Krocaní kopačkyŽivot na koleji (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:225
Počet zobrazení:3 471

V dnešní epizodě si Gopher přivede na kolej svého nejlepšího kamaráda, což ponese samozřejmě velice těžce Shane. Courtney a Brittany se konečně usmiřují a Mike sdělí svým přátelům jednu velkou novinku. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

KROCANÍ KOPAČKY Právě včas! Jdem si dát panáka! Gracias, señor. Já jsem Steve. - Ahoj. - Danke, Shane. Začíná uvítací párty, protože se mi přes Díkuvzdání povedlo přemluvit svýho nejlepšího kámoše Stevea, aby k nám na pár dní přijel. Bude to jízda!

VOŠka si může vykouřit! - Jdem se ožrat. - Jo! Já se tady vždycky ožírám. Druhá runda. Me gusta. Já tady mluvím španělsky. A tohle je ten spolubydla s tajemnou kočkou. Taky zrovna sháním nějakou šťabajznu, ale žádný strachy, klidně budu spát na zemi.

Shane spí vždycky na zemi. Život na koleji 1x15 - Krocaní kopačky Zdravíčko ve spolek! Mikeu! Ahoj, Steph. O Díkuvzdání se mi po tobě stýskalo. Musel jsi být nadíván zábavou.

Ne, bylo to... Už jsem zažil lepší. Panebože, co se stalo? Nic. Nic. Ne, všechno je v pohodě. Neboj se. Mikeu, tys dostal otravu jídlem? Spálil jsi krocana? Nickovi nepřišel ten náramek, co jsem mu poslala? Ne, přišel.

Všechno je v pořádku. Tak co se stalo? O víkendu jsem se rozešel s Emily. Panebože! To je tak... smutný. Mikeu... někdo si tě bude muset vzít na dohled. Pojď ke mně.

Všech... Fakticky, všechno je v pohodě. Mikeu, na pláči není nic špatného. Počkat, Mikeu... Vy jste se s Emily o víkendu rozešli? Jo. Ty vole... To jsem fakt nečekal, kámo. Počkat.

Jasně že čekal. Mikeu, sháněj dárce vajec. Krocaní kopačky. Jako každej rok. Děcka odjedou na Díkuvzdání domů a vrátěj se o 50 kilo těžší. Sbohem, přítelkyně nebo příteli z domova. Vítejte, nevinný vysokoškolský úlety. Až na Mikea.

Věř mi. Ty holky jsou sexy a navíc se hádaj, takže jsou hrozně zranitelný. Jo! Tak dobře. Jdem vyskočit a zaskórovat. Jo! Ne. Žádný další problémy s chlapama. Ne. - Jdem na střední. - Jo! Vzpomínáte si na tu naši malou hloupou rozepři?

Tak na ni můžete rovnou zapomenout, protože mě to hádání už unavovalo. A mě strašně unavovalo to ječení. Během prázdnin jsme spolu jely domů. A pak jsme se bavily a došlo nám... že jsme byly kámošky tak dlouho, že jsme byly jako ségry. A nemělo smysl to všechno zahodit kvůli nějakýmu chlapovi. Takže jsme zase kámošky...

a oběma nám to moc prospívá. Prostě mi připadá, že už to není takový jako dřív. Sice mi nabízeli, abych šel s nima, ale přišlo mi, že mě tam nechtěj. Chápeš? Je to jako vejška... Lidi to od sebe oddělí. Ty chápeš, čím si procházím, ne? Já s Gopherem... jsme jako ty s Emily.

Všechno, na čem záleží... najednou končí. Chápeš? Shane... Moc si vážím toho, žes ses na mě s tímhle problémem obrátil, ale... ale nejsem si úplně jistej, jestli se daj naše situace srovnávat. Jasně, protože Emily stála za prd. Takže tím se to liší.

Jo a navíc... Jo, ztratit kámoše je mnohem těžší. Páni. Páni. Díky, Mikeu. Děkuju. Děkuju. Hej, Shane... Máme domluvený dvě holky s kámoškou.

Potřebujem tě, kámo. Zatím, Mikeu! Danny B., ty nezapomeň na ponožkový pravidlo. Řekni ho! - Mně se nechce. - Řekni ho! Ponožka na klice, zrovna si užívám velice. - Jo! - Zatím se měj, Danny B. Vztahy jsou podivné.

Existujou v nich příjemný i krušný chvíle. Taky chvíle, kdy nevíte, co to vlastně děláte. Někde v hlavě máte zakořeněnou představu dokonalýho vztahu. A buď ho nakonec najdete, nebo ne. Možná se mám ještě hodně co učit, ale... Aspoň mi nikdo nebude volat desetkrát za den, že jo? Volala často. Hodně často.

Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Danny B., pomoz mi osupermanit tuhle rajdu. Danny... Kam utíkáš, kámo? Můžeš zůstat. Hop hop a letím!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hop hop a letím, ten konec mě dodělal :D

180

Odpovědět

Jeden z nejhorších dílů.. Doufám že další to napraví :)

182

Odpovědět

Superman that hoe je drsna hlaska :D a dost nechutna ...odporucam precitat si na urban dictionary o co ide :D

190

Odpovědět

Josh :D:D to snad ne:D:D

180

Odpovědět

Josh!

180

Odpovědět

Jóóó Emily stála za prd :D to je mazééééc

180

Odpovědět

Super! :-)

Jen takový detail k překladu: Zdá se mi, že tam Marshall říká o 50 kilo lehčí a ne těžší ;-)

191

Odpovědět

Proboha perfektní! :D Birttany s Courtney se podle mě nepohádaly na posled... A lituji Dannyho B. protože ten si tady užil své... ale sakra, ten konec byl brilantní! Děkuji za uploud a překlad seriálu:)

180

Odpovědět

nuda

181

Odpovědět

:D :D :D
Chudák Danny B.
A zdá se to jen mě nebo není Brittany zas tak nadšená s úsmířením se s Courtney...;)

180

Odpovědět

konec byl nejlepsi :D

180

Odpovědět

Konec to zabil xD

180