Marshallova nová čepiceŽivot na koleji (S01E17)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:4 035

V dnešním díle uvidíte Marshalla v nové čepici, která z něj udělá úplně jiného člověka. Najednou je s ním zábava a všichni ho mají rádi, ale má to jeden háček... Přeji příjemnou zábavu a do komentářů pište, jak se vám tato epizoda líbila. ;-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

MARSHALLOVA NOVÁ ČEPICE Ahoj, příteli, vypadáš chytře. Kam se chystáš? Jen tu na někoho čekám. Na holku, viď? Tu máš. Buď na ni hodnej, jo? Zlom vaz. To zvládneš. - Zdravíčko. - Díky, Mar... shalle. Život na koleji 1x17 - Marshallova nová čepice Takže můj hnusnej bratr William se rozhodl dneska přijet.

William Adams I. Tady je naše společná fotka. Podívejte se na ten jeho malej šerednej ksicht. Prostě vypadá jako blbec. Řeknu vám, jak to dopadne. Přijde sem, všechny tady naštve a poníží a já to po něm budu muset pak žehlit.

Nejspíš už se teď motá někde po patře. Ty vole, to je tak krutý. Mám tě moc rád, Williame! Neboj, Marshalle. Sušičku už jsem vyčistil. Ne, já nejsem Marshall. Jsem William - jeho bratr. Aha. Dobře. Promiň.

Ne, to nic. Jsem na to zvyklej. Marshall! Ježiš, to jsem jen já. Nemoh bys tu zůstat místo Marshalla až do konce roku? Spíš jsem se chtěl vydávat za jeho ségru, ale... Jo, to by šlo. Tak jo. Marshallovo patro je boží!

Ne, není. - Marshalle, tohle je můj rozhovor. - Tak se nenech rušit. - Všichni tady jsou tak krutý! - Banda debilů. - Tohle patro miluju. - Já ho nesnáším. - A Mike... S Mikem je hrozná sranda. Nechápu, proč ho Marshall nemá rád. Protože je to nudnej ubožák. Marshalle, měl bys bejt vděčnej, že tu máš tak skvělou partu. - Já bych byl vděčnej, kdyby vypadli.

- Hej, Williame, chci tě představit ostatním. Zatím, Marshíku. Znám skoro všechny lidi z tohohle patra. Hej, frisbee na chodbu nepatří! Promiňte. Kluci, přišlo mi, že se dívám do očí samotnýmu andělovi. A tohle jsou kámoši Gopher, Shane a Danny B. Kluci, tohle je William. Jak se vede, hoši?

Boží! To jsme ještě nikdy nedělali! Máte hrozně moc energie. Přesně o tom život na koleji je. Marshalle, v tý nový čepici tě mám mnohem radši! Tak jo, tak jo, líbání můžete nechat na pozdějc. Williame! Evidentně je zdržuješ. Promiňte, parťáci.

Zdržuje nás od čeho? - Nejsme tvý parťáci. - Jo! A teď... Je to tvoje karta? Já nevím, je to ona? S tebou si člověk užije kopec srandy. Neflirtuj se mnou. Mám přítele. Tak jo, Williame...

Jdu do jazzovýho klubu. Uvidíme se pozdějc. Užij si to s mejma kámošema. Ukaž další trik. Tak jo. Vezmi si pět karet. Hej, hej, hej, hej! Vodní balónky! Jo! - Jdem na to.

- Jeden si vezmi. Tak jo. Vyber si cíl, vole! Tak jo. Támhle ten chlápek, co běhá jako holka. Já Williama potkal jako první. Co ti je, brácho? Věděls, že jsem to já! - Zapomněl jsem, jak vypadáš. - Bolelo to, vole. - Proč jseš na mě vždycky takovej? - Marshalle, uklidni se. Ty se uklidni, vole!

Všichni si myslej, jak jseš krutej. Věděj, žes měl jako malej exém? Věděj, jo. Tak dobře. Fajn. Takže za to asi můžu já. Já - tenhle chlápek. Marshall je moc nejistej.

Marshall je moc agresivní! Marshall je moc sarkastickej! Vy nemáte vůbec tušení, jaký to je, vyrůstat s dvojčetem, který je tak krutý! Jo, omlouvám se. Pro tohohle chlápka tu asi už není místo! Pro tohohle chlápka ne! Ale za to můžu asi taky já, protože on se ani nesnaží! Takže se omlouvám.

Omlouvám se, lidi. Prostě je to ve mně. Omlouvám se! Omlouvám se! Tenhle chlápek se vám omlouvá! Omlouvám se! Omlouvám se, lidi! Omlouvám se za to, že vám nejsem dost dobrej! Omlouvám se! Omlouvám se!

Za všechno přece může Marshall! Ne jeho dvojče, který je tak hustý! Marshalle, umyj nádobí, protože William ještě jí! Marshalle, udělej všechnu práci, protože William se jde fotit! Jako bys mě vůbec neznal, vole! Nepůjdem si zajezdit na ledu? - Jo. - Dobře. - To by šlo. Chápu, že bejt pořád porovnávanej s Williamem musí bejt těžký, takže Marshalla zase o něco víc chápu.

Ale stejně mám Williama hrozně rád. - Měj se, Mikeu. - Hop! Uvidíme se ve Vegas! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Marshall:Co ti je brácho? Věděls že sem to já!
William:Zapoměl sem jak vypadáš :DDDD

190

Odpovědět

Josh je nejlepčí!!!!

180

Odpovědět

Epickej seriál, už se moc těšim na další díl

180

Odpovědět

Orliq: Díky, opraveno. :-) To není rýpání.

180

Odpovědět

1:43 Tam je ze tam ma tak skvela parta ... nemelo by byt partu ? nechci rypat miluju ten serial :D

180

Odpovědět

EPIC jak tam cucal ten balonek myslim ze to byl josh

180

Odpovědět

mne je marshalla luto..tiez mam sestru s ktorou ma kazdy porovnava, pretoze je vo vsetkom lepsia a talentovanejsia..je to hrozne :/ inak super diel!

190

Odpovědět

super diel, Marshall je poroste borec

180

Odpovědět

jak se dívam mam toho s Marshallem hodně společnýho.

180

Odpovědět

Druha 24, ak sa nemylim.

180

Odpovědět

TeaPack: První série 20.

180

Odpovědět

kolik to má dílů?

180

Odpovědět

skvělé,skvělé,skvělé!!!!

180

Odpovědět

Perfektní díl :) jeden z nejlepších :D :) už teď se těším na další :D :D :D Hlavně až (jestli) začne Gopher opravdu balit Aby :D

180

Odpovědět

Těší mě vaše veskrze pozitivní ohlasy. :-) Já vám říkal, že půjde ten seriál nahoru a nekecal jsem! :-D

180

Další