Jarní prázdniny (2/5)Život na koleji (S02E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:5 164

Je tu další neděle a s ní i další díl seriálu Život na koleji. Konkrétně se jedná o druhou část z výletu, který naši hrdinové podnikli o jarních prázdninách. Tyto díly patří k tomu slabšímu z 2. řady a moc se v nich neděje, takže vás předem varuji. ;-)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

- Marshalle... - Jo? Co má čtyři nohy... čtyři kolečka... a nestíhá první den tábora? Ženská na kolečkovejch bruslích se zlou mámou? Fakt nevím. Co? Já taky nevím. Nepromyslela jsem to, než jsem se tě zeptala. Život na koleji 2x14 - Jarní prázdniny (2/5) Zvládli jsme to, kluci!

- Dojeli jsme až k pobřeží. - Dojeli jsme až k pobřeží. Co ten dokument? Myslíš, že je připravenej? Jestli si myslím, že oslní? Nejspíš. Jestli si myslím, že lidi nadchne? Ano, to je jisté. Jestli si myslím, že bude nadčasový?

No... Dokud budeme všichni nosit stejné účesy jako na fotkách z ročenky a říkat: "Kdo ví?" Ale jednu věc vím jistě. Stál dost peněz. To mi povídej. Co budeš dělat celý den ty, broučku? Zatímco se budeš v táboře učit, prozkoumávat a dobře se bavit, já si užiju asi ty nejlepší prázdniny na světě.

Budu trávit hodně času na pláži. Jen tak se válet. Doufám, že se dostanu na natáčení divokejch holek. Určitě tam budou taky nějaký soutěže miss mokré tričko a... tequila dámy s píšťalkama. Tak to vypadá, že budeš v dobrých rukou, ale nechci, aby se ti po mně moc stýskalo. To nebude. - Dobře.

- Jo. Kluci, trápí mě jedna věc. Copak, kámo? Vzpomínáte, jak jsme se minulej tejden s Brittany pohádali kvůli tomu basketu? - Jo, to bylo zlý. - To bylo... Mám z toho blbej pocit. Chci se s ní zase udobřit. Jo! To, co udělala, bylo sice pěkně hnusný, ale... Ale chci bejt zase její kámoš.

Chybí mi to. - Jo, Mikeu, ty bys s ní měl taky pokecat. - Jo, zavoláme jí. - Já nevím. - Mikeu, no tak. Musíš! Aljaška. Správně! Haló? - Čau, Brittany! - Máme to zapnutý na odposlech. Čau, jak se máte?

- Moc mi chybíte. - Máme se skvěle! Brittany, Shane mi ukázal svého frantíka. Joshi, nevěděla jsem, žes jel taky. Jo, tady Daniel Benjamin. Jak se máš v New Yorku? Je to tu úžasný. Mám se fakt skvěle. Chci se sem odstěhovat. Jo.

Čau, Brittany. Tady Gopher. Hele, vím, že jsme se pěkně pohádali, protože jsi sabotovala náš basketbalovej tým, ale... Chci... Chci bejt zase tvůj kamarád, takže jsem ochotnej to pustit z hlavy. Můžem bejt teda zase kámoši? Víš co, Gophere? Jo.

Jo, můžem bejt zase kámoši. Dobře, jsem moc rád. Já taky. Hej, já jsem taky rád. Mikeu? Jak se máš? Dobře, dobře. Tenhle road trip je výbornej. Mám se skvěle.

Skvělý. Boží. Musí to bejt paráda. Jo, zatím je to fakt paráda. Hej, Brittany, jak říkal Josh... Přinutil jsem ho podívat se na můj žalud. To je dobrý. Brittany, a jak si zatím užíváš prázdniny ty? Je to skvělý.

Přijde mi, že jsme spolu dlouho nemluvili. Jo, mně taky. - Co je? - Dělej, promluv si s ní. Čau, tady jen Mike. Na chvíli vypnuli odposlech. Poslouchej... - Poslední měsíc pro mě byl dost divnej... - Hej, Danny. Chci se omluvit, jestli jsem...

- byl trochu odtažitej a divnej... - Chceš vidět můj žalud? - Ne. Tak jo. - Moc si vážím našeho přátelství... - Dej vědět. - a myslím si, že... - Nikdy se nebudu chtít podívat. Nikdy? Vážně? Ty si myslíš, že se nikdy nebudeš chtít mrknout... Můžu s jistotou říct, že nebudu nikdy chtít vidět tvůj žalud. Steph, asi už tam budem.

- To myslíš vážně? - Jo, podívej, musíme jen... - ujet dva bloky a pak... - Božínku. - tam budem. - Božínku, to stihneme mé uvítání. Steph, tohle jseš ty. Tady Steph. Připravena na start. Za čtyři, tři, dva, jedna... To bylo hrdinské. Pojďte si zahrát hru, ve který...

Dobře, jeden člověk řekne písmeno a další člověk... zazpívá písničku. A. - Jednou jsi nahoře, jednou zase dole. - C. Jako na kolotoči. Pořád dokola. - Jaký jsou pravidla? - Někdo řekne písmeno a... další zpívá písničku. Vyhraje někdo?

- Jo. - Kdo? Jednota a přátelství! - Z. - Jako na kolotoči. Pořád dokola. Ten mořskej vzduch mi dělá dobře, kluci. - To je dobře. - Dobře. Co se děje, Danny? Jseš v pohodě? Dobrý, kámo?

V pohodě? Tak jo, dej mi tu kameru. Patří... - Patří mámě, takže s ní jdi trochu dál. - Co je? Dej ji dál. Nestůj hned u něj. Dobře. Nechceš jít k vodě? Půjdem k vodě. Půjdem k vodě. To nepomáhá.

To nepomáhá. Tohle dělají koaly. - Žabku? - Žabku. Ten je na žabku moc velkej, Mikeu! - Páni. - Cos říkal? Cože? Cos říkal? - Myslím, že by bodlo něco k jídlu.

- Jo, já mám taky dost velkej hlad. Hledám tady kraby! Krabi! Táhni odsud! Táhni odsud! Čau! Ahoj, jak je? - Jsme na místě. - Konečně. Zrovna jsme vybalili a....

- Povlíkli jsme postel. - Zrovna jsme se vrátili ze Stephiného uvítání. Bylo to naprosto skvělý! Miluju vedoucí. Jsou vážně výborný. Sice to bylo trochu divné, protože tu patřím k těm starším... Někdo si mě dokonce spletl s vedoucí. A chtěl po mně vynést odpadky. Můj nejlepší kamarád je zatím Morgan Brownová. Je jí šest.

Je z Toluca Lake. A je prostě úžasná. Jako by ses dívala na svět Marshallovýma očima. Jseš větší, silnější, - mnohem dominantnější. - Jo, asi jo. Asi jo. Takže... bys tomu měla říkat Marshallův tábor. K té pláži jsme vůbec neměli jezdit, protože jsme jeli na opačnou stranu, než jsme měli.

Bylo to trochu z ruky. Chcete jet do Disneylandu? Jo! Jen jsem vás testoval! Největší Gopher na světě. - To je přece náš cíl. - Promiň. Hups. Jedu si to krajinou ve svém cadillacu, zastavím u parkovacích hodin a polda mi řekl: "Neřeš to, chlape."

Někdo to ucpal žvejkou. Snažil jsem se ji už vyndat. - Jseš připravenej? - Jo, už můžem. Nachystej se. Musím bejt celej v obraze. Jo, jo, mám to. Dobře. - Řekni mi, až budu moct. - Jo, jo. Jo, jen zapnu nahrávání. Tři, dva, jedna... To bylo skvělý.

Mám to tam, neboj. - Máš to? - Jo, mám to. Takhle se mi to nikdy nepovedlo. - Nechce se mi věřit, že to mám nahraný. - Chceš se na to mrknout? Shane, teď nahráváš. Tys... - Co? - Tys to místo nahrávání pauznul? Jo, jo, možná jo. Kruci. Pojď radši zpátky do auta.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde:(

180

Odpovědět

Nejede !

180

Odpovědět

To JaaJ: No ja foufam, ze neco podobneho bych ja na zadnem vylete nezazil protoze by to byla silena nuda...hruza, tento serial.

180

Odpovědět

Lepší než první část ale taky slabota.

180

Odpovědět

Timstar : LOL s jakou homosexualitou ??? Nejseš ty nahodou teplej ? :D

180

Odpovědět

Písničkou Spinning wheel dostali mě. Vůbec ta scéna s jeho hrou byla super. A jinak to zas tak hrozný nebylo, jak tu píšete. Určitě lepší, než první díl (toho roadtripu).

180

Odpovědět

Baví mě to sice pořád a nepřijde mi nějak míň vtipnější, ale jediný co mi vadí, že už docela přetáhli to s tou homosexulitou, měl jsem radši, jak tomu bylo v první sérii, že se k tomu nějak neprojevovali, tady to moc přehánějí!

180

Odpovědět

Task Queue failed at step 3: View setup failed: Error #1009

180

Odpovědět

@BugHer0 No já taky ne :) Ale díl byl fajn a podle mě nebyl zase tak strašný

180

Odpovědět

Nááhodou, mě tenhle roadtrip zas tak hroznej nepříjde =) Docela se bavím - sice to není tak akční, jako díly z koleje, ale charaktery jsou pro mě natolik zajímavý, že je to pro mě dobrá oddechovka, dívat se jak se jim daří mimo školu =P

180

Odpovědět

Imitace Steph byla dobrá :D

180

Odpovědět

Adamd: Hrdinské a heroické je to samé. Já v tom moc rozdíl nevidím.

180

Odpovědět

Jak Steph povedala v 4:40 zhruba"hrdinské" myslím že povedala a aj by sa to tam viac hodilo HEROICKÉ, inak preklad ok ale aj tak za tento diel dávam len 8 lebo v porovnaní s ostatnými neoslnil

180

Odpovědět

Mě to baví :) nic bych nepřeskakoval!

180

Odpovědět

Mr. Yura: Preskakovat dily u serialu? Opravdu uzasnej napad.....

Jinak tahle Road Tripova odbocka je dokonala :)

180

Další