KempováníŽivot na koleji (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:4 596

V dnešním díle se naši oblíbení hrdinové vzdálí z patra a budou kempovat, aby ráno jako první získali lístky na důležité basketbalové utkání. Mike se cítí čím dál víc odstrčen a Shane má stále problémy se studiem...

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

KEMPOVÁNÍ Na zimě je nejlepší univerzitní basket a na univerzitním basketu jsou nejlepší zápasy rivalů. Nás čeká tenhle zápas už v sobotu proti ********. Vždycky je hned vyprodáno, takže jestli chcete lístky, musíte den předem kempovat. Hele, neviděls Shanea? Asi se ještě schovává. Proč? Jdu s váma, jen abych použil svou novou čutoru a ujistil se, že Shane dopíše jeden referát.

Já myslím, že budem celou noc kecat, vymejšlet pokřiky a tak. - Podle mě ten referát nenapíše. - To teda napíše, nebo nejsem Benjamin. Život na koleji 2x08 - Kempování Tak... jo. Shane... měls do toho dát jídlo a piva.

- Myslel jsem, že jsem tam ty piva dával. - To vážně nemáme jídlo? Měl jsem se najíst, než jsme šli. Nejspíš je to jen dobře, protože nás bude aspoň míň věcí odlákávat od učení. Mám moc velkej hlad. Nemůžu se učit. Sedni si, Shane! Musíme se do toho pustit. Obecné pravidlo zní: První náčrt je ten nejhorší. Až ten druhý je použitelný.

Danny B, jak se ti do toho tvýho tělíčka vejde tolik pravidel? Danny B dělá co může, aby Shane nevylít z vejšky. Příjemně mě překvapilo, jak tvrdě Shane maká. Celá ta věc se vyvíjí až nečekaně dobře. S tím nesouhlasím. Shaneovo skoncování se sebedestruktivním chováním zničilo můj film už v prvním čtvrtletí. Bez chlastu není zájem.

Bez sexu nejsou prachy. Bez soulože není sledovanost. Bez vodky nejsou Oscaři. Zkrátka zbyde velký kulový. - Jste připraveni? - Jo! - Sleduj zápas! - Sleduj skóre! - Vem si, co chceš! - A ještě mnohem víc! Světe, dovol mi, abych ti představila ********.

Našeho maskota a mého budoucího milence. Sport sice nemám moc v lásce, ale kostýmy miluju. Proto jsem si tenhle sama vyrobila. Jsem jiskra naděje. A on je *******. Chápete? - Kdybys šel doleva... - Nekecej mi do toho. - Mikeu, sklapni. - Jen říkám... - Nekecej mi do toho. - Kdybys vytáhnul... - Dobře, Gophere.

- Byl bys v bezpečí. Kluci, neviděli jste Shanea? - Tys ho zase ztratil? - Já ho neztratil. Říkal, že potřebuje "jít lulat". - Ale na záchodech není. - Zkusils dámský záchody? - Proč bych to měl dělat? - Nejspíš je tam. Omrknu to. Vem to za mě, jo? - Je to válečná hra. - Počkej, teď jsem byl na řadě já. - Zasloužím si pauzu.

- Němci jsou padouši. To je jasný. (německy) Fakt krutý, kámo. Boží. Kempování zní teoreticky docela dobře, ne? Ale pak vám dojde, že akorát spíte... na betonu... v příšerným mrazu, s prázdným žaludkem. Zkoušel jsem si zavolat pro pizzu, ale...

Tu kobylku bych hlady sežral. Vážně. Sejmi ho. To bylo dobře? Lidi, jsou čtyři hodiny a já mám ráno školu, takže bych se rád vyspal. Musíte hrát videohry? Všichni máme zejtra školu, Mikeu. Taky jsem unavenej a hladovím, ale stejně se bavím.

Mikeu, ve tvý plence by možná bylo ticho. Proč nejdeš spát ve svý pokakaný plence? Ahoj, kluci. Kde jste byli? Propásli jste trojnohé závody. Abby a já jsme vyhrály. Našel jsem Shanea čůrat na záchodě. A tím záchodem myslím knihovnu.

A tím čůráním myslím čůrání. Danny B, promiň, že jsem tě nepozval, ale... už jsem připravenej na učení. Danny B... Danny B, dokončils za mě ten referát? Danny B, jestli jsi ten referát dokončil, zabíjej dál Hitlery. Hitleři. Jo.

Dělat domácí úkol může bejt pěkně těžký, ale... je to skvělej pocit, když stihnete napsat referát včas a... vytisknete ho tiskárnou a... sešijete ho sešívačkou... a víte, že je to klidná plavba jako na obrazu, kterej jsem šlohnul z knihovny. To byl hodně chytrej vtip. A taky zločin. Když jsem byl v prváku, nebylo to ani zdaleka tak šílený jako teď.

- Byl jsem v tom úplně sám. - Páni, kámo, tys tuhle tradici začal? Jo, jo, já a pár dalších kluků. Bylo nás tak sto nebo dvě stě. Některý z nich to už pár let dělali, ale já byl rozhodně u toho. Nechce se mi věřit, žes u toho byl. Pamatuju si, že jsem to sledoval v televizi. Máš hroznou kliku! - Čau, lidi! - Čau! Nazdar!

Přinesli jsme pizzu a... přišli jsme vás navštívit. A někdo tu pro vás má malý překvapení ale není to to, co si myslíte, úchyláci! Mohli byste už fakt zmlknout, prosím? Spíme tady na zemi a přitom máme 90 metrů odsud postele. Kvůli čemu? Kvůli lístkům na basket? Abysme mohli jít fandit týmu, kterej stejně nejspíš prohraje, protože za moc nestojí.

Mohli byste se na chvíli zamyslet a sklapnout? Mikeu... Jo, Marshalle? Dobře ty. Jak se teď cítíš, Mikeu? Tady máte tu pizzu. Díky, umírám hlady.

To je boží. Derek se chtěl jen stavit a poděkovat vám za vaši velkou podporu. Jo, navíc jsem sehnal celýmu vašemu patru sedadla v první řadě studentský sekce. To je moc milý, Dereku. Skvělý, Dereku. Děkujem. V pohodě. V pohodě. Jo, dobrý. Dobrý.

Mikea maj pořád všichni rádi. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já nevim. Tohle mi přijde tohle divný, aby se Mike začal takhle měnit a Marshall zrovna tak. Prostě blbost, nesedí mi to tam, možná to ještě pochopim. Snad.

00

Odpovědět

Shane is my hero!!! A Danny-B je čím dál zajímavější :D

190

Odpovědět

Gopher is fucking sexy !

180

Odpovědět

Nejede !

180

Odpovědět

Důležitý je že budou :-)

180

Odpovědět

Jariko: Od tohoto týdne. Psal jsem to k popisku videa, které se tu včera v 8 objevilo místo Života na koleji.
"Mám nepříjemnou zprávu pro všechny fanoušky seriálu Život na koleji. Dnes se dalšího dílu nedočkáte. Seriál omezujeme pouze na neděle. Díly ve 2. sérii jsou delší a jejich překlad mi zabírá o dost více času. Navíc mi začala škola a kvůli dalším překladům a povinnostem bych to dvakrát týdně moc dobře nestíhal. Děkuji za pochopení a omlouvám se."

181

Odpovědět

Jej, od kdy tento seriál vycházáí jen jednou týdně??? No nic Absťák přesunem na neděli teda pondělí :(

180

Odpovědět

Duby: proč by někdo nemohl řešit, jak to asi dopadne, a že doufá, že tak a tak a přitom mluvit o hraném seriálu?
nechápu v čem ti to přijde jako komentáře k reality show...

180

Odpovědět

Duby: co když to je podle pravdy a třeba tam nechtěj dávat jak se někdo učí ale jen to co ty lidi dělaj ve volnym čase????????????

180

Odpovědět

Lidicky, podle toho, jak to tady barvite komentujete, me napada jedna otazka - uvedomujete si doufam, ze tohle je jen hloupy webserial, nemajici se skutecnosti nic spolecneho, ze jo?
Mne jen pripadaji velmi usmevne komentare typu:
- Josh podle mě jen Mikea hecuje aby z nějy vymačkal emoce pro svůj dokument, no doufám že to bude něco ve stylu jeho divadelního představení
- No teď už jen doufám, že Mikovi brzo rupne v kouli a rozmlátí Joshovi hubu tou jeho kamerou
- a rada dalsich...
Fakt to totiz zni, jako byste komentovali nejakou reality show...coz ale tohleto opravdu neni, je to jen velmi chabe hrany...

182

Odpovědět

No podle mě by měl dostat přes hubu spíš Josh... ze začátku byl takovej fajn a vtipnej ale ted... Mika je mi celkem líto.

180

Odpovědět

Mike už by měl dostat přes hubu aby se z tý depky a nasranosti dostal, protože už nevím jak jinak s ním... Marshall thumb up!

180

Odpovědět

Xmirco mne to ide vyskušaj si vymazať Cookies malo by ti to isť :)

180

Odpovědět

Já bych v tu chvíli asi tu kameru Joshovi zničil :D

180

Odpovědět

Josh podle mě jen Mikea hecuje aby z nějy vymačkal emoce pro svůj dokument, no doufám že to bude něco ve stylu jeho divadelního představení :D
(btw mrkněte na tohle, souvisí to s announcement trailerem na skyrim a je to fakt povedené! http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY&feature=player_embedded)

180

Další