Březnové šílenstvíŽivot na koleji (S02E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:317
Počet zobrazení:4 976

Je tu další díl Života na koleji a Mike se konečně začleňuje zpátky do party a začíná se usmívat. Joshe čím dál víc trápí jeho dokument a přemýšlí, co by měl natočit, aby byl jeho materiál trochu zajímavější. Všichni společně sledují klíčový basketbalový zápas a doufají ve výhru svého týmu.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

BŘEZNOVÉ ŠÍLENSTVÍ Co to děláš, Mikeu? Čau, Marshalle. Jen vezu telku na dnešní zápas. Chceš se přidat? Ne, jdu se Steph do fanouškovský zóny. Slyšels mě? Do fanouškovský zóny. Lístky jsme si museli koupit tři měsíce dopředu. Užij si to v ubožákovský zóně. Tak jo.

Zatím. Zatím! Takže jsou talentovaný, ale mladý. Jo. Můžeš držet těsný skóre a pak... Mikeu, televizi tady už máme. - Jo, kámo, tys měl přinýst pivo. - Já vím. Život na koleji 2x12 - Březnové šílenství - 14 výher a 2 prohry v konferenci!

- 9 výher a 8 proher v konferenci! - 23 výher a 10 proher celkem. - Šampióni konference. - Ukázkové sportovní chování. - Výhra v turnaji NCAA poprvé v historii školy. Šílíme, protože je březen. Všichni poslouchejte. Děkujeme, že jste se k nám připojili při této velkolepé příležitosti. Byla to dlouhá cesta, ale díky úžasnému kapitánovi jsme se dostali až na samý vrchol. - Na Dereka!

- Na Dereka! Zdravím, je tady Daniel? Jsem tady. Ahoj. Ahoj. Chyběls mi. Jdem si zazpívat! OPĚT NÁM NEBYLO POVOLENO ZMÍNIT JMÉNO ŠKOLY Ameriko, co si to namlouvám?

Dokumentaristickou tragédii bych nepoznal, ani kdyby se vyspala s mou matkou a zabila mého otce. Jsem neradostný chlapec. Radost. Radost... Radost... Potřebuju radost. Nejradostnější věc, kterou mám, je...

třicetivteřinový záznam z mých čtvrtých narozenin, který jsem ještě nepřehrál. - Mňam, mňam, mňam! - Všechno nejlepší od rodičů. Já najdu podobnou radost, Ameriko... i kdybych měl unést všechna koťata z okolí. Mňau. - Kolik ti je let? - Dvacet. Takže jseš na zajíčky. Spice Girls, nebo Danny Ducane?

S Club 7. Zajímavý. A kterou osobnost máš nejradši? Živou, nebo mrtvou? - Živou. - Daniela. Daniela. Daniela. Tady má práce končí. Jo! Takhle to pěkně projedem.

Hele, sice prohrávaj o 15 bodů, ale ještě zbejvá dost času. ...a nyní se podíváme za fanoušky do centra. Mandy? Není to Marshall? Jak vidíte, dnes nás tady čeká zajímavý večer. Nalaďte si ve 23 hodin naše večerní zprávy. - Živě z centra... - Jo, jo, jo! Mikeu, nemáš žádný kámoše. Nekecám, chlape, něco s tebou není v pořádku.

Marshaaaaaaal! Kde je ochranka? Marshallův komentář mě moc netrápil. Od tý rvačky mám pocit, že jsem našel svý starý já. Navíc si můžu škrtnout "obranu ženské cti" ze svýho seznamu úkolů. - Už zbejvá jen darovat ledvinu, vyhrát v loterii... - Mikey? Usměj se na mě. Usměj se na mě, Mikeu.

Blem! Blůůůů! Je to jako krást smích batoleti. To je ulítlý. A je tu konec hry. Tak jak jsme očekávali. Drtivá prohra. Taky je trochu pochval.

Vydali ze sebe všechno. Obzvlášť Johnson. Jen už nestihli ten náskok dotáhnout. Asi bychom se měli pomalu vzdálit. No, je konec. Byla to jízda, co? Derek hrál neuvěřitelně. 26 bodů. 7 ukradnutejch míčů, 4 asistence. Brit... vyřiď mu, že pro něj uspořádáme pořádnou párty, až se vrátí.

To asi bohužel nepůjde. Proč ne, Brittany? Minulej tejden jsem se s Derekem rozešla. A bylo to v pohodě. Oba jsme to chtěli ukončit. Škoda, co? Můžeš mu... - vyřídit, že hrál skvěle?

- Jo. - Můžeš? - Jo. Počkat, Brit... Rozešla ses s Derekem před nejdůležitějším zápasem mýho života. Bylo to oboustranný. Podle mě jsi nám ten zápas prohrála a to ti nikdy v životě neodpustím! Tak jo... Všichni honem k sobě. No tak.

Honem. Až napočítám do tří, tak se všichni usmějte a vyskočte do vzduchu. Raz, dva, tři. Nuže... necháme to na postprodukci. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Čau, Marshalle, viděl jsem tě v telce.

- A jak jsem vypadal? - Vypadals skvěle. Mimochodem, díky za ten vzkaz. Ubožáci... Hele, chceš obejmout? Jo. Pěkná šála. - Pěknej pásek.

- Co? - Co? - Pěknej pásek. - Co? - Co? Dobrou, Marshalle.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dneska fakt slabota až na Mikovo telepivko a Marshalla

190

Odpovědět

Jé, já už si fakt myslela, že z Marshalla a Mika boudou opravdu přátelé... To by bylo pěkné... :D
Ale DannyB... Je úžasnej! :D Ta holka se k němu nehodí... :D

180

Odpovědět

Jo ta parodie byla skvělá a kupodivu to na mě taky působí :D. Sakra mimina, to je záhuba internetu... teda hned po kočkách :D.

190

Odpovědět

Skvělá parodie na dítě co se směje u trhajícího papíru :)))

190

Odpovědět

:D:D Martine Martine

180

Odpovědět

Nemá to šťávu, nemá to vtip, špatně zahrané ......opravdu ubohost

185

Odpovědět

Martin jenom provokuje, znám ho :D ..taky se nemůže dočkat dalšího dílu

180

Odpovědět

opět blbost....

181

Odpovědět

Nice scarf... Nice belt... What. What? Nice belt... What. What?

180

Odpovědět

no díl celkem šel :) ale konec to zase zabil :D

180

Odpovědět

Doufám v nějakou Mike/Brittany scénu :-)

180

Odpovědět

výborný seriál i já jsem vysokoškolák a s přáteli, kterých mám hodně zažiji strašně moc srandy

190

Odpovědět

Jsem moc ráda že se Mike začal usmívat :)

180

Odpovědět

ten konec :D

180

Odpovědět

ta pivni tv a marshall na konci nemeli chybu..:D:D

180

Další