Prohlídka patraŽivot na koleji (S02E18)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:363
Počet zobrazení:5 420

Jarní prázdniny konečně skončily a na našem patře se vše vrací pomalu do normálu. Po delší době tak uvidíte celou hereckou sestavu a snad se zase trochu víc pobavíte. :-)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

PROHLÍDKA PATRA Nehýbej se. Nebo to tenhle maník koupí. Ale ne. Prosím, zachraňte mě. Mluvila jsi o prázdninách s Derekem? Ne od chvíle, co jsme spolu mluvili my dva, ale... jo. Vlastně se tu dneska staví pro svý věcí.

Klidně ho zmlátím, jestli chceš. Mám totiž velký svaly. To je dobrý. Žádné násilí není třeba. Dobře. A co tohle? Dostals mě. Marshalle, co to děláš? Inspekce pokojů, kámo.

Říkal jsem vám o ní na prvním zasedání patra v roce. No jo, jak jsem mohl zapomenout? Pěkný. Džínový šortky. Ty se chystáš na Havaj, Marshalle? To je z jarních prázdnin. Asi jsem si to zapomněl sundat. Myšlenkama jsem někde jinde. Steph a já jsme byli na pláži, sbírali jsme hvězdice.

Celej den jsme si to rozdávali. Závidíš? Nezáviď, Mikeu. Vynasnažím se. Všechno? Život na koleji 2x18 - Prohlídka patra Dneska se dělají inspekce pokojů, protože tu bude Marshall provádět pár budoucích prváků. Inspektor Marshall!

My chcem těm bažantům ukázat, jak můžou udělat z prváku nejlepší rok jejich života, a proto potřebujeme najít osmipivák. Také je to dobrá příležitost k tomu, abychom tu uklidili, a nežili ve vlastní špíně. Jsou tu i mrtvá zvířata. Jediný mrtvý zvíře tady jseš ty. Neboj, je jen omráčenej. Vím, že je nemožné vybrat jednu ze sedmi sester, takže abych ti to ulehčila a mohla uspořádat tu nejlepší svatbu ze všech, sama jsem se jmenovala tvou družičkou.

Abrakadabí, mám z tebe ohromnou radost. Tvé štěstí je i mým štěstím. Chceš vidět podvazky? Jsou moc pěkný. - Inspekce pokoje. - Ahoj, Marshíku. Nechceš dělat striptéra na Blabyině rozlučce se svobodou?

Klidně. Jak se ti líběj moje šaty? Klidně. Tak jo, vtipálku. Abby, nevrť sebou. Musím tě změřit na závoj. Kolik budeme potřebovat? 6 stop? 8 stop? Abby, dej sem hlavu.

Neboj se. Není tak velká. Vážně. No tak, pojď sem. Jen drž chvíli hlavu v klidu. Nech toho! Dělám si srandu. - Palička? - Ne. Tenhle pokoj nikdy neuklidíme. Už jsem naplnil dva pytle, a pořád nevidím podlahu. - Stínítko na lampu?

- Klídek. Musí to vypadat hrozně, aby byl pak vidět ten rozdíl. Co je tohle? - Obraz, co jsem ukrad z knihovny? - Ne, sháníme osmipivák, kámo. Jasně. "Drahý Danieli, miluji tě jako květina déšť." Ukaž mi to. - To je od Lacey. - Růžovej papírek. "Má láska k tobě je jako kořeny stromu.

Každým dnem se prohlubuje. Lacey." - Růžovej papírek. - Jsou všude. - Album. Stínítko na lampu! A můžu říct *****? A můžu říct ******? Zrovna mluvím s FCC - jazykovou policií. A můžu říct *****? A co třeba ***********burger?

Jen tu poslední část? Dobře. - Čau. - Čau. Jak se máš? Jak se vede? - Dobře. Dobře. Fajn. - Jo. Tady. - Díky. - Jo. - Jasně.

- Promiň, jestli je to divný. Ne, to je... Je to takový, jaký to je. Jo. - Dobře. - Promiň. - Měj se. - Jo. - Dobře. - Promiň. Jo, promiň. Opatruj se.

Dereku, počkej! Napadlo mě, že bys to možná chtěl zpátky. To není moje, Shane. Jo, promiň, jestli je to divný. Je to těžký, víš? Nechtěl jsem, aby to skončilo takhle. - Jo. Hele, pořád můžem bejt kámoši. - Ne. Ne, to by nebylo dobrý.

Ani pro jednoho z nás, víš? Možná za nějakej čas, ale teď ne. Dobře, tak... Opatruj se, chlape. Dereku, počkej! Chci, aby sis to vzal. Dereku, počkej!

Stálo to za to. Stálo to za to, Dereku. Jak je, kámové? Vítejte na 5. jižní. Já jsem Marshall Adams I. a jsem správce tohohle patra. Těšíte se všichni na vejšku? Je to fakt nářez. Nemáte zákaz vycházení a můžete jíst pizzu na pokojích, kdy se vám zamane. Máte řidičák?

Tak popojedem, minikámové. Pojďte. Provádíš sku... Poblíž je nářezovej obchod, kam občas s kámošema zajdem. Je to fakt nářez. Pokračujte dál. Jééé, dostal jsi je všechny? Myslím, že jo. U 84. jsem přestal počítat. A jak zní odpověď?

Na co? Na mou otázku, hlupáčku. Myslela jsem, že máš rád rébusy. To sis nevšimnul, že když vezmeš první písmenko z každého papírku a seřadíš je za sebe, dostaneš větu: "Chceš se se mnou dneska večer mazlínkovat?" Páni. To mi muselo uniknout. Ale zítra musím brzo vstávat a jít do banky.

To nevadí. "Nic není nemožné." Co? Co? Co? Co? Vítejte v mém zábavném koutku. Já jsem Courtney Shmourtney. Courtney Colum. "Co jsi dělala o jarních prázdninách?" Možná jsem sestavila stroj času a odletěla na měsíc nebo jsem možná navštívila tvou mámu a vyptávala jsem se jí na tebe, jasný?

Dej si pohov! Další otázka. "Courtney, chlubíš se, když někoho políbíš?" Ne. A ano. Další otázka. "Courtney, Daniel je můj přítel a chci, abys od něj držela svý nestoudný ruce dál, nebo uvidíš." Zaprvé, kdo je Daniel?

A zadruhé, já si můžu svý nestoudný ruce dávat, kam se mi zachce, jasný? Jasný? Zapsáno za uši! Ahoj, Mikeu. Prosím, pozdrav naše nově přijaté studenty. - Ahoj, jak se... - Dobrá práce, Mikeu. Radši než abych vás nudil prohlídkou jeho pokoje, protože je vážně dost nudnej, zavolal jsem ho ven, abyste se mohli tohohle nudného obyčejného průměrného nudného studenta zeptat na jakoukoliv otázku.

Nejspíš to bude nudné, ale jeden z nás si to možná užije. Je kolej dobré místo na učení? Líp se mi učí v knihovně, ale studovna taky není k zahození. Už se ti někdy stejskalo po domově? Upřímně trochu jo. Bylo to po Vánocích, ale kámoši mě z toho dostali. Když přijedeš na Vánoce domů, je normální vyspat se se svou ex a pak jí nezvedat telefony? - Emily?

- Pojď sem dopředu. S kolika holkama jsi ji podved, když jste byli spolu? - Ty sem za rok nastupuješ? - Štve tě, že se tvoje ex vyspala s tvým mladším bráchou? Tady máme druhou ženu. Připadáš si výjimečná? - Laserová bitva byla naše věc. - Laserovou bitvu si nemůžeš přivlastnit. Je to zábava pro všechny věkové kategorie. Vážně srandovní. Tohle jsi chtěl, Mikeu?

Srandovní holku? Tak tady máš něco k smíchu. Ty jseš k smíchu. Čeho přesně se snažíš dosáhnout? Vážně si myslíš, že když budeš nepříjemná, něčeho tím dosáhneš? Já... Tvý nohy vypadaj jako hot dogy. Máme tu skvělej bowlingovej klub, kterej pořádá každej čtvrtek hru ve tmě. Je to nářez.

Pokračujte tudy. Děkuju. - Ona se vyspala s tvým bráchou? - Já to slyšel prvně. To je nechutný. Emily byla dost nepříjemná. Ale fakticky, Brit... podívej se na ty svý hotdogový nohy. Pokračujte.

Už sem jdou. Dva bloky od kampusu je ultranářezovej skatepark. Jestli si s sebou přivezete prkna, můžem tam zajít. Bude to mazec. Pozdravte nové vyhlídky. Kluci? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nevím, jak bude ten film dlouhej, Jerry. Ještě jsem ho nedokončil. Jak by se ti líbilo, kdybych přisel na tvůj festival a zeptal se, kolik tam máš kiosků?

Co prosím? Tak jsi ************ burger! Ano, počkám.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to potěší když tenhle díl zrovna nejde a všichni v komentářích píšou jak byl suprovej :D

180

Odpovědět

krabak určite si nezabudni spraviť vlastný server kde bude všetko dokonale fungovať ty upišťaný fracek..

180

Odpovědět

Achjoo, proč to nejde spustit? Konečně jsem se dostala k tomu, abych mohla pokračovat v sledování, a ono to nefachá :(

180

Odpovědět

No bezvadný!!! Přímo AWESOME! To už je 3 nebo 4tej díl, kterej tu nefachá! To tenhle seriál rovnou smažte, když ho tu nemáte celej!

191

Odpovědět

caute,muze mi nekdpo vysvetlit proc tento dil nejde ? u ostatnich poradu se to nestava a to jsem se tesil :(

180

Odpovědět

Konečně je po prázdninách a hned to má odpich :)

180

Odpovědět

Brit má pěkné nohy! :D

180

Odpovědět

Deternox: Jak jsi přišel na to, že má být 3. série? Nikde to nepíšou.

180

Odpovědět

Na csfd.cz měnim hodnocení ze 4* na 1*. Je to bída. :-(

181

Odpovědět

Tak ty jsi **********burger ! :D

180

Odpovědět

Tak podle toho co sem viděl na oficiálních stránkách to vypadá, že třetí řada se už připravuje ;)

180

Odpovědět

mike se z toho snad nikdy nedostane...a jediný, kdo mi opravdu přes prázdniny nechyběl byla courtney.

180

Odpovědět

prej: "Jediný mrtvý zvíře jseš tady ty." A jak ho pak Danny B. omráčí, to je nejvíc :-D

180

Odpovědět

sorry ja som si to nekukol cele uz vim co to je

180

Odpovědět

BugHer0: co znamena ten osmipivak? bo BEER-PONG sa neda akosi prozit ci hej? trocha nerozumiem preco cislo 8

180

Další