Traumatický zážitekŽivot na koleji (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:417
Počet zobrazení:5 085

V dnešním díle pozná Danny B díky traumatickému zážitku zase o něco lépe svou vysněnou Jamie. Josh se pěkně obuje do Mikea a Brittany vám navíc ukáže svoje prsa! Tak hurá na to. :-D

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

TRAUMATICKÝ ZÁŽITEK Zdravím vás. Tento semestr si dali Gopher a Shane za cíl udělat ze mě pro Jamie víc než kamaráda. Gopher říkal, že je to možné jen znuděním, žárlením nebo traumatickým zážitkem. Shaneův nesprávný výklad traumatického zážitku skončil katastrofálně. Se žárlivostí to také dopadlo příšerně. A se všemi novými lidmi, které na vysoké poznáte, se nudit ani nelze. Teď mi Gopher se Shanem řekli, že mám na podatelně balíček, který mi pomůže s dalším pokusem.

I když to je v naprostém rozporu s tím, co mi vždycky říkávala máma. Danieli! "Holkám se nebudeš líbit, i když se budeš snažit sebevíc, takže to radši rovnou vzdej a pomoz mamince vystřihovat kupóny." Na druhou stranu... máma randí akorát tak s Daniele Steeleovou a flaškou tvrdýho. Ano, matko.

Vím, že piješ. Život na koleji 2x07 - Traumatický zážitek Tak to vypadá, že Fixy hraju už jen já, Gopher, Daniel... Ta hra nikoho nezajímá, Mikeu. No tak! Co je zač ta cuchta, kterou sis přitáhnul na Valentýna? Radši bych o tom nemluvil. Ty ani nevíš, jak se jmenuje, že ne, ty couro? Ty se snažíš vyprovokovat hádku?

A střih. Dobře, Michaele... Já tu točím film. Film potřebuje drama. Takže mohl bys... trochu přiložit pod kotel? Prosím? Není náhodou vytváření dramatickejch situací v rozporu s účelem dokumentárního filmu? Nech umění na umělci, Mikeu!

Tak jo. Jdu se učit s kamarádkou Karen, takže se uvidíme pozdějc. Tu taky přefikneš, Mikeu? Co, ty chlapská děvko? Ne, Joshi, to já nedělám. "Já jsem Mike a tohle nedělám. Nemusím ti odpovídat na žádný otázky, jasný? Nosím nejradši žlutou, barvu zbabělců." Tys mi volal na...

Na Valentýna? Jo, došlo mi, že jsem volal. Volal jsem ti. Jen jsem zapomněl. Protože mi přišel tvůj vzkaz... Co se to děje? Co... Co to je? To nevím. Ale asi už je to dobrý. Je to v pořádku. Díky bohu, že jseš tady.

Tohle není žádný cvičení! Tohle je přesnej opak cvičení! Marshall Adams I. volá centrálu. Vypadá to, že nám na 5. jižní vypadl proud. Přepínám. Zdravím, Marshalle, tady Děkan. Bez proudu je celá budova, ale pomoc je na cestě. Trpělivost je ctnost, která ti nemůže ublížit. Přepínám. Všichni zůstaňte v klidu! Už je to tady! Všichni vylezte na chodbu za doprovodu svých spolubydlících!

Navzájem se zahřívejte a zůstaňte v klidu! Haló? Uvízli jsme ve výtahu! Slyší nás někdo? Zdravím, tady Děkan. V celé budově vypadl proud. Pokusíme se vás dostat ven co nejdřív. Doufám, že si tam můžete s někým popovídat. Tady je téma pro začátek...

Kdybyste mohli být zvířetem, jaké byste si vybrali a proč? Vzala bych si Taje, o*******a Tiu... a zabila Tamaru. Tak jo, teď Brittany. Dobře... Derek, William a Mike. To není fér. Je to naprosto fér.

Jediná podmínka je, že tu nesměj bejt. Tak jo... O******a bych Williama... vzala bych si Dereka... a zabila Mikea. Jo! Mike je tuhej! Mike je tuhej. Mike půjde pod drn! Počkat! O******a bys Williama?

Mohla bych bejt napořád kotě, nebo by ze mě musela vyrůst kočka? Můžeš být pořád kotě. - Můžu bejt víc zvířat? - Ne. Protože... ve vodě bych chtěla bejt delfín... ale ve vzduchu zase orel. Jedno zvíře si musíš vybrat. To je smysl celé hry. Tak to bych asi...

byla kotě. Stephina pohádková chaloupka uvádí... nejnovější epizodu dobrodružství Abigail Constance Brownové. 3. února: "Můj pohár trpělivosti opět málem přetekl, neboť jsem přistihla svou těžko snesitelnou spolubydlící, Stephanii, jak si čte můj deník."

Jejda! Zase jsi mě dostala! Courtney... Pravdu, nebo úkol? Pravdu. Jak moc jsi odvážná? Hodně. Brittany - pravdu, nebo úkol?

Úkol. Ukaž mi prsa. - Ukážu, když zhasnete světla. - Tak jo. - Tak jo. Udělalas to? Jo. Přísaháš? Jo. - Boží.

- Boží. - Boží. Počkat, počkat, počkat. Nechte vypnutý baterky. Lidi, dejte mi za úkol vykadit se Mikeovi v pokoji. Panebože, buď trochu originální, Marshalle. - Vypadáte jako kostlivci. - Vy jste připravený fakt na všechno. Co je, Mikeu? Jo, taky jsme bez proudu. Ne, ne, ne. Nic se tady neděje. Všichni jsou zalezlí v pokojích a učí se.

Ne, zůstaň s Karen. Lhal jsem mu. Musel jsem. Možná mu jako režisér dávám až moc zabrat, ale on by se tady báječně bavil. A mám dojem, že jeho mizérie je to jediný, co drží mou produkci pohromadě. Jeho slzy jsou pro můj materiál jako lepidlo. Kéž bych tušil, že mě přijmou na farmacii, protože...

Vím, jak to myslíš. Jako... Když jsem já byla ekoložka, nevěděla jsem, čemu se chci věnovat. Bylo to nervydrásající. - A popravdě... - A teď, když jsem tady, jsem... šťastná, že jsem se nemohla rozhodnout. Chápeš? Co má osmnáct nohou a chytá mouchy? - Stonožka.

- Baseballový tým. - Jo. Nebyla to Abby? Ne, to jsem byl já. "Baseballový tým." Shane, myslíš, že jsme dali Dannymu dost času? Nejspíš. Tak dobře... Hned jsme zpátky. Mizíme.

Říkala jsem ti někdy o svojí profesorce? Jo. Je strašně... vtipná. Tuhle udělala na konci přednášky: "Ta-tááá!" Chápeš? Prostě ta... "Ta-tá!" Konečně!

To bylo rychlý. Nebudete věřit, co se mi právě stalo. Jak sis užil pobyt s tajemnou kočkou? - Jak o tom víš? - Celý jsme to nastražili, kámo. Traumatickej zážitek. Kdo jinej by kvůli tobě vypnul proud v celý budově? Kámoši. Nikdo jinej. Tak jaký to bylo?

Strašně nudný. Jako když mi máma vždycky četla knížku Felicity - příběh z války za nezávislost. Byl jsem unuděnej k smrti a neměli jsme se o čem bavit. To je mi líto, kámo, ale... takhle to s tajemnejma kočkama občas chodí. Jakmile vyprchá to tajemno, je to jen kočka a kočky jsou někdy trapný. Je dobrá. - Ne, ne, ne...

- Pošlem ji dokola. Nazdar, Mikeu. Chyběls nám tady při výpadku. Hráli jsme plno zábavnejch her, tancovali jsme se svítícíma tyčinkama. A možná jsme dokonce viděli Brittaniny prsa. O hodně jsi přišel. Josh mi říkal, že se tu nic neděje. Ty si tě teda pěkně podali, Mikey. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja som tiez uplny *****!

180

Odpovědět

asi jsem jedinej ale mě spíš leze na nervy vůl Mike... xD v první sérii jsem ho bral v pohodě ale teď...

180

Odpovědět

co je to za song?

180

Odpovědět

Joshe bych též prohodila oknem... pak bych ho vykopala do patra a prohodila znovu... umělec! Byl vtipnej, teď je trapně zlej. Chudák Mike... sem měkká asi ;-)

200

Odpovědět

Josh mě neskutečně štve...

190

Odpovědět

kurt

luxusní kozy

je vidět, že si hodnotil před tim než se na to kouk . :D

180

Odpovědět

Mne sa tento diel páčil ... :)

180

Odpovědět

Boze, NUDA, TRAPAS. Ze ja se vzdycky nachytam, protoze klikaci desitek to TOPnou.

180

Odpovědět

Mně je hrozně líto Mikea, všichni jsou na něj zlí :(

180

Odpovědět

jj Josh zacina byt bohuzel vcelku trapnej :( V prvni serii to bylo skvely, ale ted jako by dochazely napady a tim, ze mu davaj vic prostoru, mu spis ublizujou :( (muj nazor)

190

Odpovědět

Absolutní nuda... Josh čim dál tim trapnější, dneska žádná pořádná zápletka. Akorát je mi líto Dannyho B. Jeho mystery hot girl není až tak mystery no :D:D

190

Odpovědět

Joshe sm měl ze začátku rád...teď jen čekám kdy mu Mike dá ránu

190

Odpovědět

Pro mě zatím nejvtipnější díl, opravdu jsem se pobavil a bylo i dost Joshe 10/10 :-D

180

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo by Joshe prohodil oknem při první příležitosti?

180

Odpovědět

Marshalll dneska bodoval !!!! paradni dil :D :D :D :D

180

Další