TričkoŽivot na koleji (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:273
Počet zobrazení:4 599

V dnešním díle budou naši hrdinové vybírat tričko, které bude reprezentovat jejich patro. Někteří jsou ale do výběru zapáleni více než ostatní. Gopher se Shanem si navíc seženou sponzora, takže udělají tu a tam v nějakém dílu malou reklamní vsuvku. Pokud chcete začít sledovat tento seriál, seznam všech epizod najdete zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

TRIČKO Je to blbost. Nehodlám to říkat. Dobrá, Marshall je přítomen. - Prezident patra - Shane. - Přítomen. A má na sobě Sexy Boys Body Spray. Sexy Boys Body Spray je pro sexy chlapce. Tajemník patra - Daniel.

Pořadatelky narozeninových oslav - Brittany a Courtney. Odborný poradce - Gopher. Dnes se koná na patře velmi důležitá schůze. Budeme totiž vybírat pro naše patro tričko. Já mu radši říkám: naše kvíííííčko. Bohužel se dnes potýkáme s poměrně nízkou účastí. Lidé zřejmě nejsou nadšení z našeho patra pod vedením prezidenta Shanea.

Život na koleji 2x04 - Tričko - Zdravíčko, Mikeu a Joshi. - Ahoj, Gophere. Mikeu, smrdíš vážně příšerně. Co? S takovýmto tělesným pachem si žádnou holku rozhodně nenajdeš. Hodil jsem řeč se Shanem. První semestr se bude dost šířit, takže nám došlo, že jestli z nás bude internetová senzace, nemůžem nechat ostatní profitovat na naší slávě.

Navíc, Shane má asi šest sourozenců a jedno tričko. Takže jsem zavolal chlápkovi, co dělá šéfa marketingu pro Sexy Boys Body Spray a domluvil jsem nám sponzorství. Sexy Boys Body Spray nám bude po zbytek semestru vydělávat na pivo. Díky. Dobře, ještě jedna věc, než se dostaneme k tričkům. Jen bych ráda oznámila všem funkcionářům, že ve druhém semestru se hodnotí a vyhlašují nejlepší správci roku.

A letos se mezi finalisty probojoval i náš vlastní správce Marshík. Takže bychom mu měli ze všech sil pomoci. Díky, Steph. Shane má určitě co nabídnout. Možná by moh udělat lepidlovej lívanec. Jen vím, jak moc to pro tebe znamená. Tak o tom přestaň mluvit v přítomnosti dítěte.

Co kdybysme místo tekutýho mejdla všude dali Sexy Boys Body Spray? Díky Sexy Boys Body Sprayi budete pro holky jako lapač hmyzu, kterej přitahuje holkobrouky. Nechápu to. Je tady nuda. Nudím se. Chceš se dívat s náma?

Je to docela sranda. Ne, tady se mi sedí skvěle, Brittany! Zdravím vespolek. Potřebuji asistenci. Čau, Joshi. Tohle je Derek. Nazdar, Joshi. - Co se děje?

- Tohle patro se beze mě řítí do záhuby. Naše patro potřebuje velebení a já jsem jeho dvanáctý vnuk. Ty vlastně vymýšlíš návrh trička. Přesně tak, Brittany, ale potřebuju múzu... A jelikož je panna Marie už zabraná... Jdu do toho. Aspoň někdo konečně ocení mé jedinečné nadání... Brittany!

Tady je Mikeův návrh trička. Tohle je vysoká, ne tábor pro děti s lupénkou. Tady je Abbyin návrh, ale jsou to spíš šaty. Daniel navrhuje přišití límečku a kapsy. Tohle je těžký. Bolí mě bříško. Tak jo, Brittanin návrh. Od odmítnutí Mikea je Brit mnohem zajímavější. Víte, co je zajímavý ještě?

V Austrálii říkaj sexy klukům sexy hošani. A voda se tam prej splachuje na druhou stranu. Asi nahoru nebo co. Sexy hošani.. a budete vonět jako lapač hmyzu, i když jste v Austrálii. Vůbec nic mě nenapadá. Co třeba... 5.

jižní... patrovláda? Jsi naprostá nula. Tady je Andyho návrh. Jeho lidi nepotřebujou tričko, stačej jim slavnostní průvody. Fakt hetero. Nemůžem už mít volno? Ne, Shane, musíš plnit své povinnosti!

Mohl bys sundat ten nápis? TRIČKO UŽ JE VYBRÁNO Jen se snažím celý patro povzbudit. Co kdybysme udělali do těch triček díry a všem by byly vidět prsa? Marshík mi už udělal takovou košilku. A tys mi udělala kraťasy do páru. Jako jedno z řešení na únik z přátelské zóny navrhoval Gopher žárlivost. Takže jsem se rozhodl pořídit fotku, na které mám ruku kolem ramen jiné ženy a dát si ji na svůj profil.

Pomocí Photoshopu jsme odstranili mé matce šediny a vrásky. Také jsme jí zvětšili prsa. Gopher vymyslel, že bude na pozadí sexy džungle. Sexy Boys džungle. Máš tady žmolek. Steph, kvůli tomuhle při tom neříkám tvoje jméno. Tak jo, už to mám.

Našel jsem to a vybral. Ne, Shane, takhle to nefunguje. Nemůžeš se jen tak sám rozhodnout. Vážně? Tak jak to, že jsem rozhodovač? Takhle to dopadá, když lidé u voleb nehlasují zodpovědně. Kdyby se nerozhodovali podle toho, s kterým kandidátem se bude nejlíp kalit a mysleli radši na to, kdo by uspořádal nejlepší párty pro nezadané, měli bychom prezidenta, pro kterého jsou potřeby patra vždy na prvním místě.

Tohle je tričko, které Shane vybral. Návrh podal Gopher. I když musím uznat, že patro teď voní moc hezky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz 5. JIŽNÍ PATROVLÁDA Je nádherné!

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

huráááá :P

180

Odpovědět

Tak už to jede :-)

180

Odpovědět

docela bych to rád viděl... >:/

180

Odpovědět

Půjde ještě někdy?

180

Odpovědět

Škoda že to nejde. Zrovna tenhle díl mě blokuje :-D

180

Odpovědět

what? nefunguje :///

180

Odpovědět

Embedding od this video is disabled by the owner.

180

Odpovědět

Holkobrouky ? Nejsem si jistej ale neměli to bejt berušky ? No nevim ale fuk jinak překlad dobrej

180

Odpovědět

Dej mi můj sprej, jdu pařit na kolej, holek je tam spousta a každá druhá šou..á :D
Jinak jedná věcná, lupus není lupénka ;)

180

Odpovědět

Dobře, reklamních vsuvek bylo víc, než málo, ale byly parádní. Dannyho upravená fotka byla bomba, photoshop opravdu dělá divy. Ale nejvíc mě pobavil Josh, tak jako obvykle :-D

190

Odpovědět

Jinak ty reklamní vsuvky mi připomněly AVPM, jak Ron pořád propagoval pendreky :D

180

Odpovědět

photoshop dokáže udělat divy :D

180

Odpovědět

zkusil sem chrome, IE, firefox, promazal jsem cookies, i dle návodu co je zde na webu sem se řídil a video mi stejně nejde, hlásí to:

"Video not found or deleted: aS7uSdJfFv0"

180

Odpovědět

BugHer0 měl jsi dát slovo malou do uvozovek jinak supr díl

180

Odpovědět

Ebigails T-Shirt rulezzz :D :D

180

Další