Marshallův nový plánŽivot na koleji (S02E19)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:303
Počet zobrazení:5 133

V dnešním díle se opět setkáte s Williamem, kterého si můžete připomenout dílem 1x17 - Marshallova nová čepice. Mezitím Marshall začne Steph podezírat z toho, že začíná vyhlížet jiného partnera, takže se ji rozhodne podrobit svému důmyslnému testu.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

MARSHALLŮV NOVÝ PLÁN Tak přijde? Přijde William? Dostal jsem od něj e-pozvánku. Jistě že přijde. Jak se vede, kámo? Dobře, příteli. A co ty? Jak to jde s tajemnou kočkou? Tobě nepřišly moje dopisy? Přišly, přišly. Moc se k sobě hodíte. Williame, pamatuješ si ještě ten taneček?

MINULÝ SEMESTR Jasně že si ho pamatuju. Jo. Dobrá, my pomalu půjdem. Jo. Zatím se měj. - Čau. - Měj se, Williame. - Čau, Steph. Tamta čepice byla lepší.

Děkuju. Williame... Brittany je mimo město. Život na koleji 2x19 - Marshallův nový plán Ahojky, lidi! Tady William. Minulý týden jsem přijel navštívit patro mého dvojčete Marshalla. Hrozně jsem si zamiloval všechny jeho obyvatele. Je to tvoje karta?

Je hrozně krutý, že jsem zpátky mezi těma trapákama. Nazdar. Překvápko. "Já jsem Marshall! Proč jseš v tom příšerným ohozu?" Díky za optání. Steph poslední dobou pokukuje po jinejch. Nejdřív ta věc z jarních prázdnin pak to s fotkama Jonathana Taylora Thomase. Nyní jsem se rozhodl zapojit finálový test pokušení, abych věděl, jestli se mám začít bát.

"Marshalle, jsi připraven na tuto hereckou výzvu?" Stačí? Jestli hledáš přechody, tak jsou myslím nahoře vlevo. Ten střih pak bude plynulejší. Michaele... Jsem v háji, Michale. Jsem ztracen.

Můj materiál je k ničemu. Můj film stojí za prd. Doufal jsem, že nestojí, ale obávám se, že stojí, a že jsem se mýlil. Co kdybys použil jejich materiál? Těchhle perverzáků? A co pak, Michaele? Co pak? Já se snažím udělat dokument. Ne nějaký bezduchý reality odpad.

Mluvím na tebe, Bruci. Williame, jsem moc ráda, žes dodržel svůj slib a přijel jsi. Co by mě mohlo zastavit? Podívej se na svoje supersexy tělo. Přestaň se mnou flirtovat. Mám přítele. Mikeu. Čau, Williame. Rád tě zase vidím, chlape.

Myslel jsem, že se uvidíme až ve Vegas. Co takhle na tom nejezdit po chodbě? Nedal jsi mu to kolo náhodou ty, Williame? No jasně že jo. Tenhle kluk je boží. Nechceš nám ukázat nějakej trik? - Jasně. S radostí. - Tak jo. Skvělý. Páni. Měl jsem to pod kontrolou.

To bylo skvělý. - Hustý. My jedem. - To bylo boží. Hustý. Dobře. No jo, rozbil ho. Další spojenecké národy se zapojily do bitvy na vodě i ve vzduchu. Jakmile se utvořil ochranný val, - na pláži začaly probíhat třítýdenní vojenské přípravy, než... - Měň zase hlasy. začala Operace Kobra, operace, která měla za cíl vymanit se z obležení Normandie.

Bitva o Normandii pokračovala více než dva měsíce se snahou o získání opory ve Francii a byla ukončena střetem u Falaise... Takže... Vím, že je to trochu divný. Bydlím s Joshem. Mně už přijde všechno normální. Dobře, ale po Joshovi jsi nikdy nejel. To nemůžeš vědět.

To je pravda. Jen se chci ujistit, že víš, že nehledám žádnou romantiku. Ale jsem moc ráda, že jsme zase přátelé. To je škoda, protože jsem zrovna dokončil registraci hvězdy, která bude pojmenovaná po tobě, takže... Ne, souhlasím. Žádná romantika. Dobrá, jsme domluveni. Budeme jen ve své kamarádské zóně. Jo, máš docela kliku, protože moje kamarádská zóna je mnohem zábavnější než tvoje.

Má kamarádská zóna má vyhřejvanej bazén. Má kamarádská zóna má automatická světla. Má kamarádská zóna má jedno ze tří teplotně nejvyrovnanějších podnebí na světě. Má kamarádská zóna má ty zbylý dvě. Má kamarádská zóna tě nepotřebuje. Plakáty věším už od svých tří let, takže jsem v tom hodně dobrá. Musíš je správně narovnat a pak přišpendlit všechny čtyři rohy, aby se plakát nepomačkal.

Pane Adamsi, to bych neměla. Víte, že bych neměla. Paul by byl velmi rozhněvaný. Dovnitř. A stačily dvě malinkaté pilulky a malinkatá pistolka a vydal se na cestu věčného spánku po boku své červenající se nevěsty v jednom berlínském bunkru.

Konec. Prozatím. Ještě jeden příběh. Abigail... ahoj... Vítej v našem pokoji, Abigail. Pojď dál. Mohu ti odebrat tvůj župan? Podvedla mě.

Má kamarádská zóna je v komplikovaném vztahu s Jane Goodall. Mé kamarádské zóně je 50 let. V mé kamarádské zóně neměl seriál Boy Meets World nikdy vážné období. Má kamarádská zóna zabila člověka, jen aby ho viděla umírat. Podle tohoto papírku Abigail prchala před svou spolubydlící. Stojí tu, že "slečna Schwartzmanová ukájí své touhy." To známe.

Sám dobře chápu, že se spolubydlícím, který nerespektuje váš osobní nebo citový prostor, to může být těžké. Zrovna to prožívám. Čau, Williame, co tu děláš? Ani jsem nedoufala, že se tu zastavíš. Jak je? Máš něco na práci? Vždycky. Jak bych jinak mohla dělat to, co dělám? Nemyslete si, že je Steph nějaký bezvěrec. Marshíka jsem i s tím maskováním okamžitě poznala.

Už nějakou dobu mu říkám, že bych ráda zkusila hraní rolí, ale vždycky můj návrh zamítnul. Říkal, že chovatelé jednorožců ve skutečnosti neexistují. I když jsem se na hraní rolí dost těšila, přišlo mi to docela nechutné. Nepřestala jsem jenom proto, že jsem věděla, že jsem se svým jediným vyvoleným. Už se nemůžu dočkat, až to Abby všechno povím. Abby?

Abby, kdepak jsi? Mám pro tebe pořádně vypečenou příhodu, Abby. Má šťastný konec. Gail, jestli ti to tady voní, bude ti vonět i Sexy Boys Body Spray. - Sexy Boys Body Spray je pro... - Abby! Abby, pojď do sprchy... Dobře, dobře. Pojď sem. Pojď sem. Abby, jen ti chci něco ukázat.

Danny, nemáme nějaký... Dobře. Není tady Abby? Chci jí říct tajemství. Já nevím, Steph. Myslím, že šla na procházku. Jo, to je celá Abby. Čau. Nazdárek, tady Steph! Povězte mi své příhody! Abigail, ani jsem nevěděla, že mi Shane ukradl šaty a dal si je do svého šatníku.

Abby! Jsi tady? Abby! Marshalle! Marshalle! Marshalle! Steph!

Vrať se zpátky! Tys mě podvedla první! Jsme si kvit! Willy? Kam mi utíkáš? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D:D:D Propletence miluju :D

180

Odpovědět

Ajajaj! Ten Marshall je ale kus debila! Chudak Steph..

180

Odpovědět

moc hezky uz se tesim na dalsi dil:)

180

Odpovědět

Shane!!! :)

180

Odpovědět

ty bláho tak teď se opravdu těším na další díl :D

180

Odpovědět

DALŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ PROSÍÍÍÍÍÍM

180

Odpovědět

BugHer0: jo už to vidím, ani číst neumím, pardo :) jen se mi ten tvar nějak nezdál

180

Odpovědět

Mike:
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=tenhle&dotaz=t%C4%9Bchhle&ascii=0

181

Odpovědět

Jak má Shane ten roztomilej kukuč když poslouchá "pohádku"... :))))))))) já ho žeru:D

180

Odpovědět

BugHer0: No právě a to těchle není známo ani
http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-pravopisu/index.php

180

Odpovědět

Mike: Je tam "těchhle" a to je podle mě správně. ;-)

181

Odpovědět

Nejsem si 100% jistý, ale správně by mělo být "Těhle perverzáků" místo "těchle" (čas 02:24)
K dílu: konečně jsem si spravil chuť po prázdninových dílech.

180

Odpovědět

Ještě jeden příběh :DDDDD

180

Odpovědět

Chudak Marshall, nejspis to ani nedotahl do konce :-D

180

Odpovědět

to mě po*er xD chudák Steph, Courtney.. LoL.... :D uplně mimo holka no :D takže paráááda :D ale docela nechutný jakože..... xD

190

Další