SeznamŽivot na koleji (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:5 661

V dnešním díle uvidíte, kdo nahradil Andyho v roli nejoblíbenějšího člověka na patře. Brittany s Derekem řeší problémy ve vztahu, Mike se pořád cítí na dně a všechno směřuje k velké párty, které se dočkáte v příštím 13minutovém díle.

Přepis titulků

SEZNAM Čau, Aadite, měli bysme někam zajít. Aadite, za chvíli jdem hrát Globální oteplování. Měl by ses k nám přidat. Čau, Aadite, vem si tenhle Sexy Boys Body Spray. Sexy Boys Body Spray je pro sexy chlapce. Dej si ho na tělo. Hej, Aadite...

Co říkáš na tyhle šaty? Najednou jsou na mě všichni hrozně milý. - Připadám si jako Andy v prvním semestru. - Cože? Zavři ku*va hubu, Andy! Život na koleji 2x10 - Seznam Aadit je členem spolku. A ten spolek pořádá každej rok obří párty. V Texasu je velký vše...

Takže se na něj my i všichni ostatní z patra snažíme bejt milý, aby nás připsal na seznam hostů. A když říkám všichni, myslím tím všichni. Až na Abigail. Když ti to napoprvé nevyjde, měl by ses snažit. Děkuju, Shane. - Čau, Marshalle. - Čau, Aadite, jak se vede? Ta párty už se blíží, co?

A kruci. Vzpomínáš na ten fór s páskou, cos proved minulej tejden? Ten, za kterej jsem tě nahlásil? PŘED TÝDNEM Aadite! OD AADITA Říkal jsem ti, že jsem to neudělal. Aadite?

Jasně, jasně... Byla by škoda, kdybys musel místo tý párty jít na veřejně prospěšný práce. I když práce s úchylnou sekretářkou bude určitě hodně krutá, vole. Dobrá, Marshalle. Přidám tě na seznam. Brzdi, zoufalče. Mám taky přítelkyni. Ale Steph na ten seznam fakt nedávej. No tak, Abigail. Bude to sranda. Slibuju. Navíc nebudu pít, takže tě ochráním před hříšníkama.

Nehýbej se, Abigail. Myslím, že bysme tam mohli zapracovat na tvý cherofobii. Co je cherofobie? Strach z veselí a radovánek. To jsem vážně na tomhle patře jedinej, kdo o Abigail něco ví? Abigail se přece radovánek nebojí. Miluje, když jí po ránu vyskočím na postel. Vstáváme, vstáváme!

Na stole máš kafíčko! A to je ta nejveselejší věc, co znám. Teď když už Andy... Tak co ty na to? No... asi jo. Je to strašně narychlo. Já vím, ale... Moc rád bych tě tam viděl.

Je to turnaj konference. Moc to pro mě znamená. Navíc tam budou mý rodiče, takže pokryjou veškerý náklady. Nevím, jestli chci, aby za všechno platili. Tím se vůbec netrap. Jseš moje holka. Navíc tě tam taky chtěj vidět. Promysli to. Musím jít na trénink, ale pak ti zavolám. Mám tě rád.

Měj se. Brittany, mohla bys ho zavolat zpátky, abych to natočil z druhé strany? Ne. Zítra pořádá spolek Pí Nu velkou párty. Málem jsem se k nim přidal, ale záhadnej smrad mi přišel zajímavější. Moh jsem bejt jako Aadit. Všichni by chtěli bejt mý kámoši a všímali by si mě. Předcházeli by si mě, nebo by aspoň dělali, že mě maj rádi. Ale místo toho...

Myslel jsem, že tu budeš. Nechtěls připsat na seznam na tu párty? Jasně. Díky, bráchanče. Dobře. Není problém. Uvidíme se tam. Bráchanče... Co to se mnou je? - Yassi... - Čau, Marshalle. Zítra jdu spolu s pár dalšíma správcema do Marie Callender's.

Pokecat a postěžovat si na studenty. Přijdeš? Stěžovat si na studenty. To by správce roku nikdy nedělal. Navíc už mám jednu akci od spolku. - Takže si vychutnejte sušenky a koláč. - Ty jdeš na studentskou párty? Na to vsaď svou sladkou pipi-yipi. - Čau. - Tak jo... Hele... kdyby to tam na tebe bylo moc divoký, vždycky můžeš zajít k nám na koláč.

Uvidíme se v pekle, Yassi. Brittany, Derek volal, když jsi tu nebyla, tak jsem to zvedla a dělala, že jsem ty, ale byla jsi dost zlá. Určitě tě poznal. Ne, nepoznal. To je jedno, ale o takovejch věcech bys neměla žertovat. Panebože. Tys ho podvedla?

Ne. Jen mám trochu obavy. Brittany Wilcoxová... řekni mi, co tě trápí. - Já nevím. - Copak se stalo? Promiň... Nechtěla bys udělit lekci? Ne, ne, ne, Danny B.

Máš říct: "Promiň, ale jsem nezkušený. Mohla bys mě něco naučit?" Tohle asi nevyjde. S tímhle přístupem ne. Věř mi, Danny B. Holky panice milujou. Obzvlášť panice v líbání. Berou to jako charitu. Takže zkusme něco lehčího jako: "Můžu tě pozvat na drink?"

Počkej. Zaslechl jsem něco hroznýho. Teď buď chvíli zticha a já ti řeknu, co máš udělat. Slyšel jsem to, co si myslím, že jsem slyšel? To nevím. Co si myslíš, žes slyšel? Courtney, mohla bys tu nechat nás dva na chvíli o samotě? Ne! Zasloužím si tady bejt! Okamžitě odejdi a vem ho s sebou do jinýho pokoje!

Dobře. Pojď, Benjamine. Tomuhle nemusíš být vystaven. Mluví tu dospělí. Tak mluv. Od Andyho jsem ten podraz docela čekal, ale tys mě překvapila. O čem to mluvíš?

Zakazuju ti rozchod s Derekem. Je to od tebe sobecký a myslíš jen na sebe. Mysli na Gophera a Shanea. Tak zaprvé... Ty mi nemáš co rozkazovat. A navíc jsem neříkala, že se s ním rozejdu. Jen jsem mluvila o problémech v našem vztahu. Problémy jsou jen začátek.

Tohle nesmíš udělat. Jestli mu zlomíš srdce, bude hrát příšerně a zmaříš nám šanci na zisk titulu. Tak jo... Podle mě... ti do tohohle vůbec nic není. A navíc... náš tým není ani tak dobrej a nemá šanci ten šampionát vyhrát.

S tímhle přístupem ne. Pojďme si popovídat třeba o politice. Vlastně jsem doufal, že mi s něčím pomůžeš. Udělám to. - Co uděláš? - Dej mi klíčky od auta. Ne, já auto nemám. Doufal jsem, že mi pomůžeš přimět holku k fyzickému kontaktu...

se mnou... aby se líbala. Jo! Benjamine, to je roztomilý! Jo! To bude hračka! Nejdřív musíme zařídit, abys vypadal jako hledač talentů. Dobře. 1B...

má nastřelený vlasy. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

benjamin this is so CUTE XDDDDDD dokonalý :D ale jiak se mi zdá courtney trochu dobná ale to asi všem :D jako je supeer

180

Odpovědět

ten konec s Courtny to rozsekal :D:D

180

Odpovědět

Hanishka: Jo, když jsem viděl upoutávku na 2, sérii tak jsem si myslel že je to holka... Na tom videu vypadla jako návštěva z Afriky (jak byl oholenej :))

180

Odpovědět

JJ...BugHero by se měl vykašlat na školu a začít překládat !!! :)

180

Odpovědět

bozi :-D

180

Odpovědět

jojo taky trpím šest dní v týdnu místo třech:-D

180

Odpovědět

tenhle serial si zaslouží častější překlad ;) díky dobrej díl :)

180

Odpovědět

Shane je super, zbožňuju ho. Jsem jediná nebo si i někdo jiný myslí že Derek vypadá jako holka?

180

Odpovědět

Mam rada tento serial... Nedela patri Dorm life, pondelok =3 a utorok moji Dudesoni milovani :D

180

Odpovědět

OMG, to bylo nějaké krátké :D. Už aby byla neděle, to je hrůza takto jednou týdně :D.

180

Odpovědět

andy :-D

180

Odpovědět

tez si nemyslim ze by to bylo nejak extra... hlavne byl docela kratky... ty dve minuty mi chybely abych dojedl veceri

180

Odpovědět

Shane zase naprosto geniální :D

180

Odpovědět

zas tak skvělý nebyl !

180

Odpovědět

Jaaj, tys ho viděl za minutu ?:D

180

Další