat dýl. První série má 20 dílů. ;-)

181

Odpovědět

BugHer0 - tak jsem si počkal a dneska shlídl všechny díly naráz :) Říkal jsem si, že by mě to po kouskách odradilo. Měl si pravdu, je to skvělý! Nejvíc mě zatim rozsekal Halloween :D

180

Odpovědět

asi zatim nejlepší díl !! :D Ta Emily je snad horší jak Steph..:D jednoznačně jako obvykle..10/10 :)

180

Odpovědět

Tešíííííím se na Joshovu hru!! Jinak výbornej díl, fandím Dannymu B. :-)

180

Odpovědět

suprovej serial....akorát mi to připomína jako by to točily na naší koleji....máme tady dost podobné zážitky xD

180

Odpovědět

Ta bruneta je dost kus :D fakt muj typ napred sem to odsuzoval ale jak se tedka bez te Barbiny zmenila.

180

Odpovědět

BOB: Příště to napiš ještě většíma písmenama, ať si toho každej všimne. :-D

181

Odpovědět

SMÁL SEM SE AŽ SEM SE ZA BŘICHO POPADAL NE KECÁM NECHÁPU CO TO JAKO MELO BÝT AKORÁT SEM SE NUDIL ):

181

Odpovědět

Ani nevíte, jak potěší, že se vám líbí. :-) Po těch negativních ohlasech u počátečních dílů jsem rád, že se vyplnila má slova o vzestupné kvalitě a vnímáte ji i vy. :-)

181

Odpovědět

Bůh žehnej Videím česky, hlavní důvod proč tenhle web s oblibou navštivuji několikrát denně, je smysl pro humor velkého množství překladatelů a tedy vkus při výběru překládaných videí a seriálů, které mi snad do noty nepadly jen v pár výjmečných případech! Takže 10/10! xD

180

Další