Společný přípitekŽivot na koleji (S01E18)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:354
Počet zobrazení:4 418

Z dnešní epizody by si měl každý z vás odnést jedno poučení: Pít se nevyplácí, protože pak člověk mnohdy lituje toho, co v opilosti udělá. Takže začněte radši rychle abstinovat a užijte si sledování. :-D Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

SPOLEČNÝ PŘÍPITEK Je to tady, kámo. Uklidni se, určitě to vyjde. Tohle jsme si trénovali. - Zmáčkni 7. patro, aby si nemyslela, že jedeš k ní. - Jasně. Jak vypadaj moje vlasy? Tak jako vždycky. Dokonale. Dokonale jako ty. Díky, Shane.

Už přijíždí výtah. - Za pokus to stojí. - Jo. "Za pokus to stojí"? Nic moc hláška. Jo! To se musí zapít! Jo! Život na koleji 1x18 - Společný přípitek Udělám společnou fotku společného přípitku.

Tak jo, na první alkohol v životě Dannyho B. A na to, že získal číslo tajemný kočky. A na nejlepší kamarády, které jsem kdy v životě měl. Pojďte si dát panáka, než se rozbrečím. Tak jo. Ještě jednoho! Ahoj, americký krásky.

U tvrdýho alkoholu trvá asi patnáct minut, než se ozve, takže si dávejte mezi panákama pauzy. Promiň, Danieli. Dáme ještě jednoho! Na Joshe Mor... Na Joshe Shmor... Shmorg... - Shmorga.

- Na Shmorga! Nebojte, drahoušci. LIDSKÁ BYTOST Dnes jsem přišel jen tančit! Tak jo. Pamatujete na Marshalla? Trochu mu hráblo... Omlouvám se! Omlouvám se, lidi! Takže šel na jednu tu víkendovou pauzu pro ženský, čímž nechal vaše patro bez dozoru, až na vašeho prezidenta - Kapitána Shanea.

Jakožto kapitán prezident jsem ze všeho nejdřív navrhnul velkou párty na počest prvního chlastání Dannyho B. Všechno nejlepší. Poznal jsem ji na lanovým kurzu. Je překrásná. Má žlutý vlasy, vždycky chodí v šatech... - Má...

- Myslíš tuhle? - Jo. - To je moje spolubydla! Na jakým patře bydlíš? Bydlím vedle tebe, ty truhlíku. Hned jsem zpátky! Do toho, Gophere! Budu zvracet. Podejte mi hrnek, budu zvracet! Ahoj, já jsem Gopher. Nevím, jestli si mě pamatuješ, ale zachránil jsem ti život.

Pořádáme tady na patře párty, tak jsem se chtěl zeptat, jestli bys tam se mnou nešla. Miluju tě. Moment, moment... Jo. Emily?! - Nuda. - Fuj! Jo!

Emily, čau! Hele... To, že s tebou mluvím... je na prd! Jo, jo! Rozešli jsme se! Čau. Ne, ta hudba je pro mě.

Ta hudba znamená svobodu! Mikeu, to bylo... To bylo hloupý. Nebylo by lepší to položit? Nejspíš. Vrať mi ten plášť. Čau, lidi! Čau, lidi! Čau, čau, tady Marshall! Promiňte, že kazím srandu, ale pití nezletilejch na koleji?

Fakt krutý, vole. Fakticky, miliarda lidí v jednom pokoji? Ne, v pohodě. Určitě tu není riziko požáru. My jsme Marshall! Nosím spoustu různejch čepic! Já jsem Marshall a rozhodně jsem to celej semestr tajně netáhnul se Steph. To byl sarkasmus, protože to se mnou táhnul. Čau...

Mami? Proč mi voláš nalitá? Jdi do p*dele, mami. Dej mi pokoj! Mám venku čur*ka! Měj se, kupo s*aček. Jsem v pohodě! Nevíš, kde je Brit?

Ne. Vědělas, že to spolu Steph a Marshall dali dohromady? - Lidi se dávaj dohromady? - Jo! Půjdeš se mnou hned do pokoje! Tak jo. Tak jo... Jo... - Jo, řeknu ti to zejtra.

Čau. - Brittany... Někoho tady mám. Mohla bys spát jinde? Klidně můžeš spát u mě, jestli chceš. Nic na tebe nezkusím, protože... jsem až po uši zamilovanej do svý tajemný kočky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měj se kupo sr*ček ... Z toho jsem fakt nemohla :D

180

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší díl.....

180

Odpovědět

wow, dokonalej díl xD ale chudák Brittany..... :(

180

Odpovědět

tak tohle je jednoznačně nejlepší díl !! :D :D

180

Odpovědět

Nevite tu písničku co tam hrala?Začala hrat hlasitě kolem 1:57

180

Odpovědět

super :)

180

Odpovědět

Užasný, skvělí no prostě super. Všechny díly jsou dobrý ale tenhle je nejlepší.
Díky Videačesky že jste to přeložili.

180

Odpovědět

To vypadá na další hádku mezi Courtney a Brittany :D

181

Odpovědět

Nejlepší díl...Nasmála jsem se u něj hrozně :-D !!!

180

Odpovědět

uhuuuu, dávám 10,5 :D

180

Odpovědět

souhlasim , zatim nejlepsi dil:-D jen tak dal

180

Odpovědět

muliju jejich patro!!!!
PS: Mike je sexy ;)

190

Odpovědět

Zatim absolutně nejlepší díl :D :D

180

Odpovědět

Tak to je nejvííííííííííííc drsný díl!!!! :-D

180

Odpovědět

Tohle byl skvělej díl. Ale teď jsem zahlíd, že je tam další. Bugy, ty se nezdáš ;-)

180

Další